První plánovaná návštěva Barborky u praprarodičů

V pondělí měla Barborka poslední injekci Neorecormonu. Zdeňka se nabídla, že až se probudí po noční, tak se za námi zastaví doma. Jak řekla, tak bylo! Kolem druhé odpolední už hlásila, že je vzhůru, do půl hodiny bude u nás a že si po injekci Barborku vezme na procházku, abych měla také chvilku pro sebe.

eye-1100x618.jpg Zdroj: archiv blogerky

Další dny probíhaly v relativně shodném režimu – ráno odvézt Filípka do školky, udělat něco doma, nakojit Barborku, odpoledne vyzvednout Filípka ve školce, zajít s ním na dětské hřiště, tam pobýt až téměř do osmi, dojít domů, najíst se a jít spát.

Změna měla nastat ve čtvrtek odpoledne… manžel měl být v pátek ve škole, proto jsem se rozhodla, že bychom mohli jet s ním a překvapit prarodiče a hlavně praprarodiče naší návštěvou. Rezervovali jsme si vlakové jízdenky na čtvrtek odpoledne, v předstihu omluvili Filípka na pátek ve školce a těšili se, jak všechny překvapíme.

Cesta vlakem probíhala v pohodě, Filípek byl naprosto nadšený, protože ve vlaku bylo dětské kino, hračky i občerstvení! Jediné, co mi vadilo, byla klimatizace na poměrně nízkou teplotu. Barborku jsem oblékla a vše vypadalo v pořádku. Po příjezdu do Pardubic a příchodu domů jsme ohlásili svou přítomnost a prarodiče měli velikou radost! Ta však netrvala dlouho…

Po dvou hodinách doma jsme Barborce museli zavolat záchranku, protože monitor ukazoval neustálé bradykardie a my máme autosedačku ve Vídni, takže nebyla jiná možnost. Ta přijela během 15 minut a doktoři se rozhodli nás raději vzít do nemocnice na pozorování. Po našem příjezdu Barborku umístili na oddělení JIP a mě také na pokoj pro maminky, který byl jen pár metrů od její postýlky. Naštěstí se nepotvrdily žádné špatné prognózy, takže si nás tam nechali jen přes prodloužený víkend, ale nabouralo to náš plán na návštěvu praprarodičů. Nakonec jsme se domluvili, že za nimi dorazíme v pondělí.

Vše dopadlo tedy jinak, než jsme si mysleli!

Doufám, že vše bude již v pořádku, protože nechci s Barborkou navštívit všechny nemocnice v našem okolí, místo plánovaných návštěv naší rodiny!

Mějte se moc hezky.

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

3.5.2018 3:46 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist