[Ukončeno] Známe výherce soutěže o báječný kočárek Valco Baby Snap 4

Soutěžili jsme o novinku mezi kočárky pro rok 2013 model Snap 4 značky Valco Baby, který je zárukou pohodlí pro miminko i pro maminku.

Nabídka kočárků na trhu je velmi pestrá. Vybrat kvalitní kočárek, který bude nejlépe vyhovovat našemu životnímu stylu, však není vůbec snadné. Mezi nejčastější nedostatky, které se zpravidla projeví až v době používání kočárku, patří příliš vysoká hmotnost znesnadňující manipulaci, což je problém především pro maminky drobnějšího vzrůstu.

Další nedostatek představují velké rozměry kočárku a s tím související nedostatečná skladnost. Dostat kočárek do auta, které nemá ohromný kufr, může být velký problém. Na co si maminky dále stěžují, to je nízká nosnost. Přece jen, nejčastějším cílem naší vycházky s kočárkem bývá supermarket a i běžný nákup něco váží.

Nový kočárek osvědčené značky Valco Baby, rozšířené především na australském a americkém trhu, Snap 4, je díky své nízké hmotnosti (váží pouze, viz soutěžní otázka), dobré skladnosti a nosnosti 20 kg zárukou pohodlí nejen pro miminko, ale také pro jeho maminku. Větší komfort miminku zajišťuje extra široké sedátko.

Přestože se jedná o sportovní typ kočárku, Snap 4 využijete pro děti již od narození, což je velmi praktické, neboť nemusíte pořizovat 2 kočárky. Plně sklopené sedátko totiž umožňuje nelimitovaný počet poloh.

Co si majitelky kočárku Snap 4 dále pochvalují, to je šikovný způsob skládání. Tento kočárek se skládá směrem dovnitř, díky čemuž se nešpiní potah sedátka. Překlapávací zadní brzda funguje jako kolébka, a proto můžete klidně vyrazit na vycházku s kočárkem ve slušivé letní obuvi.

Stejně jako ostatní kočárky značky Valco Baby se také Snap 4 může pochlubit dalšími praktickými detaily, jako je možnost prodloužení jeho boudy pouhým rozepnutím zipu. Manipulovatelnost rovněž usnadňuje ochranný oblouk kočárku, který se otvírá jako branka. Vysoká UV ochrana je zárukou ochrany barev a stabilního vzhledu kočárku, což oceníte zejména v případě, že plánujete více početnou rodinu.

Výherkyní tohoto báječného kočárku se stává: Gabriela Vlk

11.7.2013 1:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist