vyrábění

Tři podoby podzimu

Co víme o podzimu? Pochopitelně to, že dny se zkracují, teplota klesá, ze stromů padá listí a i květiny pomalu odkvétají. Na polích je sklizeno a zoráno, zvířata si připravují zásoby na zimu, ptáci odlétají do teplých krajin. Víte ale, že existují 3 podzimy? Jaké, to se dozvíte v článku a čekají... Celý článek »

Vyrobte si veselé draky

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Na naší zahradě jsem uviděla dva krásné barevné draky. Odpočívali zavěšení na stromě a nechali se houpat větrem… Celý článek »

Kam s dětmi o velikonočním víkendu

Přemýšlíte o tom, co podniknout s dětmi během nadcházejícího prodlouženého víkendu? Připravili jsme seznam akcí, které v termínu velikonočního prodlouženého víkendu proběhnou po celé republice. Jistě si vyberete.  Celý článek »

Květinové rozlišovače na skleničky

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Při početnější návštěvě nebo na dětské oslavě se vám budou hodit rozlišovače na skleničky, které jsou materiálově nenáročné. Menší děti vám mohou pomáhat při kompletování tvarů jedné barvy, hledání vhodných korálků, ty... Celý článek »

Sukýnka pro malé víly

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Opět je tu jeden jednoduchý návod z Macčina ateliéru. Tentokrát si můžete vyrobit nádhernou, nadýchanou, něžnou vílí sukýnku. Vaše malé víly budou nadšené. Celý článek »

Co už umí mezi čtvrtým a pátým rokem

Po čtvrtých narozeninách by dítě mělo být už samostatnější a sebevědomější, mělo by umět prosadit svou vůli. Projevuje se iniciativně při hře a činnostech, spolupracuje s ostatními dětmi i s dospělými, celkově je obratnější. V období mezi čtvrtým... Celý článek »

Piráti nemají na stýskání čas!

Nenechte se zmást lebkami a zkříženými hnáty, ani všudypřítomnými piráty – pension Hubertus je stále klidným místem uprostřed Českosaského Švýcarska. Tento týden tu ale prvním turnusem odstartovaly jazykové tábory Wattsenglish. Děti si v Doubici... Celý článek »

Reakce sourozence na příchod miminka

Reakce dítěte na narození sourozence mohou být různé a nedají se dopředu odhadnout. Každé dítě je trochu jiné a tak i reakce mohou být rozdílné. Záleží na osobnosti dítěte a jeho psychické stabilitě. Jiná může být reakce u zdravého dítěte a jiná u... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené