Jste si souzeni? Odpoví partnerský horoskop

Máte pocit, že jste se narodila pro to, abyste dělala druhého člověka šťastným? Nebo si spíš zoufáte nad tím, kolik práce dá udržet fungující a harmonický vztah? Možná je to dáno dobou vašeho narození a hvězdným znamením, které určuje váš charakter jako ženy-partnerky.

Partnerka ve znamení Berana (21. 3. – 19. 4.)

Nepostradatelným prvkem vašeho života je vzrušení. Čím více nepředvídatelní pro své okolí jste, tím lépe. Totéž platí i ve vztahu. Opakující se vzory vás nelákají. Ráda se věnujete lovu a do své sítě se snažíte chytit tu nejlepší kořist. Jste-li úspěšná, začíná další fáze, a to hra, které stejně jako lovu nedokážete odolat. I láska je pro vás určitým druhem hry. Není to tak, že byste lásku nebrala vážně, jen si ji chcete užít jako vzrušující dobrodružství, výzvu a nekonečné objevování nových možností.

Ve svém životě potřebujete nějaký konkrétní cíl, nezáleží na tom, jestli krátkodobý či dlouhodobý, na konci ale musí být jasný a zářivý výsledek. Berany děsí rutina a zaběhnutý denní pořádek. Víkendové nájezdy do supermarketů a pravidelné stříhání živého plotu rozhodně nejsou způsobem života, který by se vám líbil. Občas jste až nesnesitelně akční a energická a vašeho partnera to může poněkud děsit.

Berani si nepotrpí na citové vydírání ani na strategické plánování či diplomacii. Stačí, když řeknou: „Udělej to!“ Pokud váš příkaz nedojde naplnění, boucháte dveřmi a mrazivě mlčíte.

Spřízněnou duší Berana jsou Váhy

Vaše spontánnost a přístup „všechno nebo nic“ vás vábí k mužům ve znamení Vah. Fascinuje vás jejich schopnost diplomatického jednání, v jejich společnosti se cítíte klidná. Zjišťujete, že pokud vám nesplní přání na lusknutí prstů, není to žádná tragédie. Jejich klidná síla je pro vás nesmírně vzrušující.

S Rybami to klapat nebude

Soužití Berana s Rybami nepřinese nic dobrého. Ryby jsou na Beranův vkus příliš sentimentální. Takový vztah by převrátil role – vy byste hrála mužskou roli a váš partner roli ženskou.

Partnerka ve znamení Býka (20. 4. – 20. 5.)

Ženy ve znamení Býka kladou svou fyzickou stránku na přední příčku. Jejich osobnost je silná, emoce jsou intenzivní. Ve svých přesvědčeních jste velmi silně zakotvena, občas kvůli tomu může být u vás doma trochu dusno. Jste nekompromisní. Krátkodobé vztahy vám nic neříkají, toužíte po manželství a muži, který vás materiálně zabezpečí.

Jste velmi požitkářská, milujete krásu a krásných věcí a zážitků si umíte užívat. Asketické myšlenky jsou vám naprosto vzdálené. Stejně tak si užíváte i sex. Tam, kde je dobrý sex, tam zůstanete. Ve vztahu býváte majetnická a žárlivá, nevěru byste nikdy neodpustila, sama se držíte věrnosti.

V některých záležitostech jste velmi konzervativní a konvenční. Nikdy nic neslibujete, pokud si nejste jistá, že svůj slib dodržíte. Totéž očekáváte i od svého okolí. Tradiční jste i ve věcech manželských. Věříte ve svatební obřad, v zásnubní prsteny, svatební šaty i ve svatební cesty. Tohle všechno chcete mít. Bez diskuze.

Spřízněnou duší Býka je Štír

Když pozorujete klidného a tichého Štíra, vaše smyslnost se plně projevuje. Jeho aura je pro vás vzrušující a zároveň trochu děsivá. Štír může otřást pevnými základy vašeho světa a tato představa se vám líbí. Ze soužití Býka se Štírem sálá dobrodružství.

S Beranem to klapat nebude

Beranova silná vůle se s tou vaší může lehce srazit a je otázkou, jestli by jeden z vás dokázal zvítězit. Vysoké napětí nebývá vítanou esencí vztahu, zvláště stává-li se každodenní realitou.

Partnerka ve znamení Blížence (21. 5. – 21. 6.)

Jste složitá osobnost a porozumět tomu, co se vám honí hlavou, bývá nadlidským výkonem. Je pro vás těžké vyjádřit, co cítíte, a ještě těžší je o tom mluvit. Přitom o vás neplatí, že byste byla málomluvná. Naopak – jste vtipná a dokážete rozmlouvat na nejrůznější témata – pokud se tedy nejedná o vaše vlastní emoce. Pokud už musíte hovořit o svých osobních pocitech, děláte to zprostředkovaně – přes e-mail, SMS, telefonní hovor či dopis.

Toužíte po bezpečném, klidném vztahu, který nebude troskotat na vlnách emocí. Potřebujete cítit, že partner je pro vás ten pravý a on na to musí sám přijít. Protože slovy svou lásku rozhodně nevyjadřujete.

Když jste nešťastná a cítíte se být lapena v pasti, okolí to na vás nepozná. Uzavřete se do sebe a mlčíte. Když pak váš vztah skončí špatně, necháte se obviňovat.

Potřebujete se vybouřit, užít si nezávazných románků a až pak se oddat jedinému muži v manželství. Flirtování vás baví, až si jej dostatečně užijete, přikloníte se k věrnosti.

Spřízněnou duší Blížence je Střelec

Střelec vás vždy dovede bezpečně na zem. Bude vaším bezpečným přístavem a nebude se zbytečně vyptávat, prostě tu pro vás bude. Vztah s ním vám rozšiřuje obzory a vy se ve vzácných chvílích dokážete otevřít.

S Býkem to klapat nebude

Býk je pro vás příliš emotivní. Ve víru jeho pocitů se snadno ztratíte a on sám bude mít jen velmi málo pochopení pro vaši uzavřenost a neochotu řešit problémy tváří v tvář.

Partnerka ve znamení Raka (22. 6. – 22. 7.)

Ženy Račice jsou velmi emocionální, jejich okolí na nich snadno pozná, kdy jsou šťastné, kdy smutné, kdy jsou v pohodě, i kdy se cítí nepříjemně. A vy se své emoce většinou ani nesnažíte skrývat. Chcete, aby lidé poznali, jak vám je, a podle toho se chovali. Když někdo nebere na vaše pocity ohled, cítíte se dotčeně a uraženě.

Role partnerky vám jde velmi dobře. Skoro to vypadá, že jste se narodila pro to, abyste žila pro druhého člověka. Jste empatická, obětavá, baví vás vytvářet hřejivou rodinnou atmosféru.

Na praktické záležitosti si příliš nepotrpíte. Občas vám dělá problém udržet se nohama na zemi. Jste snílek a vaše představivost je bezbřehá. Své osamělé chvilky dokážete naplnit myšlenkami na svého partnera a na chvíle, které jste s ním strávila. Toto vše vás k němu ještě pevněji připoutává.

Vaší slabinou je, že se někdy na svého muže až příliš fixujete, a tak se u vás i nefungující vztah může protáhnout na několik let.

Vaší spřízněnou duší je Kozoroh

Muži Kozorozi jsou klidní, optimističtí a ve svých pocitech stálí. A to vám velmi vyhovuje. S Kozorohem se cítíte v bezpečí. Jediné, co vám na něm občas může vadit, je nedostatečné vyjádření lásky slovy.

S Blíženci to klapat nebude

Vy jste stálá, Blíženec je přelétavý. Oba nosíte hlavu v oblacích, pak ale postrádáte někoho, kdo by vás stáhl na zem. A to nemůže dlouho fungovat.

Partnerka ve znamení Lva (23. 7. – 22. 8.)

Láska je život a život je láska. Pro vás se milostný vztah stává mystickým zážitkem a vy se jej snažíte dramatizovat až ke krajnostem. Pohodlný vztah a vzájemná náklonnost vám nestačí. V lásce jste romantická a šlechetná. Vaším oblíbeným způsobem, jak dát svou lásku najevo, je prostřednictvím dárků. Nejedná se však o obyčejné dárky, jako je krabice čokolády, jste spíše na luxusní, exotické vychytávky, kterými vyjadřujete svůj obdiv a oddanost – a chcete, aby to všichni viděli.

Jste výraznou osobností a vždycky víte, co chcete. Chcete stát uprostřed davu, který vás bude chválit a obdivovat. Vy sama ale chválou šetříte. Na všechno máte svůj názor a nerada prohráváte. Nikdo vám přece nebude říkat, co máte dělat, když vy to víte nejlépe.

Potřebujete partnera, který bude vaší síle přirozeně konkurovat, aniž by vás přímo ohrožoval. Snadno si vás získá lichotkami.

Vaší spřízněnou duší je Vodnář

Nehledáte jen tak nějakého muže, hledáte sobě rovného. A Vodnář je někdo, do koho se zamilujete na první pohled. Je tak neobyčejný! Nestará se o to, co si ostatní lidé myslí, jeho svoboda vám imponuje. Učí vás, jak vyjádřit svou hezkou stránku.

S Rybami to klapat nebude

Vaše osobnost se s povahovými vlastnostmi Ryb zcela vylučuje. Vaše společné soužití by přineslo jen bolest. A ve vašem partnerovi by zůstala jen spousta hořkosti.

Partnerka ve znamení Panny (23. 8. – 22. 9.)

Je těžké vás okouzlit. Jste hodně přemýšlivá a na krásné tělo vás jen tak někdo neutáhne. Zakládáte si na své smyslnosti a citlivosti. Své potřeby si velmi dobře uvědomujete. O vás se zkrátka nedá říct, že byste nevěděla, co chcete.

Jste velmi pracovitá a práce je pro vás důležitá. Ráda probíráte pracovní témata se svým partnerem a běda mu, pokud se aktivně nezapojí! Potřebujete mít vztah pevně zakotven na praktickém základu. Emoce a sex vám nestačí.

Ke svému životu potřebujete jasný návod, který bezvýhradně dodržujete, proto, když dojde na nevyzpytatelné záležitosti lásky, býváte nesvá. Romantika není vaší silnou stránkou a váš partner by na to měl být připraven.

Vaší spřízněnou duší jsou Ryby

Děláte a myslíte na tolik věcí najednou, že vás fascinuje schopnost Ryb nedělat vůbec nic a prostě „být“. S takovým partnerem dokážete relaxovat, na chvíli se zastavit a užívat si.

S Váhami to klapat nebude

Jestli Váhy něco špatně snášejí, tak kritiku. A vy jste velmi kritická, nejen ke druhým, ale i sama k sobě. A to by partner ve znamení Vah dlouho nevydržel.

Partnerka ve znamení Vah (23. 9. – 22. 10.)

Ženy narozené v tomto znamení v sobě mají vždy ženu-milenku. Všechno, co dělají, provádějí s rafinovaností, elegancí a stylem. Dokážou velmi dobře prodat své nejlepší vlastnosti. Jejich vztahy jsou civilizované, plné harmonie, kompromisu a otevřené komunikace.

Je velice těžké vás vytočit k nepříčetnosti. Italská domácnost není váš styl. Když se ale rozčílíte, stojí to za to. Proměníte se ve zvíře a necháte své emoce naplno proudit. Váš partner pak na tyto chvíle nejspíš nikdy nezapomene.

V běžných situacích se ale držíte své pověstné rovnováhy. Máte-li ve vztahu problémy, ráda o nich diskutujete. Jasně, logicky, systematicky. Emoce do toho netaháte. Když ale partner tvrdí, že něco byla vaše vina a vy si myslíte pravý opak, dojde ke střetu. Máte velmi jemný cit pro spravedlnost a nehodláte z této tenké hranice uskakovat na temnou stranu.

Vaší spřízněnou duší je Beran

Vedle něj se cítíte jako žena, něžná bytost. Beran vám imponuje svými pevně stanovenými hranicemi. Toužíte mu předvést své emoce, pocity, zkrátka vše, co jinak odsouváte někam do pozadí. Rozhodně ale nechcete, aby byl jako vy. To by ještě chybělo!

S Pannou to klapat nebude

Vy svoje pocity skrýváte, muž ve znamení Panny je staví na odiv. Vyžívá se v nich. Vy se snažíte vše řešit rozumně, s chladnou hlavou a to on nedokáže. Tady se ke kompromisu nedojde.

Partnerka ve znamení Štíra (23. 10. – 21. 11.)

Celé stohy už byly napsány o tomto vášnivém znamení. Jako partnerka ve znamení Štíra máte vášeň v povaze. Nic neřešíte jen tak napůl. Do všeho jdete po hlavě a stejně přistupujete i k lásce a sexu. Buď všechno, nebo nic. V těchto oblastech ale vášeň nemusí nutně mít onen explicitní význam. Vášeň vede k touze a uspokojení, ale je zde i něco víc.

Netoužíte po obyčejném vztahu, chcete zažít něco mystického. Toužíte po lásce a věrnosti. V tom jste skoro až fanatičtí. To může vést až k touze přivlastnit si partnera, uvázat jej u postele a ještě jej podezírat.

Váš největší problém jako partnerky je snaha mít všechno pod kontrolou. A to nebývá příliš sexy. Nechcete ukázat svou slabost. Když uděláte nějakou hloupost, je pro vás těžké se omluvit, protože omluva sebou nese zranitelnost.

Vaší spřízněnou duší je Býk

S Býkem se vám všechno zdá tak jednoduché. Váš pesimismus slábne a vy se dokážete radovat i z maličkostí. Býk vás učí žít v klidu, přímočaře. A vy si uvědomujete, že život není zdaleka taková katastrofa.

S Beranem to klapat nebude

Z vašeho vztahu s Beranem by vzešel jen boj. O moc, o to, kdo má pravdu, kdo má správnější pohled na svět. Řešení by přitom neexistovalo, neboť ani jeden z vás by neustoupil.

Partnerka ve znamení Střelce (22. 11. – 21. 12.)

Ženy ve znamení Střelce mají obavy ze závazků, zvláště z těch manželských. Výrok „dokud nás smrt nerozdělí“ je přímo děsí.

Hluboko ve vás je duše poutníka. To neznamená, že byste nebyla schopná trvalé vazby, jedná se spíš o nikdy nekončící pátrání po pravé lásce, která dá životu smysl. Na druhou stranu jste velmi zodpovědná, a když už někomu dovolíte, aby s vámi sdílel život, budete stát věrně po jeho boku.

Jste romantická a je snadné vás okouzlit. Takové okouzlení vám ale nevydrží navždy. Stále budete pochybovat a hledat dál. Rozchod pro vás bude těžký. Nebudete to vy, kdo udělá první krok ke konci, vy setrváváte, je to dané vaší povahou.

Zkuste se občas na lásku podívat střízlivě, nehledejte jen mýtus, o kterém si sama nejste jistá, jestli vůbec někdy najdete jeho kořeny.

Vaší spřízněnou duší jsou Blíženci

Nejdříve vás muž ve znamení Blíženců bude neuvěřitelně rozčilovat. Ale pak ho lépe poznáte a propadnete jeho kouzlu. Budete společně trávit hodiny jen mluvením – o všem i o ničem. A bude to nádhera.

S Rakem to klapat nebude

Rak je až příliš ponořen v rodinném životě. Nebude se ho chtít vzdát. A to se zrovna s vaší ideou neslučuje.

Partnerka ve znamení Kozoroha (22. 12. – 19. 1.)

Vztahy nejsou zrovna vaší přirozeností. Trochu s nimi bojujete. Máte kolem sebe brnění, které se snažíte uvolnit, ale jednotlivé části začínají rezivět, a když pak přijde na věc, dá vám hodně práce se rozhýbat.

Není to tak, že byste se nesnažila. Pro druhého člověka chcete udělat maximum, ale bývá pro vás těžké odhadnout, co váš protějšek potřebuje.

Máte ráda přímost. Nejasné náznaky neumíte číst, a tak může mít váš partner pocit, že mu nerozumíte. Přitom by stačilo, kdyby své pocity vyslovil nahlas a vy byste udělala vše, co by bylo ve vašich silách, abyste mu vyhověla.

Ve vztahu občas dochází na problémy a hádky a vy netušíte, odkud se berou. Na hry vás neužije. Máte ráda ve věcech jasno.

Vaší spřízněnou duší je Rak

Vy jste se narodili jeden pro druhého. Rak přinese do vašeho života vroucnost a lásku. Zachumlá vás do rodinného tepla a vy se do něj ponoříte a už nikdy nebudete chtít uniknout.

Se Lvem to klapat nebude

Je pro vás příliš těžké pochopit postoje muže narozeného ve znamení Lva. Nerozumíte jeho osobnosti, a proto mu nemůžete důvěřovat.

Partnerka ve znamení Vodnáře (20. 1. – 18. 2.)

Žijete v myšlenkovém světě a bojíte se silných emocí a prudkých vášní. Nedá se o vás říct, že byste byla ta nejromantičtější osoba na světě. V srdečních záležitostech býváte naivní. Přitom mezi vaše nejsilnější vlastnosti patří upřímnost, bezúhonnost, poctivost a loajalita.

Ve věcech lásky býváte poněkud neohrabaná, není vám příjemné mluvit o svých pocitech. To ale vůbec neznamená, že to nemáte v hlavě srovnané. Když ze sebe dostanete „miluji tě“, váš protějšek si může být naprosto jistý, že to myslíte vážně.

Ve vztahu nedokážete lhát. A to samé očekáváte i od svého partnera. On může věřit vám a vy věříte jemu. Spoléháte se, že bude jednat stejně jako vy.

Vaší spřízněnou duší je Lev

Lidé o vás říkají, že jste velmi neobvyklá, a tak pro vás může být těžké definovat samu sebe. Vedle Lva to dokážete. On sám bude vaší definicí. Podpoří vaši výjimečnost, ale zasadí ji do své otevřenosti, a tak vznikne něco unikátního.

S Pannou to klapat nebude

Muž ve znamení Panny potřebuje mít ve svém životě řád. Vy řády a pořádky nesnášíte. Proto si jděte navzájem z cesty.

Partnerka ve znamení Ryb (19. 2. – 20. 3.)

Jste romantická duše. Na lásku se díváte jako na něco nadpozemského a toužíte po vztahu, který bude jako krásný sen.

Neumíte být sama a samota vás děsí. Vaše povaha vás předurčuje ke sdílení života ve dvou. Jste citlivá, jemná a empatická. Nevadí vám udělat první krok, překonat vzdálenost mezi dvěma lidmi, kteří na první pohled nemají nic společného. Ale vy víte, koho chcete, a to společné dokážete trpělivě odhalovat.

Vaší slabinou je, že vyžadujete neustálou pozornost. Občas se chováte jako primadona. Když není po vašem, je zle. Potrpíte si na dramatické hry, chcete si být jistá, že partner pro vás udělá cokoliv.

Vaší spřízněnou duší je Panna

Nejdříve vás tento muž nezaujme, ale dříve či později propadnete jeho kouzlu. Je totiž vaším opakem a v tomto případě se protiklady rozhodně přitahují.

S Beranem to klapat nebude

Beranova povaha umí být občas pěkně drsná a vy se nechcete nechat sedřít až na kost. Potřebujete někoho, kdo něžně přilne k vaší jemné povaze a pro to Beran nemá ty správné předpoklady.

 

24.3.2014 1:46 | autor: Eva Kouřímová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist