Silvestrovská vize

VÁŠ PŘÍBĚH: PRVNÍ VÁNOCE S MIMINKEM Vánoce jsme si letos užili na sto procent. Když to vezmu od samého začátku roku 2009 až do konce, byl tento rok celý přelomový a úžasný 🙂 Jmenuji se Katka a v září se nám s manželem narodila dcerka Nicol. Začalo to asi před rokem…

Na Silvestra 2008 jsem stála u okna v pokoji a při sledování té nádhery, krásně temné oblohy s ohňostrojem, jsem si říkala, že by bylo úžasné, kdybychom se zde za rok koukali na tu krásu ve třech… já, Tomáš a mimísek…

Nečekané překvapení

Uběhl měsíc a já zjistila, že jsem těhotná… Bohužel v takové nemilé době, protože přítel oznámil rodičům, že po šesti letech přerušuje studium na VŠ, já se léčím s krví, a ke všemu i vztah mezi námi se stále jen vyhrocoval… No prostě, nebyla to ta pravá chvíle na oznámení tak krásného zázraku s famfárama.

Těhotenství ale nakonec přispělo i k urychlení svatby, kterou jsme si také užili přesně podle svých přání a v krásný datum, 4. 4. 2009 s našimi rodiči, sourozenci a svědky. Bylo to krásný, útulný a klidný.

Celé těhotenství jsem byla na rizikovém, protože již od 14. týdne těhotenství jsem si musela píchat Ziborn na ředění krve, protože v říjnu 2008 jsem byla na resekci prvního krčního žebra, jako jediné řešení za účelem minimalizace vzniku další trombózy. Již ve svých 25-ti letech jsem prodělala hlubokou žilní trombózu v pravé ruce dvakrát. Proto takové radikální řešení.

Nemohly jsme se dočkat, až se uvidíme

Vše ale probíhalo jak mělo, každý nový týden jsem hltala informace z vašeho Babywebu, jak roste miminko a co se děje se mnou, byly to užitečné informace, které mi hodně pomohly. Byla jsme také pod stálým dozorem všech možných doktorů a naší malinké holčičce se navíc zachtělo na svět o dva týdny dřív.

A tak se nám 22. září 2009 ve 20:30 narodila dcerka Nicol a pyšnila se mírami 3330g a 51cm. Všichni jsme z ní unešeni každý den a já osobně každým dnem víc a víc… 🙂

Splněné přání

Když se blížil Štědrý den, zaplavilo mě úžasné blaho a spokojenost při pohledu na Niki, jak si prohlíží svítící stromeček, jak se jí odráží v očích ta zvědavost, to nadšení z nového a nepoznaného… bylo to úžasné!

Na Silvestra jsme stáli u okna všichni tři: já, Niki a Tom. Byl to nejúžasnější pocit, jaký jsem kdy v životě zažila. Rok 2009 byl pro mne plný splněných přání a tužeb a jsem ráda, že vše dobře dopadlo a že jsme spolu jako pravá rodina.

Děkuji Ti, Tome!!!

Katka Boudová
(5. 1. 2010)

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist