Vyrobte si s Mackou a Zuzkou dopisní papír

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Dnes nepůjde ani tak o vyrábění jako o tisknutí. Čeho? Dopisního papíru! V současnosti nedostatkového zboží, protože kdo by psal dopisy, když existují e-maily? Ale někdy přijdou chvíle, kdy vám existence dopisního papíru chybí a v žádném papírnictví ho nekoupíte. Na Babywebu ho teď najdete a zadarmo.

Ahoj, tady Macka,

odmlčela jsem se, protože nám do naší už tak početné rodiny přibylo třetí dítko. Za pár dnů mu bude rok. Snažím se zvládat děti i domácnost seč mi síly stačí, bohužel mi na další aktivity už příliš času nezbývá. K tomu jsem začala chodit do práce na částečný úvazek. Ne, nejsem blázen, ale ekonomická situace pětičlenné rodiny s kočkou si to prostě žádá.

Naivně jsem si myslela, že do rozjetého vlaku na Babywebu zase zlehka naskočím se svými návody. Není tomu tak. Osud to ale zařídil za mě a já jsem potkala moc příjemnou a milou osůbku. Jmenuje se Zuzka Tichá a dnešní příspěvek pro vás připravila ona. Zuzka je moc šikovná grafička a má ráda děti. A když jsme se seznámily, strávily jsme dlouhý čas povídáním o různých nápadech, které bychom mohly zrealizovat spolu a doufáme, že i zrealizujeme.

Jeden první je tady – Zuzka se totiž chopila mojí stížnosti na to, že už prakticky neexistuje dopisní papír. Takový ten klasický dopisní papír, který za mého dětství býval v každém obchůdku, kdy si člověk mohl vybírat z nespočetného množství a druhů. Dopisní papír upadl v zapomnění.

Jenže moje děti byly letos poprvé na táboře. A na tábor se přece dopisy píší! A když jim chcete udělat radost, tak pěkný dopisní papír prostě potřebujete! No a tak jsem hledala na internetu. A našla. Jenže většina z nich byla s anglickými nápisy.

A tak jsme tady s dnešním příspěvkem. Já jenom v roli uvaděčky a Zuzka v roli autorky. Až budete někdy potřebovat dopisní papír, tak si jej prostě vytiskněte tady, a pokud budete chtít i obálku, tak ji máte tady: obálka s řádky na adresuobálka bez řádků. Obálku stačí slepit a dopis může vyrazit do světa. Nedovolte, aby dopisy úplně upadly v zapomnění, my se těm z léta smějeme ještě teď. 🙂

Macka i Zuzka vám přejí hezký podzim!

Připravili jsme pro vás tento krásný popisní papír a k němu i obálku:

dopisni_papir-obr-1101x619.jpg

obalka_1-1101x619.jpg

 

Text a dopisní potřeby pro vás připravily:

Macka a ZuTicha, jejíž další krásné výrobky si můžete prohlédnout.

11.10.2013 12:51 | autor: Zuzana Šulcová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist