Těhotenská móda s Petrou (2)

I těhotná žena může být elegantní a cítit se skvěle! Stačí udělat pár "bezpečnostních opatření" v podobě pásů přes bříško a strečových materiálů a bude z vás i těsně před porodem úplná modelka. Jako z naší těhulky Petry!

I těhotná žena může být elegantní a cítit se skvěle! Stačí udělat pár "bezpečnostních opatření" v podobě pásů přes bříško a strečových materiálů a bude z vás i těsně před porodem úplná modelka! Jako z naší těhulky Petry.

 

 

V těhotenství, kdy se může tělo pěkně splašit a začít kynout na všechny strany se vnucuje víc než jindy: Nemám co na sebe! Jak jste problémy s šatníkem řešila a snášela vy? Povídejte si o svých bojích s oblékáním na naší diskuzi.

Do práce i na večeři s přáteli - v této kombinaci elegantních kalhot a romantické blůzky budete i s bříškem hvězdou.

 

Kombinace, která letos letěla těhulka-netěhulka: legíny s volnou tunikou, pod kterou může, ale nemusí být schované těhotné bříško. Kombinace vhodná pro horké dny i chladnější podvečer

Ležérní klasika: Strečové bokovky s černým vysokým pasem - jako byste zkrátka oblékla svoje normální džíny. Kalhoty ovšem nekončí na bocích, ale přecházejí do černého pásu přes bříško. Tričko v černé ladí s nástavcem kalhot, vypadáte pohodově a netáhne vám ani na záda ani na bříško!

Oblečení zapůjčil obchod s těhotenskou a dětskou módou "U Kohouta".

Fotografie: ateliér Fotopromě

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené