Ahoj

9.12.2012 (13:24) #844958 AnonymHost Ahoj Baby(zno:)), vždycky jsem tvrdila, že chci jenom jedno dítě, ale po tom, co jsem se dozvěděla, že čekáme chlapečka, chci ještě jedno:). Věřím, že druhé bude do budoucna holčička a jestli ne, nic se neděje. Kluci jsou fajn:) .Zdraví je pořád na prvním místě. Když jsme se to s přítelem […]

#844958
Anonym
Host

Ahoj Baby(zno:)),

vždycky jsem tvrdila, že chci jenom jedno dítě, ale po tom, co jsem se dozvěděla, že čekáme chlapečka, chci ještě jedno:). Věřím, že druhé bude do budoucna holčička a jestli ne, nic se neděje. Kluci jsou fajn:) .Zdraví je pořád na prvním místě. Když jsme se to s přítelem dozvěděli na uz, tak jsem mu říkala, že porodím, šestinedělí a jedem na další mimi:) Ted už se mi to v hlavě rozleželo a nerada plánuji dopředu, protože člověk neví, co bude zítra, natož za rok. Musím s tebou souhlasit, jsou chlapi, kteří umí jenom holčičky a chlapi, kteří umí jenom kluky 🙂 Třeba ještě za pár let zkusíte tu holčičku,hmm?:). Zkoušela si třeba čínský lunární kalendář??

Co se týče těch nákupů, tak to má velkou výhodu, v tom, že už toho nebudeš muset moc kupovat. Jaká barva u tebe převažovala v nákupu první výbavičky? Kupovala jsi spíše v neutrálních barvách (kdyby to druhé byla holčička) nebo jsi to neřešila a šla nejvíc po modré? Bylo vůbec druhé mimi u vás plánované?
Co Přemeček, pořád vzdoruje:)? Počkej až se to narodí, změní ho to a bude rád mamince pomáhat..:)třeba ho zapojovat,až se malý narodí:)
Moc ti přeji, aby jsi měla druhý porod co nejpříjemnější a bez komplikací. Jak dlouho trval první porod? Ja budu rodit v Podolí. Byla jsem se zaregistrovat asi o týden později, ale kupodivu jsem měla štěstí a měli volné poslední místo..Sice mám nejblíž Motol, ale to Podolí se mi zdálo jako nejlepší volba.

Šetři se a odpočívej kdykoliv se dá:),papa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist