Červenec 2013:)

Zvolené téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 4 roky, 12 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 34)
  • Autor

Anonym

😛

w
    weriska
    Registrovaný uživatel

Tak Vás holky zdravím a taky se hlásím mezi těhulky…sice je to teprve začátek cca 3.-4. týden, ale bylo by fajn si s Váma pokecat:) a hlavně držte nám palečky:)

Anonym

Ahoj werisko 🙂 Zdravím a přidávám se k tobě, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic 🙂

l
    Lasley
    Registrovaný uživatel

Uf, tak ještě jednou, nevšimla jsem si, že jsem se zapomněla přihlásit 😀

w
    weriska
    Registrovaný uživatel

Ahojky Lasley:)jak říkáš? ve dvou se to lépe táhne a doufám,že nás tu bude víc a víc:)Odkud jsi?:)

l
    Lasley
    Registrovaný uživatel

Z Blanska 🙂 A ty? Čekáš první miminko? 🙂

w
    weriska
    Registrovaný uživatel

Já jsem Olomouce:)Kousek od BLanska máme známe,je tam krásná krajina:)Ano první:)Ty podle fotečky soudím,že už alespoň jedno dítko doma máš,že?)V kolikátem si týdnu?

l
    Lasley
    Registrovaný uživatel

Ano, my čekáme druhý, Martínek bude mít na konci ledna dva roky. Teď to bude holčička 😀 Ještě jsem nebyla na gyndě, podle pm zítra končím teprve 6. týden, tak jsem se objednala až na 4.12., už na to tak nepospíchám, jako u prvního 🙂 Hlavně už nemám tolik času vysedávat v Brně u MUDr. 😀 Termín porodu na nějaké chytré internetové stránce mi vychází na 27., 28.7., po gyndě budeme moudřejší 🙂 Gratuluju k prvnímu těhu 🙂

w
    wilczaz
    Registrovaný uživatel

Ahoj holky 🙂 jsem teprve 5.tyden a jsem z Brna. Uz jste byli u doktora? Ja chci jit az v 8.tydnu 🙂 poprve nam to nevyslo 🙁 ale verim,ze ted je vse okej! Hezky zbytek dne 🙂

w
    weriska
    Registrovaný uživatel

Tak Vám holky držím oběma moc pěsti,nám to nějak nejspíš nedopadne,,,,v pondeli sem špinila a kleslo mi hcq o 500 jednotek a dnes se zvysilo zase jen o 200 takze p.doktorka jeste počka do pondeli jestli se nestane zazrak a pak me ceka asi revize:(

w
    wilczaz
    Registrovaný uživatel

Werisku, ja jsem na re revizi byla taky 🙁 pokud ti to nevyjde,tak hlavu vzhuru a za 2-3mesice se na to vrhnete znovu 🙂 jako my! Pry se to tedka stava casto 🙁 ja jsem na tom byla v Bohunicich.Ale treba to jeste dobre dopadne!!

l
    Lasley
    Registrovaný uživatel

Teda, pár dní sem nekouknu a teď taková mizerná zpráva :/ Ale weris, není všem dnům konec. Moc držím pěsti, aby se všechno urovnalo!

Bublinko, zdravím! Brňačka, skorosousedka 🙂 V pondělí jedu do Brna na gyndu…

Hlavy hore, holky, všechno dobře dopadne. Musí!

w
    weriska
    Registrovaný uživatel

Holky moc Vám děkuju za podporu:)člověka to aspon trochu nakopne…..doktorka sice říkala ať na to nemyslim,ale znate to……Uvidíme co bude v pondělí……A jinak Vám oběma držím moc pěstičky pro štěstí ať ho máte alespoň o trošku víc než já:) PS:Doufám,že se tu nevidíme naposledy:)

w
    wilczaz
    Registrovaný uživatel

Lasley: jojo skotosousedka 🙂 Ja jsem si koupila drazsi test,ktery urci i v kolikatem jsem tydnu,tak jsem byla v sobotu 3+ takze teprve zacinam 4.tyden 🙂 k doktorovi pujdu az v pulce ledna,protoze minule jsem sla hned a cim vic do tebe vrtaji,tim veci stresy a vse kolem. Citim se dobre a nic mi neni,tak se nebudu stresovat pred Vanoci 🙂 sestrenka ska az ve 12.tydnu a svagrova v 10.tydnu,tak ja pujdu cca mezi 9-10.tydnem 🙂 manzel je stesim bez sebe 🙂

Holky drzim vam taky moc palecky!!!!! Vse dobre dopadne 🙂

žaneta82
    Registrovaný uživatel

Ahoj holky, tak se přidávám. Ještě pořádně nevímkolikátý týden. Byla jsem 27.11. u doktorkya ta říkala, že to bude asi 4. nebo 5.tt. Na kontrolu jdu 18.12. tak uvidíme. Doufám, že bude vše v pořádku, o víkendu jsem dva dny trochu špinila, ale teď už je to dobrý… Furt mě je hrozně špatně. Mám dvouletýho syna a ten mě dává zabrat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 34)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist