Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890695
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    kikucho, veliká gratulace k holčičce! Je skvělé že jste rádi a hlavně že vše je tak jak má být. Já jsem teda do 24tt nečekala a hned po dobrých výsledcích 2. screeningu tento týden jsem to zahájila 🙂 Tzn. že jsem objednala peřinky do postýlky a povlečení.
    Jinak mě zaujala ta profesní deformace, pracuješ ve zdravotnictví nebo snad dokonce s něčím s miminky? A do 24tt už je to taky jen kousek, cca týden, ne, když jsme tu všechny skoro nastejno?

    Tery, tobě držím palečky aby se to vše zklidnilo co nejdříve. Snad si to vybereš teď dokud je maličký v bříšku a pak už tyto starosti odpadnou a budeš se mu moci s láskou věnovat na 100% a netrápit se ničím jiným…

    A co kryštof? Doufám že vše v pohodě a postupuješ s přípravou věciček na holčičku 🙂

    #890696
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek, já jsem taky v PN, takže letos dovolená nehrozí :^) . Ale protože předěláváme bydlení, což nám penízky dost sebralo, tak bychom stejně nikam nemohli :'( , i kdybych v PN nebyla. Ale bude to u nás moc hezké, celé nové 😀 .
    O zubařích mi ani nemluvte, děsně se jich bojím, za týden jdu znovu a budeme řešit, jestli trhat nebo nějak zub zachránit :S 😐 – doufám, že zachráníme.
    Terko, gratuluju ke kočárku. A jaký plánujete do města, když tenhle je na chalupu?
    Holky já to nevydržela a dneska něco přeprala – bílé věci. Srpen je prý na sluníčko nic moc, tak abych to hezky vyvětrala na tom sluníčku, dokud svítí. Asi to ještě jednou přeperu později, ale vážně se mi to nechtělo dávat do nové čisté skříně :$ nevyprané a jinam už jsem to dát nemohla. Jsem ráda, že jsem našla na půdě alespoň tohle oblečení. Měla jsem strach, aby mi to taky někdo neodnesl 🙁 .
    Kikucho gratuluju k holčičce, je to paráda 😀 🙂 🙂 .
    Moje malá je čiperka, když jsem v klidu kope každou chvilku. Nějak si nepamatuju, že by mě holky v předchozích těhotenstvích,tak kopaly, ale není to nepříjemné, užívám si to 😀 .
    Terko, doufám, že už máš všechnu smůlu vyčerpanou a už bude jen dobře. Tenhle pocit dobře znám. Ale všechno špatné pomine a budeme užívat mimiška a bude dobře.

    #890697
    Anonym
    Host

    Ahoj holčiny,
    no mám takový pocit, že už asi nevydržím s tím nepořizováním věcí. Když to všechno vidím, tak bych už nejraději kupovala. Pravda je, že zatím je spousta času. No a do toho mého limitu mi schází ještě necelé dva týdny.
    Zrzundo je to tak jsem z oboru, proto ta deformace 🙂

    #890698
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Kryštofe, ten co bude na chalupu a na balkon, tak ten je bazarovanej a není moc pěkný, takže mě to tolik nebolí – ale autosedačku budem využívat asi pořád 😀
    Do města – resp. v Praze budu mít poděděný po sestřence který je 8let. Takže sice žádná novota, ale vypadá fakt supr a je velmi zachovalý. Není to žádná značka, ale mě strašně moc líbí… I když kdo ví, třeba to bude právě naopak, ale na to je ještě hafo času.

    Holky, já sice koukám, ale když už kupuju, tak to musí být fáááákt extra supr co mi padne na první pohled do oka. 😀
    Jinak včera jsme to řekly budoucímu dědečkovi a pak našim přátelům. Takže drahý si dal asi 3 panáky, protože měly strašnou radost, že je všechno v naprostém pořádku. Akorát dostal vynadáno, že to tutlal dlouho :-D:D Tak sem se mu smála, ale je na něm vidět obrovská úleva a radost…. 🙂 Takže co víc si přát.
    Kiku, jestli máš necelých 14dní do 24 týdne, tak to ještě vydrž.
    Mě v pátek přišel od babywebu zpravodaj, že bych měla začít 22 týden, tak vám nevim … mám pocit, že je to už děsně moc dlouho… Ale už to bříško nemám nafouknutý, ale opravdu je vidět, tak sem moc ráda…. Zítra to šefová oficielně řekne na poradě, tak doufám, že mě nechají chodit aspoň pro kafíčko, abych tam nebyla jako pecka co musí pořád sedět. 🙂

    #890699
    Anonym
    Host

    Jé Terko a odkud pak z Prahy? a Kde se chystáš rodit? Jinak jsem objevila naprosto dokonalý overálek se sobem a sněhovými vločkami… Krásný prosincový modélek :O Neodolala jsem… <:o) <:o) <:o)

    #890700
    Anonym
    Host

    Já budu rodit ve Vinohradech – nejen proto, že moje loňská zkušenost s nima byla výborná, ale péče se hoooooooodně zlepšila a taky to máme nejblíž.
    Ty si taky z Prahy???
    Tak to na Vánoce pod stromečkem (snad), bude Nemo mít tričko s dlouhým rukávem a sobem s červeným čumákem …. červeno bílé. Ale koupila sem na aukru supr overálek – teploučký s medvídkem.. Holky stál 20 ,- no nemůžu to tam nechat být ne? 😀 Je takový správě buřtíkatý – takový huňatý… Ale všechno poctivě dávám k mamině nebo „tchýni“ abychom doma nic neměly….

    #890701
    Anonym
    Host

    No já budu rodit v Podolí
    ty oblečky dám taky k rodičům- k tomu ostatnímu. Už se ale moooc těším až se tam hezky vším prohrabu a začnu si to chystat domů, ale to je ještě daleko.Ještě 4měsíce do porodu
    Ten sob na tom overálku má právě taky takový červený čumák a šálu- no je k sežrání a taky byl za pár kaček.
    Jo jinak gratuluji k „odtajnění těhoteství“:) já bych to nevydržela tak dlouho. A co v práci nechávají tě chodit alespoň pro kávičku?

    #890702
    Anonym
    Host

    Jojo, zatím nechávají 🙂 Není tolik práce a stresiku, tak chodim pomalu po schodech…
    No vidíš – ty si 9.12. a já 14.12. 🙂
    Ale klobouk dolů že si šla do Podolí…. Já bych usnula na cestě tam, protože mi všichni kolem mě říkají, že když jdeš rodit do Podobí tak tam musíš být registrovaná – 14+0 tt jinak tě vůbec nevezmou a denně snad registrují 12těhulek. Můry …. Ale za to v Krči tam se platí epidurálka – 5800 +o( +o(
    Fakt už neví za co brát peníze…. A jaká část Prahy si???1-10… myslím.

    #890703
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terko tak ve snažilkách-květinkách už to rodí o sto šest.Joga kluka Josepha,Máňa má kluka Maxika,Raduš má kluka Martínka,Misha v neděli na císaře,Vcelka asi taky-nějak se odmlčela a Bondík předčasně 30+2 porodila kluka vojtíška.

    #890704
    Anonym
    Host

    No jo to s tou registrací je pravda, ale pro mě je Podolí tak trochu srdeční záležitost:$ bydlím kousek od centra na P-8.
    Kamarádka chodila do Krče na praxi a říkala, že tam jezdí doktor speciálně kvůli tomu když si nějaká rodička přeje epidurál- proto se to platí. zatím doufám, že to zvládnu bez epidurálu- teda alespon to zkusím a kdyby náhodou, tak si ho nechám píchnout. zase si nebudu hrát na hrdinku za každou cenu. Znám se a vím že umím být pěkná poseroutka:'( :'( :'(

    #890705
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,
    teda Peťul, to se ty porody nějak rozjely. 🙂
    Kiku, já taky doufám, že to zvládnu bez epiduralu a že pak na píchnutí nebude pozdě. Protože když jsem měla tu špatnou zkušenost, tak mi do zadku píchaly „opiáty“ aby mi zmírnily bolesti. Ale pak se mě ptaly na epidurál a za nějakou dobu přišel doktor a řekl, že je stejně na epi pozdě takže to zvládnout asi jde 🙂 🙂
    Jen mě překvapila ta cena. Co když to fakt nějaká maminka bude kvůli bolestem potřebovat a nemá moc penízků? Já teda se přiznám, že do nemocnic sem si nikdy nebrala žádný peníze…:-)
    Dneska jdu na další ultrazvuk – poradnu, před dovolenou …. juchůůůůůůůů já se těšim… V pátek odjezd a návrat za týden v sobotu…

    #890706
    Anonym
    Host

    Určitě se to musí dát zvládnout. Jsou ale maminy,které by si to nejraději nechaly píchnout hned mezi dveřma nebo líp ještě na vrátnici 😀 Tu dovolenou ti závidím. Měla jsem naplánované hezké léto, ale tak nějak nám vyšlo něco jiné, tak jsem se tomu musela připůsobit 😀 jsem v PN- takže smůla.
    Hele k tomu placení jo. Kamarádka je taky těhotná. Chodí k doktorce, která normálně funguje na pojištovnu, ale ještě si tam připlácí jakýsi „nadstandard“ aasi 1300 ročně- za umělá zrcadla a prý to je i vom, že má v ordinaci sono. Pojištovna krom velkých UZ hradí prý jen dva další- ty při kontrolách v poradně. A normálně za každej další platí 200kč- teda fotku už neplatí, ale stejně…
    To mě opravdu dostalo.:O :O :O :O Mě ho Dr. dělá noaprosto automaticky a nikdy jsem u ní nic neplatila.
    V jaké části Prahy bydlíš ty?

    #890707
    Anonym
    Host

    Já bydlim na Praze 10. Moje dr. mi dělá ultrazvuky už standartně pořád, ale jediný za co platím je fotka. A platila jsem 500 za 1.ultrazvuk v trimestru na vývojový vady – downův syndrom atd.
    Dneska jsem volala ke šťouralům cože tam stojí 4d ultrazvuk protože drahý by na něj chtěl jít. A řekly mi 1000,-. Dostanem CD a fotky. tak vám nevim. Drahouš mi napsal, že chce tak nás tam objednám. Snad to bude poslední velké vydání.
    No závidět mi dovolenou nemusíš – já budu sice u moře, ale kluci mi nedovolí vůbec nic „normálního“ takže mám zabalený čepeček, plenu na pupík a taky slunečník na beach. Nesmím se prý moc opálit. ALe jídlo a pití to do mě budou cpát pořád 😀 Protože to drahý četl v Betynce 🙂
    Ptala sem se mámy jak se vlastně vrstveně oblékají prckové na zimu do kočárků a sedaček atd. Normálka mám pocit, že je to horší než maturita. Záleží jak teplou kombinézu mám aby se pak vrstvilo atd. Ty jo – to bude hukot. Proč neprodávají manuál ? 😀

    #890708
    Anonym
    Host

    Nazdar dámy, dnes za mě jen krátké hlášení po další poradně. Vše naprosto v pohodě, takže další kontrola až za měsíc 🙂
    Ale před chvilkou mi PPL přivezlo první objemný balíček s věcma na mrňousa – peřinky a povlečení, tak se na to jdu zrovna vrhnout.
    Krásný den a samé dobré zprávy všem! Jo a Tery, tobě samozřejmě pohodovou dovolenou, ať si pěkně odfukneš a nabereš síly na náročný poslední trimestr.

    #890709
    Anonym
    Host

    Je Zrzundo, ty jsi se teda rozjela:)
    Holky mě dnes prvně vyložene nenechalo to naše mrně vyspat. Dřív mi to jen bránilo v usnutí, ale co tam dneska v noci předváděla za gymnastickou sestavu… takový čutance- až mě to normálně zabolelo.:O :O :O děsí mě představa, že „bude hůř“:^) :^) :^) ještě 4měsíce… uff:|
    a jak jste na to vy? nechávají vás miiminka v klidu vyspat?|-) |-) |-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist