Hledá se IT sponzor

DENÍK MAMINKY TEREZY Od mnoha z vás slýchám: piš, piš, piš… Sice moje „angažmá“ u Babywebu vypršelo, ale vzhledem k tomu, že myšlenky se mi hlavou prostě honí pořád a moje IT schopnosti jsou na nule, tak jsem se rozhodla prostě pokračovat tady, dokud se nevyloupne nějaká jiná možnost.

K bezplatnému pokračování tady mě přimělo také zjištění, kolik jen pořízení webových stránek stojí. Zeptala jsem se svého známého a po jeho slovech: „Udělám ti cenu – tak asi 15 tisíc,“ jsem se rozesmála a v odpovědi ho požádala o zaslání manuálu k „výrobě“ webových stánek, neboť se svým čistým příjmem 6 tisíc korun za měsíc ten manuál snad za dva a půl měsíce zvládnu po večerech nastudovat a stránky si vyrobit.

A tak píšu… Píšu, protože mě to od malička moc bavilo. Každá výjimečná událost, každá zahraniční cesta, každý den měl svůj zápis. Zvláštní je, že jsem si zpětně žádný ze svých zápisků nepřečetla, asi proto, že když jsem je prožila jednou naživo a podruhé při psaní „deníku“, tak jsem zážitky měla zaryté pod kůží a nemusela žít znova den po dni.

Píšu, protože jsem vždycky chtěla oslovit nějaké publikum, které by zajímalo stejné téma jako mě a které by těžilo z toho pozitivního, co to oběma stranám přináší. Vždycky jsem myslela, že zpěvem si získám předplatitele La Scaly, ale je to jinak… Sám život běžného dne píše svůj příběh.

Píšu, protože je to pro mě odpočinek, chvíle klidu, únik z reality, kdy zapnu mozek a souvisle přemýšlím a ne se snažím zkrotit patnáctikilového macka k tomu, aby se nechal přebalit a pak hned myju zadek druhému, a pak utírám vylité mléko z koberce a převlíkám pokecané batole.

A tak hledám IT sponzora, dobrovolníka, který by mi ušil webové stránky na míru za oběd! Třeba jednou vydám knihu a zpětně mu splatím honorář a věnuju první výtisk bestselleru s autogramem. 🙂

A vo tom to je… matky jsou prostě schopné hledat a najít cestu tam, kde jiný vidí pouhou houšť. A mám pocit, že čím více dětí, tím efektivněji je matka schopná pracovat a tím více variant a cest je schopná si najít.

Pro dnešek bych zakončila příspěvek pro mě úsměvnou situací: Se svým zaměstnavatelem jsem vyřizovala administrativu, a moje svobodná a bezdětná kolegyně z HR oddělení mi na konci emailu bezelstně a upřímně napsala: „Naprosto vzorně vyplněno. Užijte si to s dítětem!“ Tak já si jdu teda užívat!

6.1.2017 4:15  | autor: tereza.kaletova_108716
Více o tématu: matkamlékomozekpsaní

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist