Žaboslav či Tomislava?

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel u  u61936f6da0f77 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #894271

  Anonymní uživatel

  Musím Vám říct, že vybrat jméno pro našeho potomka nebylo vůbec snadné! Jakýkoliv můj návrh jména můj manžel zavrhoval… 🙁 Tak jsem se rozhodla, že vytvořím tabulku se jmény, která jsem ochotná akceptovat a poslala jsem mu ji mailem. 🙂 Bylo v ní 12 holčičích a 10 chlapeckých jmen… Manžel si vytvořil stupnici hodnocení, kde JEDNIČKA znamenala „líbí“, DVOJKA „může být“ a TROJKA „nelíbí“. A tak jedničku dostal Ondřej a Richard a Tereza a Michaela. 🙂 Tak jsem se rozhodla, že to bude Ondrášek a manžel stále trval na Míše. Jenže v tom jsem si uvědomila, že Michalka to být prostě nemůže, jelikož moje mamka má pejska, resp. fenečku Michelle a volá na ni Míši, Míšo atd… No uznejte sami, jak by to vypadalo, kdyby mamka, jako babička, vezla v kočárku Míšu a vedle kočárku by poskakovala taky Míša, jenže čtyřnohá… 🙂 To ale manžel nechtěl vůbec uznat, tak jsem po dlouhém přemlouvání a už pak i vyhrožování 🙂 , že hlásit v porodnici jména budu stejně já a že pokud nebude souhlasit s Terezkou, nahlásím Dorotku, kterou jsem původně nejvíce chtěla, přistoupil na Terezku. 🙂 Největší legrace je ale v tom, že jsme s jistotou věděli, že to bude chlapeček a dohadovali jsme se o holčičí jméno… 🙂 Nakonec se nám s velkým zpožděním narodil Ondrášek a má spoustu všelijakých přezdívek… Jo a jak to bylo s Žaboslavem a Tomislavou? No, prostě jsme nechtěli nikomu prozradit vybraná jména pro potomka, tak jsme všem říkali, že chlapeček bude Žaboslav, po mamince (manžel mi totiž říká Žabičko):) a holčička Tomislava po tatínkovi (manžel je Tomáš). A víte, že nám to tchyně věřila? Dokonce z toho byla smutná, jak prý bude vypadat před známými a sousedy? 😛 Takže se jí pak ulevilo, až zjistila, že se nám narodil krásný, 4,1 kg těžký a 52 cm dlouhý Ondra, který má už tři měsíce a dělá nám všem radost.

  #1133716
  u
  u61936f6da0f77
  Účastník

  I am sure you like this method and easy to find download the file explorer how to get help with file explorer in windows 10 this is right time and get the basic information.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 1 (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist