RE: Prosinec 2011

13.10.2011 (12:18) #890958 k krystof123Registrovaný uživatel Já naštěstí zatím neotékám. Měla jsem období v létě, že jsem rychle sundávala prstýnky a na rukou jsem měla pocit, že mám buřtíky. Ale jak se ochladilo, tak je to zase dobrý a prstýnky opět nosím. Jen je nesmím zapomenout před porodem sundat. Ta únava je ale děs. Něco […]

#890958
k krystof123
Registrovaný uživatel

Já naštěstí zatím neotékám. Měla jsem období v létě, že jsem rychle sundávala prstýnky a na rukou jsem měla pocit, že mám buřtíky. Ale jak se ochladilo, tak je to zase dobrý a prstýnky opět nosím. Jen je nesmím zapomenout před porodem sundat.
Ta únava je ale děs. Něco chvíli dělám a jdu si sednout a chvíli si čtu. V obchodě ve frontě na mě jde takové malátno. A v posteli mi spíš než lehání……….dělá problém vstávání 😀 😀 😀 . Zvlášť v noci, když spěchám na záchod – to musí být rychle:S .
Jinak se ale cítím fajn<:o) . Malá teď nějak hodně trpí na škytavku. Nevím co tam tak pije, když cukru a sladkého tam moc nemá *-) . Jinak ale kope krásně 😀 , má ve předu asi nožky i ručky a když se do toho pustí, tak mi břicho jezdí do všech stran. Je to hezké. Jen se málokdo stihne podívat. Je rychlá a než doběhnou, dělá, že spí:) . Manžel to 1x stihnul a myslel, že tam mám mimozemšťana :O .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist