Geniální vynález – ohřívač mléka přímo v lahvičce

Zná to každá maminka. Dítě křičí hlady. Vy rozespalá odcházíte do kuchyně připravit mléko. Chvíli to trvá a malý hladovec zatím svým křikem probudí celou domácnost. Tak tomu bude konec, pokud si pořídíte horkou novinku – lahvičku s ohřívačem mléka.

eycacher-1-1100x618.jpg Zdroj: Ivana

Inspirováno maminkou, designováno tatínkem, ověřeno vlastními dětmi, takové je motto britské značky yoomi, kterou nově dováží na náš trh tradiční český dovozce a výrobce dětského zboží společnost Babypoint.

Vlastní rodičovská zkušenost s potřebou co nejrychleji nasytit hladové miminko, ať už v noci či na cestách, stála u zrodu značky yoomi, systému pro krmení kojenců. Jeho součástí je také samoohřívací lahev.

yoomi warmer se postará o teplé mléko do jedné minuty, kdekoliv a kdykoliv

Mít po ruce mléko v optimální teplotě, bez obav z přehřátí. V noci, na cestách, kdykoliv. To je úkol pro ohřívač yoomi warmer, který si dopředu nabijete jedním ze tří možných způsobů (v mikrovlnné troubě, v horké vodě nebo v parním sterilizátoru) a použijete třeba až za týden, nebo za měsíc, prostě v momentě, kdy stisknete žluté tlačítko. A v tu ránu máte do minuty mléko ohřáté na požadovanou teplotu (32 – 34 °C).

Ohřívač, který funguje podobně jako průtokový ohřívač, je kompatibilní se všemi lahvemi yoomi. Jednoduše jej vložíte a zašroubujete mezi uzávěr a savičku. Po aktivaci ohřívače mléko protéká speciálně navrženými kanálky tak, že při dosažení savičky má již ideální teplotu. yoomi warmer ohřeje mléko bleskovou rychlostí do jedné minuty a schopnost ohřevu má po dobu až jedné hodiny. Po použití se ohřívač dobije ve speciálním obalu v mikrovlnné troubě již za 2 minuty, nebo se dobíjí a zároveň sterilizuje ve vroucí vodě nebo v elektrickém parním sterilizátoru (cca 30 minut), tento dobíjecí cyklus lze provést až 300krát.

yoomi warmer se hodí pro ohřev jak mateřského mléka, tak umělé výživy či dalších dětských nápojů. Jedná se o velmi snadné a bezpečné ohřívání bez rizika přehřátí mléka, kterým se ničí jeho cenné živiny. yoomi warmer navíc ohřeje nejen mléko, ale také savičku, takže dítě má pocit, že pije od maminky. Proto je ohřívač velmi vhodný pro přechod z kojení na umělou výživu. Ohřívač poskytuje zcela jedinečné podmínky pro uchování živin a zároveň minimalizuje množení bakterií v mléce, neboť se ohřívá až těsně před pitím mléka. Je to ideální pomocník na noční krmení, kdy si nemusíme nikde nic chystat, jen stiskneme tlačítko a za minutku může miminko pít. Samozřejmostí je fakt, že v Anglii vyráběný yoomi warmer neobsahuje BPA.

Orientační prodejní cena se pohybuje kolem 470 Kč.

Lahvička yoomi bottle se bezvadně kombinuje s kojením

Lahvičky na krmení yoomi jsou navrženy tak, aby zajistily perfektní komfort při krmení z lahve, při přechodu z kojení na lahev, ale také při kombinování kojení a krmení z lahvičky. Velmi měkká savička supluje bradavku, obě lahvičky se dají doplnit o speciální ohřívač.

Antikolikový systém se šesti otvory zabraňuje vdechnutí vzduchu při jakékoliv poloze lahve. Lahve jsou při zakoupení vybaveny savičkou s pomalým průtokem slow (0+), dají se dokoupit savičky až se čtyřmi rychlostmi průtoku (super slow, slow, medium a fast). Samozřejmostí je absence BPA. K dostání jsou dvě velikosti – 140 ml a 240 ml.

Orientační prodejní cena je 140 ml = 240 Kč a 240 ml = 280 Kč.

Kromě tohoto geniálního vynálezu a lahviček nabízí značka yoomi také parní sterilizátor, odsávačku mateřského mléka a nahřívací plyšáčky, které nádherně voní levandulí. Více informací o sortimentu yoomi najdete na www.babypoint.cz nebo navštivte stránky www.yoomi-shop.cz.

Podívejte se, jak to celé funguje:

17.4.2018 1:15 | autor: Redakce babyweb.cz
Více o tématu: krmenímiminkomlékoruce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist