Těhule duben 2011

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Těhule duben 2011

Ahojte, právě jsem se zaregistrovala. Je tu mezi námi nějaká čerstvá těhule čekající 1. dubna nebo tak nějak? Test jsem si dělala před týdnem a ví to jen manžel, tak si chci "pokecat" aspoň virtuálně :)

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Evík
Evík

Je mi moc líto že to tady takto skončilo.Holky dětem bdou za pár dnů tři roky a tady je tak smutně mrtvo.Chybíte mi.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Vyrábím naprosto originální mimi věcičky a deky do kočárků - klidně nakoukněte ,o)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45268586&tab=14

Obrázek uživatele Evík
Evík

Téda tady se to ale zvrtlo v něco fakt děsivého:( .Je mi z toho smutno hlavně když si čtu jak ste se tu měli navzájem rády a teď tohle:$ .

Obrázek uživatele sarkaemail
sarkaemail

a napsala jsem to narovinu ! jmenovitě ! ... sice jsem své příspěvky psala bez registrace ... ale né tyto ... proto to teď uvádím na pravou míru .... a dejte mi už pokoj - vy mě neživíte já vás nepotřebuji ....

Obrázek uživatele sarkaemail
sarkaemail

Takže milé dámy ....
též jsem registrovaná a právě jsem přišla na to jak se tu bavíte ... jste ubohý všichni !!!! .... psát takové píčoviny - s dovolením za někoho .... Baruško a ty mi dej laskavě pokoj .... a neber si mě do té své huby - své jsem ti řekla a neboj takhle podlá a debilní nejsem abych se za tebe vydávala ! na BW jsem nebyla více jak 9měsíců !!!! to si uvědom !!!! .... nemám si tu s vámi co říci ! proto jsem odešla v dobrém, jen jsem napsala cosi o každé z vás - vyvolených myslím ! takže jestli někoho baví se vydávat za druhé ... hurá do toho ...tento web je mi ukradený ... kdyby nebylo Rybízka a neupozornila mě tu na to co se tu píše - nic nevím .... mějte se dámy ... je mi vás upřímně líto!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jen bych chtěla napsat člověku, který za mě přidal poslední příspěvek (z 11.1.), že mu ušlo, že já jsem registrovaná, tudíž to "není vůbec" okatý, když za mne někdo přidá neregistrovaný příspěvěk.. pěknej chudák a ještě k tomu blbej.. :D
Šárka je jediný dobrý, co mě tu potkalo, a za to moc děkuji!!!! ... tak pukněte závistí všichni, kdo nám naše krásný a opravdový přátelství nepřejete!!! :) Ostatní vyhledávat nepotřebuju... tak se mějte fajn, ať jste, kde jste.. je mi to jedno.. :) přeju vám to... upřímně! Na rozdíl od vás..

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

No to seš.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jsem úplně blbá a hrozně zamindrákovaná kravka,která nemůže překousnout,že jste se sešly někde jinde a povídate si dál beze mě....

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Baruno, opravdu nechápu, na co si to tady hraješ. Musíš už být asi vážně zoufalá.Ty chudinko!.....a buď naprosto v klidu, s tebou bych v životě do žádné diskuze nešla. Raději už odešli všichni, tak nechápu, co jsi stále nalháváš.....
Nu nic, jak rychle jsem se objevila, tak rychle odcházím!!!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Štěpánková, když my jsme právě všechny prima holky i s Volantkou na jiné diskuzi. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky všechny co sem nahlížíte.Škoda že se to tady tak ošklivě poslední dobou rozjelo a debatuje se tu o něčem co má s dětičkama tak málo společného.A tak sem písnu něco málo o našem malém alespoň já.Matyášek v sobotu oslavil sedmý měsíc svého života tím že ho konečně uvítali do života i na městském úřadě.Byli tam s náma další dva chlapečci a tři holčičky.Dostali sme chrastítko a velké fotoalbum.Škoda že už nedávají i nějaký ten finanční příspěvek jako kdysi.Jinak se musím pochlubit že se malej od šesti měsíců a jedenácti dnů houpe na kolínkách a staví na chodidla s prdelkou vyšpulenou do komína.Když na něj tak koukám tak bych řekla že brzy začne chodit.Má v nožičkách děsnou sýlu.Máme dva zoubky tak čekám kdy se vyklube další.Zatím s těma co má kouše kdeco a kdekoho.No sranda teď tady rotuje kolem své osy a pokouší se všechno ochutnat.Zatím pa a doufám že se tady přístě setkám s příspěvkem od některé z vás o vašem děťátku.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky,
po dlouhatááááánské době jsem chtěla něco napsat, ale poté, co jsem si to tu přečetla mě nějak přešla chuť. No opravdu MAZEC!!!
Mohu-li se k tomu také vyjádřit tak asi takhle: Baruška, Petspi, Raduzka jsou asi opravdu hoodně vylízaný, protože tohle není normální. Napřed napíšou takový nechutný urážky, potom dělají jako, že oni to nebyly - při tom není tak těžko dohledatelné, že Vaše příspěvky i ty, o kterých tvrdíte, že jste vůbec nepsaly, došly z úplně stejných počítačů, takže tohle opravdu nezkoušejte milé dámy. Vy už asi opravdu nevíte, jak nejlépe ostatním znepříjemnit život, že? Musíte být opravdu hodně zakomplexovaný....
Docela mě mrzí, že jste docela príma holkám zničily diskuzi....no nic, užijte si to. Jsem ráda, pakliže jste se už doopravdy rozhodly jít prudit jinam.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojky,
jak tady píše Baruš - bohužel jsou lidé, kteří tady píší a uráží cizím jménem - stalo se to i mě - zatímco jsem ležela v nemocnici, někdo tady za mě napsal příspěvek :( Škoda, že se nedá zjistit, kdo to byl - docela by mě zajímaly jeho důvody*-)
Velmi mě mrzí poslední průběh diskuzí tady a proto se, stejně jako Baruš a spol, od tohoto webu již distancuji, kdo si se mnou bude chtít pokecat, ví kde mě najde a poradí si, a ostatní si prosím škubněte nohou a běžte s těma vašima urážkama a pomluvama někam!!!!!!
Mějte se.
Péťa

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jo, a ještě bych ráda dodala, že Šárce nezávidim to, že je narozdíl ode mě hezká, inteligentní a má pěknýho úspěšnýho chlapa.
Já už jsem si na to, že jsem blbá jak punštok, hnusná jak prdel, tlustá jako kráva zvykla. A to, že se nezmůžu na nic lepšího než je zkorodovanej sameček (kterej se živí tim, že straší malý děti v domě hrůzy) taky není moje vina.....hold na víc nemám.....jediný, co si myslím, že mi jde, tak pořádně srát ostatní!!! V tom jsem myslím fakt hodně dobrá....!!!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Evi, Raduš (taky tě neznám) a ostatní, chci to uvést na pravou míru. Kdo nás zná, tak víc, že bychom něco takového nepsaly (mluvím s dovolením i za holky) a kdo to bral vážně, tak může vzít na vědomí, že to byla cizí práce, respektive práce Šárky, ta se jeví nejpravděpodobněji. Takže tímto asi sbohem s BW.

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky tak sem to zakřikla s tím žitím tady co?Škoda:'( :( :( .Od 10.října se Matyášek otáčí ze za na bříško.22.října se mu vyklubal první zoubek a 24.října druhý.Váha v šesti měsících 8280g a 69cm.

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky děvčata.Nakukuji po delší době a světe div se tady to žije.ANDY plně schvaluji vaše důvody vašeho rozhodnutí do dalšího mimča nejít.Máš dvě krásný a zdraví děti co si víc přát že?RADUŠ tebe neznám ale to je nejspíš proto že sem se sem k téhle diskuzi přidala až po tvém odchodu.Koukala sem na fotečky máš krásné děti.Gratuluji k narození syna.Seš příklad pro ty co o miminko přišli a nevzdali se touhy jít do dalšího pokusu.Maličkej je krásnej a musím říct že máte luxusní zavynovačku.Dcera je zase celá Ty.RYBÍZKU neboj ty kyčle se malé určitě spraví nevzdávejte to už jednou sem tady psala o tom jak sousedů holčička měla víc jak rok nožičky v gipsu a dnes by člověk neřekl že někdy měla problém s kyčlema.Vojtovku cvičíme pořád ale já rozdíl rozhodně nevidím.Tak snad ho uvidí doktor na kontrolu jdeme 27.10.malej u toho řve a mě to trhá srdce i když vím že ho to rozhodně nebolí.HOLKY k vašemu hařteření a vzájemným útokům se raději nebudu vyjadřovat.PETSPI mě tohle udělat tak jí nakopu a pošlu do patřičnejch míst s dodatkem že Dawnův sindrom má ona a né moje dítě.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky,
tak jsem také tady! Holky, nebojte, ono na ty tři taky dojde! Vsadim se, že letos k vánocum jim Ježíšek nepřinese žádnej dárek! A budou to mít!!! A já jsem taková hrozně moc hodná, takže mě Ježíšek donese....jéé, jak já se těšim!! Už jste Ježíškovi psali? Já jo, přeju si novou kabelku s Hannah Montana, abych byla velká frajerka!
Normálně, představte si, že jsemvčera potkala jednu pani, která o mojí Terezce řekla, že vypadá jako kdyby měla Downův syndrom, tak jsem na ní za trest vyplázla jazyk a opravdu moc ošklivě jsem se zamračila, tak doufám, že jsem jí dostatečně zahrozila, že už to ta zlá pani víckrát neudělá!!!
Baruško, a čim novym jsi potrestala Šárku? Pochlub se!

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj!!!
Jéé, Baruško, jsem fakt moc ráda, že jsi se tu zase objevila. :) To víš, že se k tobě ráda přidám, akorát víš jak to se mnou je...já toho zrovna moc nevymyslim :( Tak to budeme dělat stejně jako doteď, jo? Ty vždycky vymyslíš něco takhle hodně vtipnýho a já budu přikyvovat, jo? :) Už se těšim!!! Napíšu dalším ať se přidají.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Raduš, ty vůbec nevíš, co je to za mrchy!!! Představ si, že se mnou vůbec nechtěli kamarádit a všechny tři mě na facebooku vyhodili z přátel!!! No tak se nediv, že je teď nemám vůbec ráda a potřebuju se jim pomstít....
Jo, a Radúzko, vymyslela jsem další skvělou věc!!!! Dalo to zabrat, ale výseldek stojí za to!!! Vymyslela jsem skvělý rýmy - sleduj: Hana - panna, Iveta - pipeta a Šárina - pipina!!! To je super, co?? :D Jsem vážně hodně dobrá!!!!

Obrázek uživatele Raduš
Raduš

Baruško vůbec tě neznám a nechápu tvé psaní o holkách, že je schválně prudíš a urážíš a píšeš o jejich dětičkách tak to je síla ... já nedávno na FB řešila synovi spolužáky jak si psali urážlivé komentáře k fotkám, že takové věci se nedělají a už vůbec né veřejně kde si to každý může přečíst.
Když se ti na někom něco nelíbí tak si to pořeš jen s ním osobně a NÉ ve veřejné diskuzi.
Takové věci píše podle mně jen člověk jednoduchého myšlení :S
... a vůbec nejsi vítěz!

Já tě tu urážet nechci, nejsem taková, ale trošku se nad sebou zamysli... jednou taky budeš možná řešit, že tvému dítěti budou kamarádi psát urážlivé komentáře na nějakých webovych stránkách...

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jee, Raduzko!! Tos mě potěšila - já jsem na tom úplně stejně!!
Zrovna včera jsem zase neměla do čeho píchnout, tak jsem si ten čas drobet zkrátila a zároveň si udělala trošku radost - rozhodla jsem se zase prudit Ivetu, Hanu a Šárinu!!! Sice jsem fakt hodně dlouho přemejšlela, co jim provedu, ale nakonec jsem to vymyslela a jsem na sebe opravdu pyšná!!! :D Napsala jsem jim, že Šáriny Natálie je tlustá!!!!!! :D Fakt dobrý, že jo??!! A teď se podrž!!! Já to vymyslela úplně sama!!!! Jsem sice fakt hodně moc vostrá, ale ty mrchy si to zasloužili a jsem ráda, že jsem je vyndala takhle ve velkym stylu!!!
Taky si představ, že mi ta potvora Šárina napsala, že Sašenka je zrzavá!!! Ona si totiž asi myslí, že by taková šeredka mohla bejt po mém zkorodovaném příteli, ale ona totiž netuší, že Sašenka nejni jeho!!!! HAHAHA!!! A zase jsem vítěz!!! :D
Jsem fakt moc ráda, že jsem zase trošku ukojená......Raduzko, přidáš se ke mě? :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Holkííííííí!!!!! Já se děsně nudim! :( ! Mám hovno co na práci, nic mě nebaví......ach jo :) . Nechcete si se mnou některá psát??? Ať trošku zabiju ten nekonečně dlouhej čas!

Obrázek uživatele Raduš
Raduš

Ahojky holky,
tak já vám sem po dlouhé době nakoukla. Možná si už na mě ani nevzpomínáte jen pro připomenutí měla jsem termín v dubnu ale o mimčo jsem přišla. A tak jsem pak byla v jiné diskuzi :) a brzo šťastná a znovu těhotná a 1.srpna se narodil Martínek vážil 3650g měřil 52cm. Porod jsem měla vyvolávaný protože jsem měla těhu cukrovku byla to rychlovka 2hod po zavedné tabletě praskla plodová voda a do 1,5h byl malý na světě. Byl to 3 porod a úplně jsem to jinak prožívala a užila jsem si to:) asistentka byla skvělá ve všem mi vyšla vstříc. S kojením jsme bojovali malý měl silnou žloutenku a pořád u kojení usínal a pak musel ležet pod lampou a nenosili mi ho na kojení přístup sester z novorozenéckého byl hrozný vůbec jsem se nerozkojila a to jsem tam byla týden... doma jsme to ale dohnali i když jsem ze začátku kojila hodinu :S ale kojím pořád a malý pěkně přibívá :D v noci mi už tento týden spí 8-10h tak to je super.
Jen má problém s usínáním nejlíp zabere na rukách nebo v kočárku není prostě to miminko co se položí do postýlky a samo usne...tak někdy je to náročné a do toho někdy větříky...koupila jsem probiotické kapky a prdíky jsou jen minimálně. Přidávám odkaz na fotečky ať kuknete na to moje štěstíčko :D
Pá Raduš :D
http://www.babyweb.cz/Fotogalerie/u22987-radu%C5%A1333.aspx

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Jinak Irčo, to bych brala hned takový relax na víkend.. jak jste si to užily? Předpokládám, že bez tatínka? Já bych jela hned!! :) Jo jo, holky ukecaný jsou.. a počkej ještě za chvíli.. :) Dneska ráno řkám Karolínce ve školce, že si má vzít na vycházku ty plátěný tenisky a botky s Pepinou že má jen na cestu do školky a dom a odpoledne koukám, že je má od písku!! Tak jí říkám jak to..?? .. a ona na mě.. ale mami, my byli jen na písku ne na vycházce.. :D Tam si je zničí mnohem více ještě.. ale i tak jsem se musela zasmát! :D
Evi, super že máte kyčlíky v pořádku! A Vojtovu pořád cvíčíte? Beátka se po fyzické stránce nějak pozastavila.. přikládám to té dečce :( Sice jí ji sundávám, ale na těch pár hodin.. rozbalím ji a ona ani neví, co má dělat.. co by jí bez dečky mohlo jít.. už se z toho fakt zblázním! :'( Mám ji mít 22 hod./děnně. Ale to nehrozí.. páč do kočárku se s tím nevejde dávno, do lehátka už taky ne a do autosedačky jen stěží.. takže jí ji prostě dávám, kdy to jen jde a nic nehrotím.. brečívala mi v kočárku a já nevěděla pořád, proč se jí tam nelíbí.. :^) No komu by se líbilo, mít naražený kolínka na bocích kočárku že.. :S Takže ji má v postlýcce, na sedačce nebo na zemi když je a šmitec. Takže snad to těch 20 hod./denně je.. mám hrůzu z další kontroly!!!
Andy, rozhodla ses dle vaší situace, za to se na tebe nikdo zlobit nemůže.. zvážili jste pro a proti.. tak nad tím nepřemýšlej.. Simoka není moc cvalík, tak akorát.. :) My měly v těch pěti měsících 5,65 kg myslím.. ale my jsme hubeňourky :)
Veveriku.. tak s tím kočárkem je to i u nás tak.. s fusakem jdeme do sporťáku a myslím, že takových nás bude víc.. :)
Holky, volžím vám jeden odkaz na výborný karásky (jak za starých časů.. :D ), který jsme dnes připravily s Karolínkou na večeři, byly vynikající.. s nakrájenou nivou a rajčaty s paprikou, dochucený italsými bylinkami a lehce osolený a byla to taková mňamka!! :)
http://recepty.vareni.cz/babicciny-karasky/
Tak papa.. to jsem se zase rozepsala.. ale tentokrát už se sem dostanu určo dřív, slibuju! :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojte holky,
tak píšu snad po měsíci, ale nebyl vůbec čas.. rekostrukce kuchyně, nástup Karolínky do školky, nějaký rodinný oslavy a nechala jsem si dodělat skoro 500 fotek holek asi po dvou letech a řadila je do alb (Happy je dodalo rozhozený, takže to byla celkem fuška!!:@ ) ... fakt jsem si nenašla ani chvilku, abych vám napsala... V pátek jsem sem sedla, že písnu, ale jen jsem dočetla, na psaní nebyla síla.. Příjemě mě překvapilo, že jste se trochu rozepsaly! :) Doufám, že budu ragovat na všechno, na co jsem chtěla..
Jinak co u nás nového.. Karolínka nastoupila do školky. Až od 5.9., teprve 2. nám volal ředitel, že se jim uvolnilo jedno místo po chlapečkovi, tak jsem byla ráda!! :) Prý jestli to berem.. tak říkám nadšeně.. no jasně že!!! :) První týden byla Karolínka úplně v poho, druhej týden trochu pobrekávala, a třetí týden byla doma s rýmou a kašlem. Ode dneška zase chodí, tak jsem zvdědavá, jak dlouho!?.. než něco chytí..
Beátka začala říkat táta.. :) Prvně to bylo ta-ta-ta a pak už to bylo jasný, tak se tatínek může rozplynout blahem! :D Karolínka totiž zaala říkat mama.. :) Zítra máme první hodinu plavání, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit. Karolínce se lbíílo moc, plavat se sice nenaučila za ty dva kurzy, kterými prošla, ale vody se nebojí a to je, si myslím, základ! Takže uvidíme, co Beátka. Jak se líbí vašim prckům.. Evíku.. Radůzko..?? Nevím, kdo už psal, že chodí..? Jinak kyčlíky máme stále špatný (díky za optání), další kontrola příští úterý (tentokrát to bylo za hodně dlouho, cca 2 měsíce a bude to i s RTG, tak jsem zvědavá.. :S ). Jde i Karolínka, ta dává nožky trošku dovnitř.. otázka, zda se to srovná samo, nebo ne a dají nám ortopedický vložky, ale radší ať ji zkontroluje odborník. A v pondělí máme s Kájou zubní navíc, berem i babičku, pomůže mi tam s holkama a navíc si udělá taky preventivku a hned na to ve čtvrtek máme poradnu v půlroce, tak jsem zvědavá, jak na tom bude Beátka s váhou a délkou.. zatím se mi jeví tak o 4 cm větší než Karolínka v jejím věku. 68 nosila v pohodě do 8 měsíců a mám už je celkem vše malý.
Kuchyň už je v provozu, ale nejsou dodělaný šuflátka, digestoř (chtěla jsem výsuvnou, tak musím počkat .. dodavatel nemá od výrobce filtry.. budeme mít recirkulaci.. nemáme to kam vyvést) a skříňka nad ní. Ale zaplať pánbůh, už je skoro vše na svým místě.. to už bylo na vodstřel! :S Nemohla jsem nic najít a nebylo pohodlný vařit v takových "válečných" podmínkách, naštěstí jen týden to trvalo..

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky, tak bohužel to nedopadlo dobře, resp. rozhodli jsme se si to mimčo nenechat. Manžel byl zprvu celkem nadšený, začal plánovat co a jak bude, ale pak jsme to řešili zleva zprava pořád dokola, až jsme došli k závěru, že je to teď hodně brzy, že nechci ošidit Sabinku, že si ji chci pořádně užít.. Koncem dubna jsme se stěhovali, byl to záhul, jsme v novém, ještě to nmáme hotové a do toho zase jiný starosti. Je to moc brzo, tp bysme se z toho nevyhrabali. Barák není hotovej, já na rodičáku, to by se fakt hodně těžce zvládalo. No tak jsme to raději vyřešila hned.. Cítím se fajn, necítím nějakou ztrátu, Sabinka s Míšou mi to stonásobně vynahradí. Sabinka je smíšek, je to miláček, je hrozně šikovná, teď ve čtvrtek bude mít 5 měsíců a má 6,5 kg, takže pěknej cvalíček, ale svědčí jí to. Holky, tím, že jsme to neplánovali, tak to i míň bolelo, takový je prostě život. Ještě k Sabince, zatím příkrmy nedávám, má jenom umělý mlíčko. Teď se mi zdá, že trošku polevila , tak před měsícem už broukala, teď spíš vydává jenomt akový zvuky, nic konrétního. tak ještě napiště a neodsuzujte mě :-). Děkuju moc za podporu! Pá Andy

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky děvčata.ANDY tak co?Jak ste se rozhodli?My byli dneska na kyčlích a sme úplně vpořádku a už víckrát tedy nemusíme.HURÁÁÁ

Obrázek uživatele Hrusticka206
Hrusticka206

Ahoj Andy a holky,
jak to dopadlo??? Dlouho jsem tu nebyla a o víkendu jsem byla pryč - víkend pro maminky na mateřské s dětma.
Heleď, jsou ženský, který mají mimčo mnohem dýl než ty a jestli cítíš, že ho chceš - nedávej ho pryč!!! Vždyť je to zázrak! Myslím, že vhodná doba není často na děti...teda pokud je člověk vyložene nechce a nesnaží se:D
Jeeej a co sabinka všechno dělá? Julie má v 5 měsícíh 6220 g....po zavední umělého mlíčko dost nabrala,takže za necelý měsíc přibrala kilo, ale za týden zase zhubla 80 g - to je tou mrkvičkou, na kterou si zvyká:)
Už jsi to řekla doma? Co manžel na to? No jsem napnutá. Podle zkušeností lidí, co znám, je to tak říká Evík - je to záhul, ale má to svoje výhody. Je to trochu jak s dvojčatama:)

Obrázek uživatele Evík
Evík

sedmnáct semozřejmě

Obrázek uživatele Evík
Evík

Tak sem to seřadila podle datumu narození.
Maja 17.3. Šimon
Haňulka 25.3. Stáník 3000g
raduzka 25.3. Damián 3450g 50cm
zlatouch 26.3. Baruška 3304g 48cm
Cucaracha 28.3. Simonka 3450g 50cm
Ve1runka 30.3. Karolínka 3500g 50cm
Lenka 31.3. Sára 3490g 47cm
veverik 1.4. Beátka 3040g 48cm
Baruska 2.4. Sašenka 3400g
KáťaplusKubík 3.4. Kubík 3800g 52cm
Rybízek 4.4. Beátka 3190g 50cm
Akinka 7.4. termín porodu
Sarkaemail 7.4. Natálka 3000g 49cm
Volantka 10.4. Štěpánek 3120g 50cm
Šárka 11.4. Daniel 3170g 47cm
Hrusticka 15.4. Jůlinka 3180g 50cm
Milinka 18.4. chlapeček a holčička
Petspi 19.4. Terezka 2900g 49cm
Lůca 22.4. Matýsek 3630g 50cm
Lenycka 22.4. Kubíček 3500g 50cm
Evík 26.4. Matyášek 3800g 51cm
Andy 28.4. Sabinka 3500g 48cm
Káťa 28.4. Šimonek 3100g 50cm
Raduš 1.8. Martínek 3650g 52cm

Ahojky Andy sem ráda že si se ozvala.Jak vydíš podle tabulky zapomenuta určitě nejseš Ty ani Sabinka:D .Sabinky je koukám pěknej kousek:) .Zajdi na koníka a dej nějakou tu fotečku.A teď k tomu tvému novému těhulkování.Jak víš tak já sama mám tři děti.Akorát v trochu jiném pořadí než bys to měla nyní ty kdyby ste se rozhodli to třetí mimi nechat.Já měla holky sedumnáct měsíců od sebe a tak vím co tě čeká.Je to zamozřejmě víc náročné co se týče starostí i péče o dvě takhle malé děti.Sabinka Ti akorát začne běhat když se Ti narodí další mimčo.Nejspíš bude žárlit na mladšího sourozence.Ale má to taky své výhody.Děti si pak až trochu povyrostou spolu hrají a nenudí se.V tom vydím velkou výhodu.Ale to záleží hlavně na Tobě jestli se na to cítíš.Já sem to tehdy stála a ne jen já má sestra měla dvě děti do roka od sebe.U Tebe by to bylo trochu jiné tím že už máš tak velkého syna.Ale ten už tolik Tvé péče zase ve svém věku nepotřebuje.Jestli se tedy rozhodnete si to mimčo nechat tak vám můžu jen a jen pogratulovat.A jestli to mičo chceš tak proč ne.Apropo mě se malej taky narodil v 37letech.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky, nevím, jestli si ještě na mě pamatujete, Sabinka se narodila 28.4. No a teď jsem zjistila, že jsem těhotná !!!!!!!!!!!! Ještě máme klučíka 9 roků, takže by to bylo 3.dítě.. holky, vůbec nevím co mám dělat, zatím jsem to doma neřekla, něco mi říká, že to mimčo strašně chcu, ale tak nějak podvědomě nevím, jestli je to zrovna pravá doba. Později by to už nebylo, protože už mi je taky 37. S malou mám záhul, je to divoch, má 4,5 měsíců 6,5 kg a 63 cm, ale je to zlatíčko největší!!!!!! Napiště mi váš názor prosím. Děkuji Andy

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

tak jsem si po hodně delší době udělala čas a nakoukla sem. Když to bylo naposledy, zase tady byly nějaké rozbroje :P
Přečetla jsem jenom poslední stránku, protože zas tolik času nemám:)
My se s Beatkou máme dobře. Je to malá uličnice, užíváme si poslední hezké dny a zároveň hlubokého kočárku. Beatka roste jako z vody, takže začátkem října musíme jit do sporťáku:P
Co se týče aktuálních mír, ty Vám neřeknu, protože je nevím. Na půlroční KO jdeme až na koncí září. Ale je pěkný cvalík. Stále ji plně kojím. I když je to teda kolikrát pěkně šílené. Skoro každý měsíc mám zánět prsu. A ted se mi ke všemu udělala celkem velká prasklinka, takže pokud máte nějaký tipjak na ni, budu ráda :)
Taky už začíná dělat pěkné pokroky. I když jak jsem zjistila na Haniččina Stáníka nemá :) Začala válet sudy, takže už musím byt čím dál víc v pozoru. A pořád si chce sedat

Tak tolik aktuality od nás a až Vás dočtu, budu reagovat taky na Vaše novinky.
Mějte se hezky:)

Obrázek uživatele Hrusticka206
Hrusticka206

Ahoj holky,
jak jste si užily pěkný víkend? Kéž by nebyl ještě poslední pěkný. Tenhle víkend mě čeká pobyt pro maminky na mateřské s dětma,tak jsem na to zvědavá, jaký to bylo a jak to zvládneme:) Hodně lidí znám, ale spíš ti, co se budou starat o děti a program, než ty maminky...ty znám dvě:D

Jinak Juli už je fakt týden na UM a jednou za den se snažím dát ostříkané MM...lahvička se jí líbila,takže po prsu se jí nestýská. Jsem ráda, že to šlo takhle dobře. Ale samozřejmě už se těším za dlouhou dobu na druhé mimi a že snad bude moct kojit taky aspoň takhle, nebo i dýl... Mamka viděla jednu kamarádku s dcerkou, co je asi o měsíc mladší než Juli - ta se prý přisaje a nepustí. Juli dpočívá i u lahvičky...no neustálý odsávání pro mě bylo náročný... Ale hlavně že je spokojená:)

Sama teda být nechce,to jsme šťastná, když chvíli přes den vydrží sama...jak to máte vy?

Leni, jsi výborná, jak jsi to zvládla s tím kojením - musím říct, že nevím,jestli bych to nezvdala, když bych musela vážit po každém jídle a tak...zasloužíš medaili!!!

Káťo, teda takovej nájezd na vakcíny, to jste si užilI...ale zvládli jste to pěkně, viď! Teda na ranní kolotoč se jednou netěším, jestli se nám podaří druhé za čas...ty rána jsou pro mě drsný. Už dlouhou dobu nejsem zvyklá vstávát brzo, takže s tím bojuju i teď, když už se se Juli docela dost vyspím. Jak to zvládáš se třema dětma?

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky holky.Tak sme s Matyáškem byli v pátek poprvé na té vojtovce.Malej řval jak tur a uklidnil se až když sem ho oblíkla.Jen co sem ho pak položila do autosedačky tak vysílením usnul.Je zajímaví že když s ním dělám vojtovku doma tak ani necekne naopak se mu to líbí.Nejspíš to bude tím prostředím,doma to zná a tak mu to nepřijde divný.Zítra jdeme poprvé na plavání tak sem zvědavá jak to malej ustojí.Myslím že to bude v pohodě protože vodu miluje a u kamarádky v bazénu ani necek.Zatím pa a pěknou slunnou neděli.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky
To je dobře,že jste se zase vrátili a napíšete něco o vašich ratolestech.:) :)
Tak u nás už začal ranní kolotoč ohledně stávání kluků do školy a školky vůbec se jim nechce.Ale alespoň mám pak dopoledne klid a můžu uvařit a uklidit než se vrátí.Jenže Šimča si zase víc žádá o pozornost.Naštěstí taky už začal trochu chytat hračky ale dlouho ho to nebaví,ale snaží se.
Poslední týden v prázdniny jsem byla s klukama u doktora všichni byli na očkování Šimča dostal první hexa,zvládl ju celkem dobře ale za tři týdny nepřibral ani deko ale doktor říkal,že to neva doteď přibýral pěkně tak jsem zvědavá co bude příští týden,jdem na další očkování tak ho převážím ale samozřejmě už jsem nervózní jestli mu to moje mléko stačí.
Tom šel na pětiletou prohlídku a tam je taky očkování a Vojta šel na přeočkování proti klíštěti.Tak to byl teda mazec ještě že v čekárně už skoro nikdo nebyl řvali všichni jak tuři ,to mají po tatiínkovi,ten když vidí injekční stříkačku i v televizi tak to rychle přepíná jsou to máčky.
Evíku s tou vojtovkou si nelam hlavu je to brnkačka,i když někdy to zkombinovat časově je problém
já ji cvičila s Tomem asi 7 měsíců nesměli jsem po jídle,před spaním a 4xdenně.Ze začátku jsem řvala s ním když plakal ale pak mě sestra na rehabilitaci vysvětlila,že ho to nebolí ale pláče protože ho nutíme ležet a dělat co zrovna on nechce.Ale doporučuju cvičit poctivě určetě se to vyplatí a vše bude v naprostém pořádku.
Leni Sárinka je fakt šikulka už umí spoustu věcí.Šimča taky pase krásně a párkrát se přetočil i na záda,ale já si myslím,že se spíš převážil než aby to bylo úmyslně.A jak píšeš,že máš strach jestli slyší a zkoušíš to,tak mě taky někdy napadají takové myšlenky a navíc vím že se to nemá ale mě to nedá a já ještě srovnávám i kluky co už uměli.Ti ale byli hubení a rychlí ve třech měsících se přetáčeli na bříško sami a v devíti se postavili.Malej je tlustší a tak i pohodlnější.
Rybízku tak co už máte kychyň celou dodělanou,chuděra Beátka,že musí pořád nosit tu peřinku a navíc v takových vedrech co byli poslední dny,ale určitě to bude mít v pořádku a za chvilku se toho zbaví.
Hrusticko to jsem se pobavila,chudák Andy ale je hodný,že na vás počkal,to náš pes by nevydržel a šel by nás hledat,protože začal zdrhat když nikdo není doma,začalo to když jsem jezdívala na ozvy do nemocnice.Juli je taky tak šikovná holka a počkej až bude sedět tak si pak vyhraje víc sama než zase bude chodit to ji pak člověk nebude moct spustit z očí.
Mějte se krásně:)

Obrázek uživatele Evík
Evík

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evahubackova74/album/slunicko-matyasek/7680080/
Matyáškovo aktuální fotečky.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky,

Hruštičko, jsem ráda, že se zase setkáváme :) :) Myslela jsem na tebe a říkala si, že se Ti asi ozvu na těhulky haloo, taky tam občas nahlédnu, ale s tím přispíváním :$ no není čas, no... naše holky jsou myslím tak stejně staré, že? Sárinka taky teď nějak moc nepovídá, přijde mi, že předtím si žvatlala víc. No někdy jsem prdlá a mám o ni strach, napadlo mě, jeslti slyší, vím, že hluché děti nejdřív sami od sebe žvatlají a pak je to na rozdíl od těch slyšících pomalu přechází... Tak jsem to samozřejmě zkoušela, ale slyší myslím dobře, hlasy i cinkající hračky, někdy až moc dobře, když má třeba usínat a nechce - to ji rozptýlí jakýkoliv i slabý zvuk. No někdy jsem praštěná a napadají mě katastrofické scénáře.
Juli je taky moc šikovná - a je to mimochodem krásné jméno i jeho zdrobnělina, to Juli :) - a míry má pěkné, však holčičky nemusejí být obříci, to necháme klukům, ať jsou z nich pořádní chlapi, viď Evíku.
Evíku, taky jsem se chtěla zeptat, jak vám to jde se cvičením a jak Matyášek zvládá Vojtovku. Uškodit to určitě nemůže, určitě to naopak pomůže, jen některé děti to moc nemilují, ale některé zas celkem jo, kamarádka chodila cvičit se svým chlapečkem a ten byl úplně v poho, tak snad Matyášek taky
Sárinka hlavičku pořád nezvedá, rozhodně ne z lehu, jen když ji beru do náručí, zvedá ji jakoby s celým tělíčkem, jakoby si sedala. A až teď na konci 5. měsíce už drží hlavičku tak, že ji můžu zvedat uchopením pod pažemi a nemusím jí jednou rukou podpírat hlavičku.

Rybízku, to je mrzuté s těmi kyčlemi a dečkou, no dočkáte se toho, že se jí zbavíte . Já jsem ji taky měla jako malá (což si teda samozřejmě nepamatuju, vím to od mamky). Měla jsem strach, že ji určitě bude mít i Sára, hraje v tom roli dědičnost a prý to i zhoršuje ta poloha koncem pánevním, což jsme měli a vy taky, že. No naštěstí se nám patálie s kyčlemi vyhnuly, ale zase se nám nevyhnul ten porod císařem, no. Beátka je ale moc šikovná, že i tak se krásně rozvíjí a jakoby ji to vůbec nebrzdilo

Jo a Hruštičko, my už taky zkoušely rýžovou kaši, ale jen párkrát. Od 3,5 měsíce přikrmujeme UM, tím od narození, moje mléko jí nějak přestalo stačit. Dávám to ale jen sem tam, když má po kojení hlad. S tím kojením jsme ale dost bojovaly a taky jsem se už fakt těšila a těším, až přejdem na něco jiného - a vlastně jsem taky toužila po té flašce s UM a s kojením vytrvala jen proto, že je to pro ni to nejlepší, přesně jak jsi psala ty. Rýžovou kaši jsme párkrát trošku přidávala večer do lahvičky s UM, když měla malá hodně řídkou stolici, dr. říkala, že rýže léčí průjem. Ovšem nám to nijak nepomohlo a kupodivu jí to ani neprodloužilo noční spaní, tak jsem toho nechala. Sárinka má řídkou stolici pořád, v pondělí jdeme pro jistotu na výtěr pro laboratorní rozbor. Průjem to ale snad není, nemá to zas nějak moc často a vypadá celkově v pohodě.

Holky, mějte se krásně a užívejte si to s miminky! Za chvilku už to ani nebudou miminka, někdy už se mi toto pojmenování zdá nepatřičné, jak mám pocit, jak je veliká a kolik toho umí :) jo, teď v pěti měsících měla váhu 5,7 kg, délka dr. neměřila. Dostala druhou dávku hexavakcíny a prevenaru, tak to byl teda děsný řev :'( :'( :'( Ale hned jí to přešlo a pak byla celý den v pohodě jen v noci měla trochu teplotu, ale v pohodě to zaspala.

Obrázek uživatele Hrusticka206
Hrusticka206

Ahoj ženský,
tak jsem se rozhodla se zase objevit...nějak nestíhám a chvíli jsem fakt uvažovala, jestli tady tohle má smysl... Ráda se aledozvídám, jak se máte a co dětičky...takže tak jsem tu:)

Trochu jsem dočetla, ale ne všechno-.---Leni zatím ne, tak to budu reagovat pozdějc, ju:)

Evíku, jak jde cvičení? Máš recht, neublíží to ničemu a ještě to může pomoct...Matyášek je velkej chlap.

Taky vám přijde, že to léto uteklo hrozně rychle? Manžel už zase chodí do práce...školní rok začal:D

Dneska u nsá byly farmářské trhy, tak jsme se šli juknout...dobré věcičky, jen mít víc penez..tak snad příště:)

Rybízku, u vás je veselo, viď....dětičky pěkně ukecaný:D Julka teď pár dnl moc nepovídala, skoro vůbec...se mi po tom stýskalo, ale dneska zas konečně trochu povídala, tak jsem měla radost. Asi se učí něco novýho, jak jsem někde četla, že když člověku přijde, že se zasekla, tak něco nového přijde.

Nevím,jestli jsem psala, kolik měla na 4 měsících 5350 g a 59 cm... je to drobek, ale jsem ráda. JInak ji pomalu zvykat na UM...chci odstavovat, ale prý to není úplně dobrý zavádět najednou s příkrmy, takže ji chci trochu připravit, než začně mrkvička. Doktorka se minule vyjírřil, že už po tom 5. měsíci budeme moct začít. Teď může nemléčné kaše:) Ale ty se mi zrovna navečr často nepodaří připravit...

Kářp, klíště,jo? To jsou mrchy...aby se člověk bál:S

Ahoooj Leni, tak snad se to zase rozhýbe, což:D Musím jen uznat, že tvůj názor na přečtení něčeho dozadu a zhodnocení naprosto sdílím
My máme taky kyčle v pořádku...což mi připomíná - Rybízku, mrzí mě, že vám zůstala dečka:'( Ale vy se s tím ženský poperete a bude dobře!!!
Teda Sárinka je šikulína - Julie se zrovna poslední dny moc sama rát nechce, nevím, co se změnilo...ale když nejsem u nís, pobrukává ,a pak začně bulet...jenže někdy se nechce nechat zabavit ani mnou... Ale občas si pohraje chvíli sama, tak to je úleva:D

Musí mse psem --- holky, dneska story - šli jsem dp Tesca. Julii jsem měla v nosítku, šel manžel, že vezmeme psa a kamarádka, kvůli které jsem tam šli...no a když jsme v tescu přemýšlím, kam uvázal manžel Andyho...a začíná mi docházet : Andy zůstal v chodbě v baráku:| Manžel se okmažite šel vrátit domů a našel souseda, jak venčí našeho psa. Prý ležel na rohožce a čekal a jemu to bylo dviný, tak ho vzal ven. Chudák Andy, asi netšil ,co se děje. Jenže manžel šel ještě odvézt kočár dolu a Andy mě jednou poslechl, že má čekat na pána u dvěří bytu a ne rovnou u vchodovýc hdvěří a takhle to dopadlo:D Hlavně, že ho nikdo nevzal!!!!

Papaaaa

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky.Sem moc ráda LENI že ses zase ozvala.Jak správně napsala tak jer to tady s příspěvkama dost bída.Taky mě to moc mrzí,já sice chodím i na těhulky halóóó ale správně datumově patříme s Matyáškem sem.To že se tady holky opakovaně rafli mně štve a raději sem jim to nekomentovala.Na co???Sárinku mác moc šikovnou.Matyášek se tedy zatím neotáčí jen na bok.Dnes sem se muselasmát.Jako vždy sem si ho v polosedě položila na břicho zády ke mě aby mněl výhled tak on přišel na to že když hodně kopne nožičkama tak se mu podaří vyšvihnout do sedu.Tak je to prej lepší.Má u toho děsně velkou radost a chechtá se od ucha k uchu.Je to prostě náš Cipísek:D :D .Včera sem zajela do práce k účetní nahlásit tříletou mateřskou a dostala sem za to pochvalu před nastoupenou jednotkou.Prý sem jediná která se sama nahlásila včas.Že prej musí vždycky maminky informovat ona písemě aby se dostavili k podepsání papírů.Tak mam radost že sem byla první.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj,

teda koukám, že naše diskuze pomalu končí... no to je škoda! Já jsem sem teda moc nepsala, to přiznávám, po narození malé to byl u nás jeden velký kolotoč, přes den strašně málo spí a taky jsme vždycky strašně dlouho kojily, tak jsem fakt nestíhala. Ale občas jsem to tu pročítala (u toho kojení, jedním očkem :) ). A teď mi chybíte, Veveriku, Verunko, Jitko a další! :'( Když jsem viděla, že se sem vrátila Hanka a Šárka, měla jsem radost, že je nás zase o něco víc a že s těmi hádkami už uražené holky dostaly rozum. Jenže když jsem pak četla ty příspěvky, nestačila jsem se divit, hádky sem obě holky vnesly opět, bylo to plné napadání, urážek, dokonce sprostých slov a o miminkách ani zmínka! Tak to jste sem Hanko a Šárko kvůli tomu nemusely chodit. Je mi celkem jedno, co kdo komu řekl na facebooku, mohly jste ale s těmi spory zůstat tam. Sem jste se stejně nevrátily, o Staníkovi a Natálce nevíme vůbec nic a mám pocit, že jste odradily všechny ostatní. Škoda :( já jsem Jitčiny příspěvky i rady četla moc ráda, byla vždycky plná pozitivní energie, byla milá a taky ochotně poradila. Nebrala jsem to tak, že si hraje na dokonalou, prostě je to zkušená máma už s jedním dítětem, navíc postiženým - a to člověka myslím opravdu hodně naučí. Je mi fakt líto, Cuco, že už sem nepíšeš.
Jinak my se se Sárinkou máme dobře, jen přes den strašně málo spí, celkově tak 1 hodinu, a to ještě kouskovaně. Pořád se ji snažím uspávat, mám pocit, že je to málo a že bude strádat, ale moje snahy se celkem míjí účinkem. S časem je to už trochu lepší, jak už si vyhraje i sama s hračkama, tak i stíhám uklidit a něco uvařit. Teď je jí právě 5 měsíců. Krásně pase koníčky, opírá se už celýma napnutýma rukama pouze o dlaně a dokáže se přetočit ze zad na bříško. Zpátky to ale ještě neumí. Za ručičky se ještě nepřitahuje, ale prý se to nemá zkoušet, tak to neděláme, nedělá to ani naše Mudr. Evíku, váš doktor to teda zkoušel? Kyčle máme v pořádku, naštěstí ani žádné široké balení, ale ještě nemá vyvinutá ta jadérka, doktorka říkala, že je to individuální, že někdo je má vyvinuté až v 10 měsících, jdeme na další kontrolu za 3 měsíce. Od narození Sárinky jsme měla problém s kojením, strašně dlouho vždycky pila a relativně slabě, já jsem pak měla málo mléka a nepomáhalo příliš ani stimulování odsávačkou. takže Sárinka málo přibírala, no vybojovaly jsme plné kojení do 3,5 měsíce a teď sem tam přikrmujeme, naštěstí ale celkem málo, jen když má po kojení vyloženě hlad. Mudr. jí hlídala a hlídá váhu a říká, že je to O.K. i když jsme teda byly dost pod tabulkovýma hodnotama. Po těch příkrmech se ta váha trochu srovnala, ale pořád je to taková naše žížalka, ve 4 měsících vážila 5 kg. Nechci přikrmovat moc, aby se náhodou neodstavila a taky abych neměla toho mlíka ještě míň, když by tu tvorbu už tolik nestimulovala. No v životě by mě nenapadlo, že budu mít takový problém s kojením! :S První tři měsíce jsem ji denně vážila po každém jídle... No ale jinak Sárinka krásně prospívá, roste a je to prostě velká šikulka, krásně uchopuje hračky a furt je všechny cpe do pusinky. A od narození ještě nebyla nemocná, ťuk ťuk snad to nezakřiknu, odsávačku mám ještě stále nerozbalenou ve skříni
Mějte se i s miminky krásně a snad se dočkáme více příspěvků a návratu co nejvíce z vás do téhle diskuze, přece by byla škoda o to vyměňování zkušeností přijít... :P

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky děvčata.Teda asi bych měla napsat RYBÍZKU když už sem pomalu nikdo nechodí:S .Vojtovku budeme cvičit kvůli tomu že malej zaklání hlavičku když ho zvedáme za ručičky do sedu.Pak se staví stále na špičky a taky pořád zatíná pravou ručičku v pěst a to by už neměl.No nic uškodit mu to nemůže.Koukám že Karolínka má odpověď na vše co?S těma zubama si mě dostala:D :D :D :D .

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojte maminy..
tak moje obvyklá doba :D
Jen jsem nakoukla, dočetla.. a za chvíli mažu spat.. nějak nestíhám..
Konečně jsme se pustily do té kuchyně!!! Trošku nám to brzdily ty křtiny, pak Alešova práce a teď už konečně makáme! Už máme obklady a přichystanou zem na zítřejší pokládku lina (imitace dřeva). Koukala jsem, jak krásný se dělají! Prvně jsme chtěli korek, ale asi by nevydržel psa.. plovoučka mu klouže, parkety by doškrábal a dlažba je studená, tak víc možností není.. tak je lino. :) A do konce týdne to bude snad hotovo vše.. v úterý a ve středu si jde Aleš udělat něco ke kamošovi na dílnu, takže snad to půjde i nadále podle plánu... bo tady v tom "úsporném režimu" se nedá moc dlouho fungovat! :( Nosím si nádobí ke švici do myčky, nezbytnosti nastěhované v jídelně a vařím hotovky z mrazáku! +o(
Káťo, tak to je super, že jsi o.k. S klíšťatama je to mazec! Aleš dělá v lese, tak vím.. naštěstí jich dom moc nenosí, očkovní taky má.. ještě že to je.. horší s boreliozou... :S No vidíš, Šimonek zase vyniká po pohybové stránce.. to tak asi je.. holčičky dozrávají spíš psychicky dřív a klučíci zase fyzicky. :) Beátka se nepřitahuje ani náhodou, natož aby si sedala! Je to lenoška.. :D Ale hračky si prohlíží krásně a docela vydrží, nejvíc miluje plyšáky.. úplně je drásá!! :D A chrastítka samozřejmě taky.. :) Kolikrát mě při držení na tygříka tak rafne do ruky, že málem vyletím z kůže, jakou má sílu!!
Evi, jo to jo, Karolínka je éro jako!! :D :D :D Se jí něco nasměju.. kolikrát i brečím! A jako aby tomu přidala korunku, tak poví, mami, nesměj se a nevytahuj zuby!! :D Na fotky mrknu zítra! Na FB jsi dala moc pěkný! :) Já se pořád chystám natočit nějaký krátký video, ale máme na prd foťák, tak až bude nový asi.. za dovču z práce :) A proč by jste měli cvičičt Vojtovku? My s kyčlema blbý, stále ta pitomá dečka! :( Kontrola až začátkem října, takže celé léto :S
Už se připravujete na zimu? Já jsem už pokoupila Karolínce na zimu kombinézu a bundu, Beátka bude mít po Karolínce (Karolínka je červnová, tak mám to snad sedne).. tak dostala jen nový fusak do kočárku.. samozřejmě do sporťáku.. asi se vám mimísci taky nevejdou do hlubokýho že? Tak si užíváme ty posledních vycházky s hlubokým... všechno tak strašně letí..

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky maminky a mimískové.Dnes sme byli s Matyáškem na vyšetření u doktora jestli bude potřeba Vojtova metoda.Doktor tam s malim mával,točil a malému se to děsně líbilo.Chvilkama byl dokonce i hlavou dolů.U toho se až zajíkal smíchy..Nakonec se doktor rozhodl že to potřeba je ale že to neni nijak vážný aby se to nedalo zpravit.Zakázal nám chodítko ,hopsadlo i klokanku.Prý to neni nic dobrého, že to akorát dětem ničí správné držení těla.Taky sem zašla malého ukázat ženskejm do práce.Malej rozhazoval jeden úsměv za druhým a spokojeně se nechal pochovat od každé tety která o to mněla zájem.Já sem si alespoň mohla v klídku pokecat.Taky sem si konečně vzpoměla a zeptala sem se na kolegini co víc jak před dvěma lety s manželem žádala o adopci.Měli dostat v listopadu chlapečka.Poštěstilo se a na jaře se ho konečně dočkali.Tak ho mají od 16měsíců.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj holky
tak se hlásím, už jsem zdravá.Minulý týden jsem byla se Šimčou na kontrole s kyčlema a máme to všechno v pořádku,tak už tam nemusíme chodit.Takže paráda.Kluci byli o výkendu u tchýně tak byl doma klid a užívala jsem si malého.V neděli byl u nás v parku sraz veteránů,pořádá se to každý rok,tak jsme se byli podívat,zdrželi jsme se tam asi hodinu,pak začal malej hrozně řvát,tak jsem šprtla dom.Doma jsem ho rozbalila aby se prokopal a našla jsem mu přisáté klíště,rychle jsem mu ho vytáhla a teď trnu jestli to bude v pořádku.A jak na potvoru dnes jsem mu našla další měl ho přisáté za ouškem.To je tak když bydlíme asi 50m od lesa.Už aby měl rok a mohla ho naočkovat proti klíšťové encefalitidě.
Evi Matyášek taky roste jako z vody pěknej macek ,je co nosit.
Rybízku malá dělá teda pokroky když si hraje s hračkou,to malej ještě nic nechytí,já mu to sice cpu do ruky on to chytí ale v zápětí hned pustí,zatím si to neuvědomuje.Zato hrozně zvedá hlavu a když ho chytnu za ruky tak se přitahuje jak kdyby chtěl sednout,tak ho brzdím protože je ještě brzo.
Holky tak jsme se dočkali toho léta teď si to vynahradí a mi se upečem během pár dnů.Škoda že se to dětem krátí.
Tak si užívejte nádherného sluníčka a zase připište nějaké novinky.

Obrázek uživatele Evík
Evík

Konečně se mi podařilo dát na koníka fotečky.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evahubackova74/album/matyasek-0-4mesice/

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky.Malého aktuální váha 6850g a 63cm.A dnes řekl Mááááma ale to asi omylem.

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky.Rybízku že se všechny nemůžou nabažit sluníčka zcela chápu.Však já sem s Matyáškem taky celé dny venku.Sem kouknu hlavně ráno když malej spí a než vyrážíme ven.Už to tak máme zazběhnutý.V 5,30 budíček kojení a usínáme na další hoinu a půl pak kojení hoďku si hrajeme nebo si povídáme a zase spánek a v jedenáct razíme ven.Koukám že z kerolínky vám roste Kelišová:D :D :D .Holka šikovná,tak malá a tak ukecaná.Alespoň se nenudíte,ona je to sranda co?Vzpomínám na moje holky co se navyváděli kyž byli takhle malí.Moje mladší v necelech třech letech žebrala od bezdomovce chleba kterej zrovna vytáhnul z popelnice a začal jíst+o( +o( .Taky dobrý ne?Ale krásně nám ty dětičky rostou jen co je prava:) .Malej se teda zatím jen otáčí na bok ale na celé přetočení už asi nebudeme moc dlouho čekat.Je děsně šikovnej.Si představte že když mu cvičim z kyčlema tak dřív u toho brečel a nelíbilo se mu to ale dnes u toho dostává záchvaty smíchu8-| 8-| .Jo jdu se chystat ven tak zatím .

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahojte holky,
tak zase mi to nějak nevycházelo..
No Evi, když je tak hezky, touláme se po venku.. hřiště, procházky, v neděli jsme se byli podívat ve westernovým městečku Šikulův mlýn, tak byla Karolínka unešená hlavně ze zvířátek.. :-) a dneska jsme byla s holkama celý den u švice na grilování a v bazénu, vytáhli to solarem v bazeénu v zemi na 26, tak to byla paráda!!! , řádně jsme se vyblbli.. no a zítra zase jedu ke spolužačce, má dvouletýho chlapečka a v pátek přijede spolužačka druhá spolužačka na návštěvu k nám s dětma.. s tou jsem se neviděla víc než deset let!! A ještě se mám sejít s Lennyckou odsud.. :) Takže si užíváme léta naplno, kor když je teď trochu hezky! Konečně taky!! :)
Jj, Beátka je šíkula.. zase máme hodně pokroků, je to zlatíčko.. už si krásně prohlíží hračky v ručičkách, sama si hračku podá, z hrazdičky v lehátku to rve :-))), žochlá o hodně víc než Karolínka v jejím věku.. takže to se máme na co těšit jako.. :-D Včera totiž Aleš Karolínce stopoval, jak dlouho vydrží nemluvit a rekord byl minutu a čtvrt, tak to si pak nedovedu představit Beátku, až začne, když teď už tak brebentí.. :D :D :D
Jinak Karolínka perlí každej den.. potřebuje hodně zaměstnat nebo dělá blbosti. Např. v neděli, když jsme měli vyrazit na výlet, všichni v autě, tak nebyly klíče.. tak jsme jako hledali a pak jsme vzali náhradní, abychom se nezdržovali a dlaší den je Aleš našel v garáži, Karol mu je hodila do bot z práce :-D Ale já jsem během těch 24 hodin nedělala nic jinýho než hledala nebo na to aspoň myslela, kde můžou být!!?? Mrška jedna a nepřizanla se.. :-) A když nedělá seky, tak perlí slovně.. minule vyváží popeláři popelnice a ona na ně volá ze střešního okna.. nazdárek pánové.. :D :D :D a další jiný perly, na který si teď honem nevzpomenu... no člověk se s ní nenudí.. do školky ji nevzali, mají hodně dětí, ale aspoň že nám začne zase mateřský centrum. Už se moc těším, páč ona mezi dětma vůbec nezlobí, tak je mi to trochu líto, že nás nevzali.. na hřišti o ní vůbec nevím.. posledně si ani nevšimla, že jsem ji nechala na starost jedné mamince od nás a šla jsem přebalit a nakojit Beátku dom. Radka mi pak říká.. ona tě ani nehledala.. :-D
A co u vás nového??
Káťo, jak je? Už jsi snad zdravá!!

Obrázek uživatele Evík
Evík

Ahojky holky.No kde se všechny ouláte?To sem tady zůstala sama,nebo co???

Stránky

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené