Iva ve 27. tt – Alternativní test na těhotenskou cukrovku

TĚHULKA LIVE! IVA Zdravím vás všechny! Jak nádherné babí léto, že? Je moc krásné počasí a já si to moc užívám. 🙂 Tento týden byl moc fajn, jelikož jsem v něm zažila pár hezkých událostí.

fotoprome.cz-11882_5620-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Pondělí bylo opět ve znamení pracovního nasazení. Úterý hned ráno jsem se sešla s jednou holčinou, která mi prodávala věci pro malou. Už dokupuji jen pár kousků. Ihned poté jsem jela do A centra, kde jsem měla další pokračování kurzu s Natálkou Sedlickou. Já k tomu nemám slov. Je to úplně úžasná žena. A naprosto mi sedí vše, co nám říká.

Když kurz skončil, tak jsem měla asi 20 min na přesun do Fotopromě, kam jsem jela na další těhotenské focení. Bylo to úžasné. Zase se o mě postarala paní vizážistka a pak jsme šli fotit. Škoda, že jsem vám nemohla udělat pár záběrů. Focení jsem si moc užila. Paní fotografka byla také moc milá.

Ve čtvrtek jsem v 5.30 hod ráno nastupovala do nemocnice v Rakovníku na gynekologicko-porodnické oddělení na vyšetření glykemického profilu. Při příjmu mi udělali můj první monitor srdíčka miminka. Bylo to krásných 20 minut, poprvé jsem slyšela tlukot jejího srdíčka, poté mi udělali odběr na lačno a dovedli mě na pokoj.

Na celý den jsem měla naplánovaná 3 jídla (snídani, oběd a večeři). Za dvě hodiny po každém jídle jsem šla na odběr krve, který se prováděl z prstu. Kromě jídla, které jsem dostávala, jsem nesměla jíst nic jiného. Po posledním odběru jsem se však mohla najíst normálně. Jsem ráda, že jsem toto vyšetření podstoupila. Musím pochválit personál, byli na mě moc hodní.

Já vím, že se opakuji, ale cítím se báječně. Váhový přírůstek mám 4 kg, což mi přijde adekvátní. Snažím se být i tak trochu v pohybu, abych si udržela alespoň nějakou kondici.

Určitě se nezapomeňte podívat na vlog, kde jsem vám natočila, jak taková alternativa vyšetření na cukrovku vypadá.

Moc se na vás těším za týden. Mějte se krásně a užívejte babího léta.

Iva


Iva má za sebou 27. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist