Seznamte se s Happy Babies

V březnovém kole soutěže HappyFoto Baby roku se hledalo nejšťastnější dítě. A protože děti v láskyplné péči rodičů šťastné jsou, sešlo se opravdu velké množství fotografií. O to těžší práci měla porota. Podívejte se, kdo to u ní nakonec vyhrál.

1. místo: Julinka

Miláček i lumpice, tak doma přezdívají Julince, vítězce březnového kola a držitelce titulu Happy Baby pro tento rok. V červnu dvouletá slečna z Nehvizd není v semifinále naší soutěže poprvé, vloni zaujala porotu v kole Dítě a živé zvíře jako holčička mezi koťátky.

Roztomilá momentka byla zachycena na zahradě rodného domu při hře s bublifukem. Kromě mýdlových bublin má Julinka také ráda vkládačky, kostky, ale i knížky. Miluje panenky, kočárek a nejraději si hraje s kamarády. A prý se děsně ráda fotí, sama bere do ruky foťák a dělá na něj sýýýýýr.

julie.jpg

2. místo: Kikoušek

Ani tříletý Kiki není v naší soutěži nováčkem, vloni bodoval na prvním místě v kole Dítě a ovoce. I tehdy upoutal svým úsměvem a v letošní v soutěži mu roztomilý kukuč vynesl druhé místo v kategorii Happy Baby.

Fotografie vznikla, když pořádali se sestrou Viktorkou akrobatické představení pro maminku. Maminka vzala fotoaparát a fotila. Kiki si momentálně nejraději hraje se sestrou a pak také s kamarádkou Nelinkou a psem Heidi, kočkami Garfieldem a Penelopou. V dospělosti má v plánu stát se policistou.

kiki.jpg

3. místo: Tobík

tobik-kuk.jpg

Tobík za dva měsíce oslaví již čtvrté narozeniny, a jelikož se soutěže HappyFoto Baby roku zúčastnil poprvé, tak to stihl jen tak tak, protože podle pravidel se smějí účastnit děti do čtyř let. Fotka vznikla 12. 12. 2012 v Praze těsně před odjezdem Tobíkovy maminky do porodnice, kde druhý den přivedla plánovaně na svět Tobiášova brášku Tomáše.

Tobíkova maminka nám prozradila, co má nejraději: „V současné době plyšového medvěda Tomáše, všude nás provází – do školky, na vycházky, párkrát s námi musel jet i na plavání, kde seděl na kraji bazénu a sledoval, jak Tobík plave. Když s námi jede medvěd autem, musí být připoutaný, když jede na vycházku, musí být přikrytý s bráškou Tomášem v kočárku, aby mu nebyla zima.“

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist