Miminka i pro homosexuály?

EDITORIAL Jak přijít k miminku, když se nedaří? Neboli základní kroky k adopci, adopce homosexuálními páry, adopce postiženého dítěte, to vše bylo hlavní téma celého minulého týdne.

Soudě podle ohlasu z vašich diskusí, milé čtenářky, toto téma vás zaujalo. Pokud o adopci neuvažujete, ale chcete opuštěným dětem pomoci, ve článku Maminko, čekám na tebe, jste se mohli dozvědět, čím vším jim v centru zpříjemníte život.

S čerstvou maminkou Denisou i nadále prožíváme její první dny rodičovství. Dozvěděli jsme se, jak ji stále ještě trápí stehy, kolik sil ji stojí první procházka s kočárkem i jak těžce se v noci probouzí k malé Terezce.

Za mnohé z vás se v úterý zeptala jedna maminka, zda nošení v šátku nemůže miminku uškodit.

O tom, že je od prvního června zpátky původní výše „mateřské,“ jistě většina z vás ví. V článku Mateřská je opět vyšší, přinášíme informace o tom, zda máte nárok na její zpětné dorovnání, i zda je potřeba pro to něco udělat.

S naší těhulkou Petrou jste se setkali již ve středu, kdy chtěla poděkovat vám všem, kdo jste s ní soucítili, když se setkala s neuvěřitelnou lidskou lhostejností při svém pádu přímo na těhotenské bříško.

Ve čtvrtek se již jako obvykle se svěřuje s dalšími blaženostmi i záhadnostmi svého těhotenství. Dnes, jako každý pátek, nám zase Iva líčí, jak se daří Josífkovi, a jak oslavili, navzdory jeho pěti měsícům, jeho „první narozeniny.“

Taky jsme vám tento týden přinesli článek o rizikovém těhotenství a pro mnohé z vás, které zužují těhotenská trápení, Devatero proti těhotenským nevolnostem.

Pokud rády soutěžíte, dnes začíná soutěž v diskusním fóru, Jak jsme vybírali jméno pro naše dítě. Balíky plen, které čekají na šťastné výherce, jistě za pokus stojí.

Pro ty z vás, které o svém rodičovství teprve uvažují, jsme připravili na pondělí článek Dítě nebo partner.

18.6.2010 10:45 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist