stěžejní

Přemítání nad jmény

PAVLÍNINO TĚHOTENSTVÍ Ještě než jsme věděli pohlaví miminka, předvybrali jsme nějaká dívčí i chlapecká jména. V okamžiku, co jsme se dozvěděli, že budeme mít opět holčičku, vytvořila jsem si tabulku jmen.  Celý článek »

Je náročnější první, nebo druhý porod?

„První porod byl očistec, o druhém jsem skoro nevěděla,“ říká maminka dvou dětí. Je rozdíl mezi porodem prvního a dalších dětí? Je první porod náročnější, delší, bolestivější než ty následující? Pravidlem to rozhodně není. Celý článek »

Jak skloubit kariéru a mateřství?

Na tuto otázku se snažily odpovědět přední české manažerky na setkání v pražské kavárně Muzeum. Že to jde, dokládají jejich příběhy, ale i jejich činy, když se ve svých firmách snaží prosadit lepší podmínky pro slaďování osobního a pracovního... Celý článek »

Fotografujeme

Víte, jak vám to slušelo o prvních narozeninách, jaký dort vám maminka nebo babička upekla a jaké tehdy byly vaše nejoblíbenější hračky? Těžko byste si takové věci vybavili, nemít doma album s fotografiemi, které dokumentují vaše stěžejní životní... Celý článek »

Když pes odmítne vaše dítě

Když pes odmítne vaše dítě, může se to projevit různým způsobem. Je možné, že se bude snažit kontaktu s dítětem vyhnout. Jen zřídkakdy se s ním bude zdržovat ve stejné místnosti a vzdálí se, když se k němu dítě přiblíží. Nebude-li se moci dítěti... Celý článek »

Autosedačky

Autosedačky jsou stěžejní záležitostí při přepravě dítěte autem. Jejich hlavní funkcí je bezpečnost. Správná autosedačka by měla dítě ochránit i při autonehodě. Je životně důležité, abyste autosedačku používali i při sebekratší cestě autem. Jízda... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené