Nejkrásnější zimní děti!

V únoru odstartoval nový již pátý ročník soutěže HappyFoto Baby roku 2014. Únorové téma bylo prvním a posledním zimním tématem s příhodným názvem Dítě v zimě. Do soutěže se tak přihlásilo velké množství stavěčů sněhuláků, sáňkařů, bobistů, zkrátka milovníků zimních radovánek.

1. místo: Gábinka

První místo obsadila Gábinka, která je pravidelnou účastnicí naší soutěže a v tomto kole se jí podařilo vyhrát hned první místo. Tříletá slečna si letošní sněhovou nadílku prý velmi užívala, jak nám prozradila její maminka. Už ve svém věku má jasno, čím chce být a i z fotografie je jasné, že se jí to nejspíš podaří. Gábi chce totiž být princezna. Mezi její královské záliby patří tanec a příprava na budoucí povolání. Jako každé malé dítě zbožňuje hranolky a ve volných chvílích si prohlíží dětské časopisy, knížky a omalovánky.

gabunka1.jpg

2. místo: Otík

Na druhém místě se umístil Otík, Otakar nebo podle momentální situace Škodík, jinak držitel rychlostního rekordu v disciplíně „oblečení ven ze skříně“. Škodík se letos poprvé seznamoval se sněhem, přičemž vznikla fotka, která si odnáší stříbrnou medaili. Momentka předcházela okamžiku, v němž Otík zjistil, že to bílé není heboučké, nýbrž pěkně studené. Jeho nejoblíbenější momentální hračkou je smeták. Klučina se jeví jako šikovné dítě, a tak jeho maminka doufá, že přijdou nějaké nové signály a nestane se metařem. Nejraději si pochutná na rohlíku, mase a omáčkách a nejoblíbenějším parťákem je pro něj každý, kdo se směje.

otik2.jpg

3. místo: Sebinek

Pětiměsíční Sebinek, Sebastianek či Sluníčko se velmi rád fotí. Vždy nahodí úsměv a nejraději by fotoaparát prozkoumal ústy. Jeho maminka si se soutěžní fotografií dala dost práce, postavila sněhuláka zatímco Sebík spal, vytáhla ze sklepa boby a soutěžní snímek byl na světě. Bastík je usměvavý kluk a rád zkoumá svět. Nejradši si hraje se svým starším bráškou a nedá dopustit na svého plyšového mravenečka.

sebinek3.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist