Zvětšení bodu G – zaručená cesta k orgasmu

Je bod G příčina skvostného sexuálního prožitku u žen, nebo to je jen mýtus? Mnozí lékaři na jeho funkčnost přísahají, existují ale i tací, kteří tvrdí, že celý humbuk kolem bodu G je nesmysl. Nevyřešená otázka ale nebrání tomu, aby se na něm nedaly vydělávat peníze. Z americké Kalifornie přišla před lety na britské ostrovy a již dokonce i k nám metoda zvětšení bodu G a tím zlepšení sexu a zaručeného dosažení orgasmu.

Zázračná metoda, která se jmenuje G-Shot, se stala nadějí pro mnoho žen, které nejsou spokojené se svým sexuálním životem. Zbystřit pozornost by měly hlavně ty, které mají problémy s dosažením vaginálního orgasmu i přesto, že svůj bod G dokážou lokalizovat.

Jak na to

Metoda spočívá v aplikaci injekce kyseliny hyaluronové přímo do bodu G, který by se poté měl zvětšit až o 2,5 cm a spolu s ním i šance na vaginální orgasmus. Životnost dermální výplně je asi půl roku. Jednoduchá metoda se provádí v lokání anestezii a trvá asi hodinu a půl, proto se pro ni vžil název „procedura přestávky na oběd“.

Lucy Glanceyová provádí na klinice v Essexu výkon již pět let. Za první tři roky provedla průměrně 60 zákroků ročně, ale zájem se v posledních letech zvýšil o polovinu. Doporučuje ho zejména ženám mezi 35–50 rokem, které již mají děti. Často o něho žádají ty, které začaly nový vztah. Roste ale i zájem mladých žen. „Tyto ženy většinou zákrok ani nepotřebují, zdá se mi, že u nich jde o módní záležitost,“ svěřuje své postřehy lékařka. „V těchto případech zájemkyně odmítám.“

Zvětšení požitku a rizika

Jako každý jiný zákrok na lidském těle, není ani zvětšení bodu G bez rizika, hrozí například infekce, potíže s močením, bolestivý pohlavní styk nebo na první pohled příjemný, ale v praxi velmi nežádoucí pocit neustálého sexuálního vzrušení. A u některých žen se může stát i to, že celá procedura v hodnotě 16 tisíc Kč nebude mít žádný efekt.

Navzdory možným rizikům je naděje na zlepšení sexuálního života, frekvence a intenzity orgasmu lákavá a zájem stále stoupá.

Co je bod G?

Jako bod G se označuje nervový pletenec na přední stěně vaginy. Lokalizujete ho pohmatem za stydkou kosí 3–5 cm od poševního vchodu. Stimulace tohoto citlivého kousíčku tkáně může přivodit orgasmus nebo ženskou ejakulaci.

Byl pojmenován na počest Dr. Ernsta Gräfenberga, který v roce 1950 publikoval článek o citlivé části tkáně na ženské poševní sliznici. Jelikož poznatek nepodpořil žádnou studií, žádný velký zájem nevzbudil. Teprve v roce v roce 1978 byly provedeny výzkumy, které Gräfenbergovy závěry potvrdily. Termín bod G byl použit poprvé v roce 1982. Zdroj: wikipedie.cz.

Vliv zvětšeného bodu G na budoucnost

Módnost a společenské vyžadování existence bodu G nadměrné velikosti nabádá k zamyšlení. Stane se standardem, že si ženy budou na večírcích vyměňovat fotografie zvětšeného bodu G nebo rovnou u stolu porovnávat jeho velikost? Možná už existuje tajný pozdrav po vzoru zednářské lóže, kterým se poznávají majitelky nafouklého hrbolku rozkoše. A zvýší větší bod G i společenskou prestiž? Představuji si, jak na za pár let při psaní CV do zaměstnání mých snů vyplňuji kolonku „Zvětšení bodu G“ – NE, a už vím, že se tak řadím na chvost pelotonu zájemců. A jak se bude zkoumat, že jsou uvedené skutečnosti pravdivé? Na úřadu práce začnou dlouhé fronty při náboru do funkce „Vyšetřovatel bodu G“.

 


Zdroj: www.dailymail.co.uk.

21.3.2013 12:56 | autor: Jana Truksová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist