Bar v 39. tt – Hurá, máme tatínka!

Bar bloguje: Tatínka jsme naštestí měli vždycky, ale tento týden se nám povedlo zdánlivě nemožné a konečně jsme sehnali tlumočníka, došli spolu všichni na matriku a slavnostně tam sepsali prohlášení o určení otcovství k nenarozenému dítěti. Od této chvíle, když porodím (a nezapomenu ten papír doma), dítě bude mít v rodném listě uvedené to správné příjmení a dokonce i jméno otce.

Nyní již můžu porodit a nezpůsobí to žádné větší problémy! Podařilo se mi i sehnat košík pro miminko na kolečkách, který jsem chtěla kvůli snadné manipulovatelnosti a také omezené kapacitě našeho bytu. Pro naší starší dceru jsme koupili lehký a skladný kočárek typu golfky, neboť se nám rozpadla sportovní sedačka u naší trojkombinace a začalo odpadávat kolečko od kočárku.

Kontrola v těhotenské poradně byla tentokrát bez problémů. Poučena z minule jsem se před monitorem pořádně nasnídala, dala si kafčo a miminko mi v břiše pak metalo uspokojivý počet kozelců.

Stále ještě ale nemáme hotové veškeré přípravy. Nezvládla jsem se probrat novorozeneckým oblečením, všechno to vyprat a vyžehlit a také uvést do provozu šátek s nosítkem. Stále nám hodně věcí tlí ve skříních, komorách a pytlech, případně odpočívají rozpůjčovaní po příbuzných. Nicméně takové věci považuji vcelku za nedůležité. Všechno se dá dohnat po návratu z porodnice. Co již ale trochu hoří je, že nemám sbalenou tašku do porodnice a ani jsem nesbalila kufřík Aničce abychom jí mohli v případě porodu odvézt k mým rodičům.

stihnu zbytek svých restů do té doby než porodím? A kdy porodím? Budu i příští týden 2v1?

snad se odpovědi alespoň na některé otázky dozvíme příští týden.

Vaše Bar


Bára má za sebou 39. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 

29.7.2019 8:32  | autor: Bar

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist