Zůstanete v porodnici!

„Chcete domů? Nikam!“ Slova nemilosrdné sestřičky rozprášila mou naději na brzký odchod z porodnice. Jako vykulená prvorodička jsem nestačila postřehnout veselý záblesk v jejích očích.

Byla jsem zmatená. Chlapeček byl v pořádku a dobře přibíral, vždyť mléka jsem měla tolik, že po každém kojení jsem ještě stačila naplnit lahvičku pro některého z nedonošenců. Kde je problém?

Sestřička se rychle smilovala: „Vždyť vy kojíte jak Stachanovec, stačíte nám ještě přikrmit pár dalších novorozenců,“ usmála se a pokračovala: „Potřebovali bychom vás tu co nejdéle,“ usmála se. „Nebojte ale, domů vás pustíme ještě dnes, hned po velké vizitě.“

 

Pište nám, milé maminky, své „kojící“, ale i další příběhy o tom, jak vám příchod vašeho mrňouska dokázal pozměnit život.
Posílejte nám svá vyprávění, postřehy a zážitky, těšíme se na ně. Rádi je otiskneme a odměníme milým dárkem.
Stejně tak se těšíme na váš „den otce“ či „ den matky“, stručný popis jednoho „obyčejného“ dne s vaším mrňouskem. Pokud přidáte vlastní fotografie, budeme moc rádi.

I na tyto příspěvky, které zveřejníme, čekají milé pozornosti.

Staňte se spolutvůrci vašeho webu.

 

16.3.2009 4:16 | autor: Jarmila Jelínková
Více o tématu: miléprvorodičkasestřičky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist