RE: Prosinec 2011

5.8.2011 (16:07) #890696 k krystof123Registrovaný uživatel Nazdárek, já jsem taky v PN, takže letos dovolená nehrozí :^) . Ale protože předěláváme bydlení, což nám penízky dost sebralo, tak bychom stejně nikam nemohli :'( , i kdybych v PN nebyla. Ale bude to u nás moc hezké, celé nové 😀 .O zubařích mi ani nemluvte, děsně […]

#890696
k krystof123
Registrovaný uživatel

Nazdárek, já jsem taky v PN, takže letos dovolená nehrozí :^) . Ale protože předěláváme bydlení, což nám penízky dost sebralo, tak bychom stejně nikam nemohli :'( , i kdybych v PN nebyla. Ale bude to u nás moc hezké, celé nové 😀 .
O zubařích mi ani nemluvte, děsně se jich bojím, za týden jdu znovu a budeme řešit, jestli trhat nebo nějak zub zachránit :S 😐 – doufám, že zachráníme.
Terko, gratuluju ke kočárku. A jaký plánujete do města, když tenhle je na chalupu?
Holky já to nevydržela a dneska něco přeprala – bílé věci. Srpen je prý na sluníčko nic moc, tak abych to hezky vyvětrala na tom sluníčku, dokud svítí. Asi to ještě jednou přeperu později, ale vážně se mi to nechtělo dávat do nové čisté skříně :$ nevyprané a jinam už jsem to dát nemohla. Jsem ráda, že jsem našla na půdě alespoň tohle oblečení. Měla jsem strach, aby mi to taky někdo neodnesl 🙁 .
Kikucho gratuluju k holčičce, je to paráda 😀 🙂 🙂 .
Moje malá je čiperka, když jsem v klidu kope každou chvilku. Nějak si nepamatuju, že by mě holky v předchozích těhotenstvích,tak kopaly, ale není to nepříjemné, užívám si to 😀 .
Terko, doufám, že už máš všechnu smůlu vyčerpanou a už bude jen dobře. Tenhle pocit dobře znám. Ale všechno špatné pomine a budeme užívat mimiška a bude dobře.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist