Únor 2013

Zvolené téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 5 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 37)
  • Autor

Anonym

Ahoj, čerstvě jsme to odhalili, podle kalkulačky mám termín 2. února, tak uvidíme, jestli to nakonec dodržíme 🙂 Přidejte se 🙂

Anonym

ahoj, jmenuju se Betty a KONEČNĚ jsem otěhotněla!!!! vychází mi to na únor, tak jsem se přidala 🙂 já jsem si mimi přála hrozně dlouho, s přítelem jsme se snažili asi 3 roky. ty čekáš první dítě?

Anonym

Ahojky, taky čekáme první mimčo, moc jsme si ho přáli, čekali jsme na něho přes rok a už jsem myslela že budeme muset začít kolotoč po doktorech:( a ono neeee:) termínek podle kalkulačky máme 12. února, tak jsem zvědavá jestli to bude pravda!! tak ať nám mimča pěkně rostou:D

Anonym

ahoj Maruško! gratuluju! tak to je dobře, doktoři teda nejsou nic moc 🙂 my jsme naštěstí byli oba v pořádku, jen si dávalo trošku načas… 😀 odkud jsi? já jsem z Plzně, bydlíme v takovém malém bytečku, ale mimi se nám tam vejde. napiš něco o sobě 🙂

Anonym

Ahojky budoucí maminky!
    Jmenuju se Lenka a čekáme druhé mimčo. Prvního máme kluka Bohouška a je mu 16. měsíců takže jsme si celkem s tím druhým pospíšili 😀 . Termín nám opět vychází na únor (Bohoušek je 19.2.2011). tak jsem zvědavá jestli se trefíme do stejného termínu.
    Tak hlavně hodně zrdaví a málo nevolností a hlavně klídek a pohodu

Anonym

ahoj Leni, vítám Tě tu a gratuluju Ti. Těší se Bohoušek na sourozence? On to asi moc nevnímá, ještě, viď? také přeju málo nevolností a hlavně zdravíčko!

Anonym

Bohoušek zatím nic nevnímá. To spíš možná až před porodem začne cítit, že se vše netočí jen kolem něj a pak až se to narodí.
    No jinak první těhptenství jsme měla v pohodě. Nic mi nebylo a zato toto si tedy náležitě užívám. Je mi špatně. Sice nezvracím,ale je mi těžko od žaludku, jsme unavená, podrážděná…. chjo no možná je to i tím, že na to víc myslím. S Bohouškem jsme chodila do poslendí chvíle do práce tak jsme na to asi tolika namyslela a nebo každé těhtenství je jiné.
    No snad bude líp. Takže holky piště dojmy…..

s
    StepulkaC
    Registrovaný uživatel

Ahoj,

jmenuji se Štěpánka a jsem tu dnes nová. Čekáme s manželem naše první miminko, které se nám povedlo hned po svatbě 🙂 . Vůbec jsme to tak brzy nečekali, ale jsme moc rádi.Termín porodu nám vyšel na 7.2. 🙂

Přeji klidné těhotenství:)

Anonym

Ahojyk budoucí maminky!
    Vítáme tě tu Štěpánko 😀 .
    Teda holky většina už máte termín a já ještě nemám ani knížku 🙂 . Ale i při prvním těhu jsme jí dotla později. Ale počítám, že budeme mít termín tak v půlce února. No uvidíme.
    A jak Vám je holky???? Mě nic moc. První těhotenství jsme ani nevěděla, že jsme těhotná a teď si to užívám. Není mi tedy blbě na zvracení,ale je mi pořád těžko od žaludku. Snad se to brzo zlepší.
    Tak pa pa a pište co je u vás nového. Já jdu na kontrolu 11.7. tak třeba bude už i knížka. Pa pa

s
    StepulkaC
    Registrovaný uživatel

Taky Vás zdravím těhulky:) ,

Děkuji za přivítání:)
    Příjde mi, že mi začínají nevolnosti pomalu ustupovat:) , Nejhůř mi bylo asi v osmém až devátém týdnu:S Jídlo do sebe musím cpát, protože nemám vůbec žádné chutě. Ale jinak si Těhotenství užívám:) . Manžel je velice pozorný 🙂 Na další vyšetření jdu 1.8. 🙂 už se moc těším …. třeba mi konečně i děťátko ukážou….

Přeji ať Vám u Dr. řeknou jen dobré zprávy 🙂

Anonym

Ahoj maminky,

jsem tu též nová 🙂
    termín ještě také přesně nemám, podle kalkulačky to vychází zhruba kolem 10.2.2013.
    Tohle je mé první, snažili jsme se rok a půl.

Přeji všem maminám klidný průběh těhu 🙂
    Hedvika

Anonym

Ahoj Hedviko, vítám Tě tady a gratuluji. Já ještě také nemám knížku. Mně je strašně špatně. ráno pravidelně obsazuji koupelnu. Ale ten brouček za to stojí. Jak zvládáte ta horka, co byla? Přeji mnoho štěstí a hezkou dovolenou, pokud se na nějakou připravujete 🙂

Anonym

ahoj 🙂 dneska jsem byla u doktorky a dostala jsem těhotenskou průkazku 🙂 Máme už doma malého raubíře- Kubíka (1,5 roku). Mé první těhotenství bylo bezproblémové, tak doufám, že se budu držet tradice 🙂 Já ta horka moc nevnímám, jsem takový tropický typ. Nechcete napsat něco o sobě? Já jsem z Prahy, bydlíme v typickém paneláku 🙂

Anonym

Ahoj Elizabeto,

děkuji za uvítání. Zítra jdu teprve na druhou prohlídku, tak jsem zvědavá,jestli už dostanu i průkazku… Špatně mi nebývá, občas mě to trochu natáhne, ale dá se to ustát 🙂
    ale čas od času mě bolí v podbříšku, tak doufám,že to nebude nic vážného…

Ahoj Majo,
    já jsem z jižních Čech,z jedné „vesnice“ kousek od Českého Krumlova a bydlím též v typické bytovce

jinak mi držte palec, ať vše zítra dobře dopadne…

Anonym

Ahojky maminky!
    Vítám tady všechny nové. Májo mi jms en tom zhruba stejně. Mi máme taky doma už jednoho raubíře. Teď mu bude 1,5 roku v srpnu 😀 .
    No jinak já jsem od Žatce (z Velké Černoce) a bydlíme v baráčku. Máme pejska (labradora), kočku (ta je obyč) + teď dvě koťata k tomu, krůty a králíky a ješzě budemem mít slepice 😀 takže takový malý kolchozníci.
    Jinak nevolnosti mám taky. Nezvracím,ale je mi ěžko od žaludku. Mamina má doma ten domácí měřič tlaku tak když jsme byla u ní tak jsem si několikrát naměřila nízký tlak tak možná i z toho mi není moc dobře. Jinak jsem zjistila, že když jím průběžně malé dávky tak mi je líp. Asi čekáme nějakého jedlíka nebo co. Už mi narostlo i bříško a to jsem s Bohouškem neměla. Ve třetím měsíci jsem se vdávala a nebylo ještě nic vidět zato teď už se mi pěkně bříško kulatí. To bude potom rychta to schodit 😛 .
    Těhu knížku taky ještě nemám,ale budu jí mít 20.7. tak uvidíme i ty termíny.Ale podle měsíčků to vychází na 17.2. tak uvidíme.
    Tak přeji hezký den a málo nevolností a jen dobré zprávy od lékařů

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 37)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist