Tip na dárek: Nejlepší dudlík NUK všech dob: užší, tenčí a plošší než kdy předtím

Nejen že NUK vyvinul dudlík, který vyhovuje dětské čelisti, ale nyní ho natolik zdokonalil, že je ještě přirozenější. Výsledkem je nejlepší dudlík NUK všech dob. Je hladší, tenčí a užší než kdy předtím, svým tvarem napodobuje matčinu bradavku při kojení a dokonale miminku padne do pusy.

Sání miminka nejen uklidňuje, ale také podporuje rozvoj nejrůznějších schopností, například správný způsob polykání. Požadavkem pro zdravý vývoj dítěte je to, aby měl jazyk dostatek místa pro přirozené sací pohyby. Je to jediný způsob, jak procvičovat svaly, které miminka potřebují k polykání, žvýkání a správnému mluvení.

 Nové dudlíky NUK jsou nyní v prodeji

Narodilo se miminko a všichni jsou nesmírně šťastní. A unavení. Nový přírůstek do rodiny má zcela odlišný režim než rodiče a často to také dává hlasitě najevo. Pak jsou tady dvě věci, které miminkům vždy pomohou klidně odpočívat – spousta chování a sání. Ale pokud poslední krmení právě proběhlo nebo maminka není zrovna po ruce, stále je zde jedno řešení – dudlík, který se podobá matčině bradavce, jak jen je to možné, s tvarem, který podporuje správný vývoj čelisti, měkký a hladký.

Společnost NUK za své dudlíky obdržela řadu ocenění. To však vynálezce dudlíku, který je vhodný pro správný vývoj čelisti, neodradilo od toho, aby originální dudlíky NUK neudělal ještě lepšími: Všechny dudlíky NUK nyní mají vylepšenou savičku. Je hladší, tenčí a užší a stále se podobá tvaru matčiny bradavky při kojení. Díky tomu miminku dokonale padne do pusy.

Nové dudlíky NUK děti uklidňují lépe než kdy předtím a jsou velmi dobře přijímány i kojenými miminky. 92 % kojících maminek potvrzuje, že dudlíky NUK neovlivňují kojení.¹ A to je dobré hned z několika důvodů: sání je pro miminka nezbytné nejen z důvodu krmení, ale také proto, že podporuje rozvoj nejrůznějších schopností (například mluvení). A navíc těžko najdete něco, co miminka uklidní stejně dobře jako sání.

Dokonce i pediatři a ortodontisti doporučují dudlíky NUK, protože nezpůsobují špatný růst zoubků ani vývoj čelistí.²

 Nejlepší dudlík pro každé miminko NUK

Požadavkem pro zdravý vývoj dítěte je to, aby měl jazyk dostatek místa pro přirozené sací pohyby. Je to způsob, jakým se všechny svaly k polykání, žvýkání a správnému mluvení rozvíjí a procvičují.

Savička nových dudlíků NUK padne do malé pusy miminka ještě lépe. Je obzvláště úzká a plochá s hladkou spodní stranou. Nejen že je příjemnější, ale navíc snižuje tlak na čelisti a zoubky.

 Nové dudlíky NUK uklidňují ještě lépe než dříve – maminky i odborníci se shodují, že:

  • 95 % všech miminek přijímá nové dudlíky NUK.³
  • 92 % všech kojících maminek potvrzuje, že nové dudlíky NUK neovlivňují kojení.¹
  • 90 % všech maminek doporučuje nové dudlíky NUK.³

A na závěr lékařské stanovisko:

  • 100 % ortodontistů potvrzuje, že nové dudlíky NUK nezpůsobují špatný vývoj čelistí ani růst zoubků.4

Uvnitř – nový dudlík, venku – nové, chytré balení

Mnoho rodičů požadovalo jiné balení. Společnost NUK tento návrh zrealizovala: nové dudlíky NUK přicházejí v chytrém, moderním balení. To znamená, že jsou v opakovaně použitelné krabičce, která je zároveň malým, praktickým přepravním pouzdrem a která současně dudlík krásně chrání před nečistotami.

 Poutavé a uklidňující motivy

A proto abyste byli nejen v pohodě, ale také dobře vypadali, dudlíky NUK mají nové nádherné vzory a motivy.

Všechny dudlíky NUK jsou vyráběny v Německu.

Podrobnější informace naleznete na stránkách http://www.nuk.cz/cs_cz/dudliky.html


Zdroje:

  • *1 Nezávislý průzkum trhu se 186 kojícími maminkami, Německo 2017.
  • *2 Nezávislý průzkum trhu s 50 pediatry a 50 ortodontisty; Německo 2017.
  • *3 Nezávislý průzkum trhu s 307 maminkami, Německo 2017.
  • *4 Nezávislý průzkum trhu s 50 ortodontisty, Německo 2017.
17.12.2018 12:12 | autor: inzerce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist