4 inspirativní maminky na Instagramu, které vás vzdělají i pobaví

Instagram je plný inspirativních lidí. Jen o nich vědět. Jedna ze skupin jsou inspirativní maminky. Takové, které své fanoušky vzdělávají, otevírají jim mysl nebo jsou prostě jen hodně vtipné. Pojďme se na ně společně mrknout.

mamy-na-instagramu-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

zuu_za

Zuzka je plzeňská doktorka na mateřské a na svém Instagramu vytváří moc hezký a smysluplný obsah. Zuzka myslí i na soukromí svých dětí a na Instagramu neprozrazuje jejich jména. Budete se zde tedy setkávat s holčičkou a chlapečkem. V poslední době se hodně věnuje knihám o výchově a najdete u ní vážně skvělé tipy. Nedávno zveřejnila post například o knize Rodičovština:

dolezalova.marie

Marušku asi znáte. Je to talentovaná herečka, spisovatelka a hlavně úžasná máma. Hodně čte, zajímá se o výchovu a řadí se mezi citlivé rodiče. I velmi složité myšlenky dokáže pěkně popsat. Vsadíme se, že při prohlížení Marušky Instagramu se budete usmívat. A to i přesto, že tam obličeje jejích dětí neuvidíte. Pěkné je například toto video, kde se Marie zamýšlí nad tím, jak moc nás potřebují naše miminka:

prosimspinkej

Za instagramovým profilem “prosimspinkej” stojí Lenka – medicínská antropoložka, která se věnuje laskavému přístupu k dětskému spánku. Na profilu najdete dobré rady a hlavně uklidnění. Jaké? Že v tom nejste sami. Uvidíte, že společně s vámi řeší spánek dětí mnoho dalších rodin. Jejich ratolesti, možná podobně jako ty vaše, chodí pozdě spát a několikrát za noc se budí. Příjemné počtení, podívejte:

stibrovicnikolka

Co by to byl za výčet inspirativních maminek bez královny českých instagramerek – herečky Nikol Štíbrové. Tu vám určitě představovat nemusíme. Občas jdeme na Instagram s tím, že se chceme jen pobavit. Zasmát se. V takovém případě, doporučujeme zabrousit na Nikči profil. Nezklame vás:

A jaké maminky na Instagramu inspirují vás? Napište nám do komentáře a pojďme se inspirovat vzájemně.

Tento článek vypracovalo copy duo Linda & Petra.

24.9.2020 4:55 | autor: Petra Zeidlerová a Linda Mannelová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist