RozUzlování 7 – S Radimem Uzlem o milence vlastní ženy

Zjistil jsem, že je mi moje žena nevěrná s mojí milenkou! Jsem samozřejmě naštvaný na obě, jak to s nimi vyřídit? „Máte zkrátka v životě štěstí, protože s milenkou neotěhotní. Taky případné sexuálně přenosné choroby zůstanou doma a nikam se to nevynáší. Pokud vás nelákají kolektivní sexuální hrátky ve třech, nezbývá nic jiného, než trpělivě počkat, až se ty dvě ženské samy mezi sebou pohádají. Většinou to netrvá nijak dlouho.“

Žiju v manželství 15 let, ale už asi 5 let nechce manželka o sexu ani slyšet dokonce jí vadí i dotek – objetí či pusa. Když se ptám, co se děje, dostává se mi odpovědi, že se o tom nechce se mnou bavit. Vypáčil jsem z ní jen slova, že prý má psychický blok na mou osobu. Ale zdravotně je v pořádku, jinak spolu žijeme bez hádek. Mám ji rád, nechci odejít od fungující rodiny, ale těžko to nesu! Co mám dělat, v čem je problém? Mám ji snad podezírat z nevěry?
Nevěrná manželka zpravidla nebývá ke svému manželovi odmítavá, naopak většinou oplývá sexuální vstřícností, snad aby tu nevěru dobře zamaskovala. Její snížení sexuálního zájmu po patnáctiletém manželství je naproti tomu úkazem tak obvyklým jako střídání čtyř ročních období.

Odborníci tomu říkají obligátní manželská dekadence a pokud u někoho nenastane, může mluvit o zázraku. Pochopitelně existují mechanismy sexuálního znovuvzkříšení. K těm nejúčinnějším patří vzpomínka na mladá léta a původní navazování známosti.

Zkuste se o svou vlastní ženu znovu ucházet, znovu ji svádět, přemlouvat, ale také ji chválit a uznávat. Ta proměna je někdy jako mávnutí kouzelným proutkem. Ona však do toho úsilí musí někdy zapojit také krejčího, kadeřníka a kosmetický salón.

 

18.2.2009 5:09 | autor: Radim Uzel

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist