Duben 2013

Zvolené téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel j janča007 a poslední změna je stará 4 roky, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 32)
  • Autor

Anonym

Ahojky maminky,
    koukám ještě tu není žádná dubnová na příští rok :o) Najdu tu mezi vámi nějakou?

Anonym

tak ja to taky čekám v dubnu ale ještě čekám na přesné datum:)

Anonym

Ahojky zuziku,
    já přesný termín od Dr. také ještě nemám, ale dle svých propočtů, by měl být termín 4.4. Podle prvního utz je stáří podle ms i dle uz stejné takže to tak nějak to datum bude :o))
    4ekáš prvního drobka nebo už nějakého doma máš? A od kud jsi? – jsem zvědavka to je děs :o))
    Já jsem Martina, je mi 26, žiju s manžou v Kosmonosích a čekáme druhé dítko. Už máme doma 18ti měsíčního chlapečka Přemka…
    Písni také něco o sobě :o))

Anonym

Ahoj, taky čekám v dubnu, dle MS 14.4……bude to už taky druhé dítko, Niki má ted 2 roky..jsme z Brna…..už se nemůžu dočkat UZ ve 12.týdnu, jestli bude vše ok, měla jsem totiž angínu:(

Anonym

Dagi vítám tě tu :o))
    Já už jsem dneska 11+5 takže už mám UTZ za sebou ve čtvrtek a bylo to super – drobeček je v pořádku :o))
    A příští středu jedem do Prahy do Genetu na prvotrimestrální skreening (placený) takže uvidíme drobečka zas… už se moc těším :o))

Anonym

Zdravím dubnové maminky,
    taky čekám miminko (první) v dubnu, TP je stanovený na 16.4.:)

Anonym

ahoj,
    tak se k vam take pridavam,jsme 11+2 a termin mame 25.4..Pristi tyden nas ceka nejdriv zapis do poradny a hned druhy den screening v Usti,tak snad bude vse o.k

Anonym

Ahojky,

tak držím palečky, ať screening dopadne na jedničku 🙂 Já jsem teď 13+2 a za 3 týdny jdu na tripple testy, těším se, že zase uvidím mimi 🙂

Anonym

Jestli vás zajímá aktivní rodičovství, které je vědomé, kontaktní, ekologické a přirozené, mrkněte na stránky http://www.aktivnirodicovstvi.cz. 20. října 2012 se bude konat dokonce konference v Brně, tak se můžete přijít podívat.

Anonym

také čekáme v dubnu prvního potomka 😀 už se moooooooc těším 🙂

a
    Anduletka
    Registrovaný uživatel

ahojte holky tak mi cekame nakonci dubna. vypada to na 27.4, dnes zaciname druhy trimestr, tak jsem si i celkem oddechla. na jare jsem prozila spontanni potrat, tak jsem se trochu obavala.

a
    Anduletka
    Registrovaný uživatel

jejda omlouvam se za hrubku:-) my:-)

a
    andulina_30452
    Registrovaný uživatel

Ahoj holky, jsem v 16.tt. Od začátku těhotenství jsem postupně zhubla skoro pět kilo, ale nebylo mi nějak extra špatně, prostě jen nechuť k jídlu. Teď už delší dobu nehubnu, ale ani nepřibírám. Kamarádka je také v 16.tt, ale už přibrala dvě kila a má malé bříško. Já pořád nic, nikdo to na mě ani nepozná. Říkám si, každá mamka to má asi jinak, ale jsem z toho trošku nesvá… Budu vděčná za jakékoli podobné zkušenosti a za útěchu 🙂 A.

p
    peťka81
    Registrovaný uživatel

Ahoj tehulky, ja jsem v 15tt, termin 26.4 a cekame druhe mimi, prvni syn Nikolas ma ted 15 mesicu. Uz za sebou mame 1.screening, vse v poradku a vypada to na holcicku 🙂

j
    janča007
    Registrovaný uživatel

Ahojky,
    tak po měsíční odmlce a registraci pod novějším nickem jsem tu zas zpět. Screening vyšel v pořádku, dnes mám za sebou triplle test, ale vzhledem k 1.výsledku bude vše zřejmně o.k.Jěště nás čeká genetika.díky vyššímu věku.Už by všichni chtěli vědět co to bude 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 32)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist