Iva ve 32. tt – Poslední služba

TĚHULKA LIVE! IVA Než jsem se nadála, je to tu. Můj poslední pracovní den…

fotoprome.cz-12001_2329-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Pondělí bylo ve znamení návštěvy těhotenské poradny. Jako už obvykle jsem ráno v 7 hodin byla v čekárně vložit kartičku a poté jsem si jela pro snídani. V 8 hodin, kdy začíná ordinační doba, mě sestřička zavolala.

Začali jsme jako obvykle měřením tlaku a vážením. Tlak jsem měla o něco vyšší a váhový přírůstek od začátku těhotenství je 5 kilogramů. Jsem za to moc ráda, alespoň to shazování nebude po porodu tak náročné.

Pan doktor mě rutinně vyšetřil, a pak jsem absolvovala třetí velký ultrazvuk. Pan doktor malou změřil a kontroloval, jestli je vše v pořádku. Po vyšetření konstatoval, že malá je hlavičkou dolů a že váhový odhad je zhruba 1800 gramů. Prý dle váhového odhadu to vypadá, že je o týden starší. Jinak je prý vše v naprostém pořádku. Jeho slova mě samozřejmě moc potěšila.

V úterý jsem tak trochu nečekaně v práci zjistila, že je to ten den moje poslední šichta před nástupem na mateřskou dovolenou. Loučení s kolegy bylo dojemné. Mám tam moc skvělou partu lidí a jsou jako moje druhá rodina.

Tento týden jsme byli tentokrát i s přítelem na dalším těhotenském focení ve Fotopromě. Moc se nám to líbilo. Na to, že se přítel nerad fotí, tak i on si to celkem užíval a moc krásně spolupracoval. Na výsledek se moc těšíme.

Fyzicky i psychiky se cítím skvěle. Samozřejmě, že fungování s bříškem je čím dál víc náročnější, ale to k tomu prostě patří. Pohyby v bříšku jsou čím dál více razantnější. Pravidelně večer má také škytavku. Vždy to cítím hodně dole v pánvi, což je vždy pro mě dobré znamení, že je stále hlavičkou dolů.

Příští týden se budu ve velkém věnovat domácnosti a připravovat vše na příchod maličké do naší rodiny. Už se nemůžeme dočkat.

Těším se na vás příště a nenechte si ujít vlog, kde vám povím něco o mojí přípravě na porod. Mějte se krásně a za týden ahoj
Iva


Iva má za sebou 32. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

26.10.2018 3:35 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist