Hledáme těhulky do KLUBU TĚHULEK!

Jste těhotná a píšete si deníček? Co takhle se o něj podělit s ostatními? A stát se jejich inspirací? Začněte ho psát pro náš Web! Hledáme ženu v ranné fázi těhotenství, která bude ochotná sdílet své prožitky a zkušenosti z jedinečného období svého života na stránkách Babyweb.cz. Chcete to zkusit? Přihlašte se do našeho KONKURZU na novou Těhulku LIVE!.

Co účastí na projektu získáte?

  1. Jedinečnou památku na celé nádherné období těhotenství: sérii profesionálních fotografií z fotoateliéru Fotopromě.cz. (focení třikrát v průběhu těhotenství)
  2. Dárky pro maminku a miminko v minimální hodnotě 3000 Kč.
  3. A v neposlední řadě unikátní možnost sdílet své pocity s ostatními maminkami, lékařsky podložené odpovědi na otázky související s těhotenstvím a mateřstvím a podporu dalších žen, které řeší stejné otázky jako právě teď vy.

 

Co pro to můžete udělat?

Pošlete na adresu redakce@babyweb.cz několik řádek o sobě (představení se) a přiložte svoji portrétní fotografii ve formátu na šířku. Spolu s krátkým představením pošlete také svůj úvodní příspěvek v délce max. jedné strany.

Inspirovat se můžete na našich stránkách.

Co prožijete následující měsíce je unikátní životní zkušenost, které se už nikdy nebude opakovat. Těhotenský deníček, ve kterém si budete zapisovat své pocity, radosti i strasti, vám může pomoci najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou. A budete se k němu kdykoli moci vrátit a to, co by zůstalo zapomenuté, si opět vyvolat.

POZOR! Vzhledem k hodnotě odměny, se jedná o smluvní vztah a práva a povinnosti zúčastněných stran jsou definovány smlouvou o spolupráci.

Jak takový deníček v KLUBU TĚHULEK vypadá si můžete přečíst třeba TADY u Lindy

Podobné fotografie můžete mít i vy.

Co projekt KLUB TĚHULEK přináší čtenářkám?

Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníčku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnutelného sebepozorování, které k této životní etapě patří. Možná pomůže právě vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou.

Na jedinečných ilustracích můžete týden po týdnu na našem webu sledovat, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.

Profesionální fotografie nám ukážou, co se děje „navenek“, tj. jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie či videa.

Podívejte se na časosběrné snímky Veroniky:

A na co se můžete těšit?

Kromě hřejivého pocitu, že bude zdrojem užitečných informací pro naše čtenářky, které se připravují na těhotenství nebo porod, se jí dostane přátelské podpory od čtenářek, odnese si nové zážitky coby hvězda Babyweb.cz, její miminko získá deníček z doby, kdy bylo ještě v bříšku, maminka krásné stylizované fotografie.

JSME V TOM S VÁMI!

11.10.2017 12:27

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist