Darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel H  Holli a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    F
    Fidelka77
    Účastník

Dobrý den, přemýšlím, že bych darovala vajíčka a někomu pomohla, nemáte doporučení na dobrou kliniku v Praze, která odběr dělá?

V
    Verunkka
    Účastník

Zdravím, já jsem odběr podstoupila minulý týden na klinice Europe IVF a můžu ji doporučit. Všechno mi vysvětlili, mají moc hezký osobní přístup a můžu doporučit paní doktorku Savelyeva.

F
    Fidelka77
    Účastník

Můžu se zeptat, jestli odběr bolí a jestli je vše anonymní a dá se na odběr chodit i opakovaně?

V
    Verunkka
    Účastník

Ano, opakovaně na odběr chodit můžete, jen je potřeba mezi stimulacemi si dát 3 měsíce pauzu. Mě to vůbec nebolelo, dělá se to v narkoze a super je, že Europe IVF mi zaplatila veškeré náklady spojené s darováním vajíček. A všechno je samozřejmě anonymní.

F
    Fidelka77
    Účastník

Moc díky za informace, četla jsem na kliniku europeivf.com hodně dobrých recenzí i na jiných diskuzích a jsem z Prahy, takže tam hned zítra zavolám.

H
    Holli
    Účastník

Moc hezké gesto 🙂

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist