Prosinec 2011

Zvolené téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 5 let.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 752)
  • Autor

Anonym

Ahojky,

najde se tady nějaká nastavající maminka, která čeká mimíska v prosinci? 🙂

Anonym

Ahoj Kajko já sice nejsem těhule ale jestli chceš můžeme si psát. Aja

Anonym

Ahoj holky jak se vede? Vy se snad bojíte že se jen kouknete a jdete pryč? to se nenajde nikdo kdo by si chtěl psát? Já něco napíšu o sobě. Mám 4 děti. Kluci mají 22-19-15let a princezna 2.5roku.Jak jsem starší tak si to užívám a klidně bych brala ještě jednu princeznu ale asi to už nestihnu.Tak se uvidí.Zatím čau a napište A.

Anonym

Ahoj Kajko, najde 🙂 Hlasim TP 12.12.

Anonym

ahoj Holky,ja mam termim 15.12. A melo by to byt prvni mimo,pisu to s budoucim casem protoze jsem teprve v 8+2tt.Za 14dni mam jit pro prukazku a za mesic nato na tripltesty.Tak snad to bude vse uplne ok.

Anonym

Ahoj Terko, teď jsi mě malinko zmátla, protože já mám jak uz jsem psala termín 12.12. a podle pana doktora i kalkualčky jsem dnes 9tt + 1. Pokud máš termín porodu na 15.12., tak by ti to mělo vycházet k dnešnímu na 8tt + 5… ale ono je to asi jedno, ještě to určitě při dalších měřeních budou naši lékaři upřesňovat. Jen mě to zaujalo že to nevychází 🙂
    A jak jinak?

Anonym

Nevim jak to počítají… Ale jak sem to pochopila tak týden sedí, ale ty dny oni počítají (pondělí +1 až pátek +5) Já v tom mám trochu hokej, ale včera sem byla na utz a tam mi to takhle řekly, tak fakt nevim…..
    Zrzundo Je ti dobře nebo špatně??

Anonym

Tak podle UTZ je to určitě dobře. Možná ale že ti pak s průkazkou upraví ten termín porodu. Já to tak měla – dostala jsem ji minulý týden a posunuli mi to právě podle UTZ o 3 dny dozadu. Jinak špatně mi není vůbec – ale prvních pár týdnů jsem byla neskutečně unavená, jako ještě nikdy v životě. Pak se to zlepšilo a místo toho jsem zase měla šílené průjmy. No a momentálně ležím s virózou. Takže mě to rozhodilo taky pěkně, ale snad už se to začne spravovat 🙂 Jak ty?

k
    Kajka
    Registrovaný uživatel

ahojky 🙁 jupíííí konečně se někdo objevil :)))))
    já sem dneska 8tt+0 takže TP 21.12. – to bude vánoční dáreček :))))

Anonym

No ja mam jit na sepsani prukazky za tech 14dni,tak uvidime.Me je rano a vecer spatne.Co se Nemovi nelibi za jidlo tak nekompromisne to jde ven.Dneska to byl svestkovy kolac.Bohuzel se to stalo v praci,ale nikdo „u toho“nebyl,tak maskuju dal.:o)Ja sem ospala porad.Spala bych a spala.Ale je MS v hokeji a to musim videt i kdyby mi padala hlava.Jsem rada,ze je zalozeny prosinec na ostatnich diskuzich jsou maminy v pokrocilejsim stadiu a ja si s nima nemam co povidat.

Anonym

Tak už jsme 3 🙂 Bezva. Ty Kajko, jak, jak to snášíš?
    Terko tebe chápu, to tutlání je hrozný, člověk to fakt nechce vybalit moc brzy, ale není až tak jednoduché to udržet v tajnosti. Držím palce a to i s tím zvracením, musí to být nepříjemné. Ale mňam, švestkový koláč bych si dala 🙂

Anonym

My máme za sebou špatnou zkušenost z loňska, takže i proto to tutláme jak to jde. Ví to jenom mí rodiče a moje 1 kolegyně z práce na výměnu směn kvůli doktorovi. Jinak nikdo….
    Já ho mám taky ráda – švestkový koláč, ale nějak mi to nesedlo 🙁 Njn, snad to brzy přejde. 🙂 Mám jediné přání – aspoň nezvracet v práci a po Praze – jinak doma mi je to fuk….

k
    Kajka
    Registrovaný uživatel

ahoj holky 🙂
    no mě je už druhý týden špatně, neblinkám, ale i tak je to chvílema hnus… natahuje mě ale rozdýchávám to… u mě v práci to ví, pač sem na přelomu roku lítala furt po doktorech a vyšetřeních kvůli miminku…. na nevolnosti mi každou chvíli zabírá něco jinýho,… to dítko je teda vybíravý.. 😀 jeden týden to je banán a kola, teď zase jahody…. 😀

Anonym

No ty nevolnosti vám teda nezávidím, musí to být hrozně nepříjemné… a tiše doufám že mě to mine (máma mi říkala že jí nebylo špatně v těhotenství nikdy, tak jsem to snad podědila po ní). Jinak u nás to neví vůbec vůbec nikdo – ani rodiče. Rozhodli jsme se že s tím půjdeme ven fakt až po tom 12. týdnu. Jsem zvědavá jak to zvládnem ten tutl, dneska jsem se nemohla dostat do svých oblíbených kalhot – a přitom jsem přibrala zatím jen kilo 🙂
    Kajko, u tebe je to taky první jako u Terky a mě?

Anonym

Priznam se,ze poprve mi nic nebylo a cekaly jsme kluka,i kdyz to tehotenstvi nevyslo tak treba ted kdyz je mi spatne to bude vysnena holcicka.:)Ale Nemo mi dava fakt zabrat.Tak aspon vim,ze jsem tehotna:oD Jen by to mohlo brzy skoncit:)25.5.jdu zase k doktorovi.To by mi mely vzit krev a curanky,tak uz budou zacinat rerviky jak dopadnou vysledky.Pani doktorce jsem rekla svou velkou nerest a rekla ze to neni vubec prusvih,tak ji verim a cokoliv mi bude a nebude okamzite hlasim,i kdyz budu asi uchylna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 752)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist