únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 5,746. až 5,748. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867978
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Ivčo já jsme taky Bohouška nechala celkem brzo jíst samotného. Nejdříve jsem mu pomáhla se lžící se trefit do pusinky jako, že jsme to držela na konci lříce a on někde uprostřed a pak jak píše Petra chtěl už jen sám. Teď už jí v podstatě jen sám jen mu pomáhám jinak by u toho seděl snad hodinu. takže máme dvě lžíce a když vidím, že se s tím courá tak než by to měl studený tak mu mezi tím než si strčí sám lžíci do pusy dám já. Jí i polévku sám a v pohodě. Má ten bryndák i ikei a pod tím hadrovou plínu páč už je dole popraskanej a sedí u stolečku a jí. Občas to vybryndá,alwe to se utře to neřeším. Kolem sebe to naštestí nějak nehází akdyž tak sjem ho hnedka zarazila. No koukám, že každá máme s těma dítkama něco. Některé už hezky mluví,ale zase čůrají pořád do plínky, jiné zase čůrají do nočníku, jiné sami baští…… každé to naše zlatíčko jejiné 😀 . Já by jsem zase chtěla aby Bohoušek sám usínal a kadil do záchodu či nočníku. No říkám si, že to přijde, A taky by mohl trochu lépe mluvit. je to lenoch líná na mluvení nejlepší je ukázat a říct hmmmm 😛
    No jinak u nás jsou zbytky ze včera. Večer asi upeču krůtí nohy protože zítra odpoledne až se Bohoušek vyspinká jedeme do Žatce já na krev a manžel a pracák tak aby jsem nemusela nahonem něco vymýšlet. Zítra dopoledne jen uvařím polévku pro Bohouška a až se vrátíme tak ohřeju ty nohy.
    Bohoušek už dneska strašil před sedmou hodinou. Ale dnes vstával tatínek 😀 a mne nechali vyspinkat do 8:30.
    No pujdu si asi máznout rohlík s rybičkovou pomajdou ať mě má zase po čem pílit žáha 😛
    Včera sjem vypnila papíry o jménu tak jsem tedy napsala u holčičky Kateřina,ale pořád se rozmýšlím zda nenapsat Jiřinu. Jak včera umřela J.Jirásková tak mě to nějak k té jiřině zase táhne. No papíry jsou sice vyplněné,ale zažádat si o nové není zas takový problém, že 😀 . Nad toujiřinkou přemýšlím i kvůli tomu, že u kluka máme jiřík tak hoka jako Jiřinka (po dedečcích) cshodou okolností jsou to oba Jirkové. Holky jaké jméno se vám víc líbí???? Kačenka nebo Jiřinka????
    Tak ju já budu končit. Přeji hezký den. u nás pořád teploty nad nulou. Odpoledne přijede kamarádka se stejně starým kamarádem pro Bohouška tak jsem zvědavá zda si budou kluci hrát 😀

    #867954
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    zkouška nového spojení 🙂

    #867955
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    no ten novej web je děsnej. Kde je můj poslední příspěvek?????? Vůbec se tu nevyznám. Cho já chci zět ten straý web

    #867956
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    bez přihlášení to sem vůbec nejde. no a je to nepřehlené, snad si na to časem zvyknem.

    jinak u nás dnes dítě na facku, napsala jsem ale na fb. že mi hovno přistálo v posteli. fakt je s malou sranda. jinak si sama opět řekla o nočník a velmi mě to těší. snad to tak půjde dál. dneska už poutíkám spát. ráno jdeme na očkování (2 dávku spalničky…) snad nebude reakce jako minule. za 14 dní máme navíc galavečer v brně, takže musí být už po případné reakci. taky nás chci jít vyfotit. objednala jsem přes slevomat fotopláno 60*90 cm a dám si to do pracovny.

    dobrou noc a snad se nám to tady zlepší. jé ono to dělá samo odstavce 😀

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 5,746. až 5,748. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist