Dítě vítáno funguje!

Ano, náš projekt Dítě vítáno, aneb Hledáme místa přátelská k dětem, který jsme spustili minulý čtvrtek, funguje! A to právě díky vám, milí čtenáři. Projekt, jehož pomocí chceme vyhledávat úřady, nákupní centra, restaurace či hotely a penziony, nabírá neuvěřitelných obrátek. Naše databáze, kam může každý návštěvník našeho webu vložit a podrobněji popsat místo, kde se cítil dobře se svými dětmi, se jen během několika prvních dnů rozrostla o desítky nových tipů.

Díky vám se nyní mohou i další rodiče dozvědět, kam se mohou se svými malými dětmi vydat a cítit se tam dobře.

A to díky tomu, že tam na ně čeká přebalovací pult, místo, kde lze dítě nakojit, anebo hrací koutek, dětské menu, nekuřácký prostor, dětská židlička či alespoň s dětskou návštěvou „smířený“ personál.

Již nejsme odkázáni na doporučení kamarádů či známých, či dobrou náhodu, ale místa, kde nám bude s dětmi dobře, můžeme aktivně vyhledávat, ale prostřednictvím naší nové databáze oznamovat i ostatním.

Pojďte, milí čtenáři, i nadále spolu s námi vytvářet ostrůvky míst, kde se na návštěvu celé rodin skutečně těší a jsou na ni připraveni. Pokud navštívíte nějaké dětem přátelské místo, neváhejte a vložte je do naší databáze.

Každá restaurace, hotel, úřad či obchod, kde jsou na dětskou návštěvu připraveni a mají pro ni vytvořené – podle svých možností – podmínky, bude pak označeno logem a nálepkou Dítě vítáno.

Chceme pomoci aktivním rodičům, ale i provozovatelům, či úředníkům, kteří už dnes vědí, že malé dítě může být příjemným hostem či zákazníkem.

Pojďte spolu s námi vytvářet přehled „přátelských“ míst k dětem.

Děkujeme

Vaše redakce

13.8.2009 12:14 | autor: Jarmila Jelínková
Více o tématu: malé dítěpřebalovací

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist