Iva ve 35. tt – Tajná oslava

Ahoj, zdravím vás opět po týdnu. Tentokrát je za mnou 35. týden těhotenství. Pojďme se podívat, jaký byl.

fotoprome.cz-12001_2182-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Já vím, poslední týdny se opakuji, ale život na mateřské (zatím) bez dítěte je poněkud nudný. Každé ráno vstanu, udělám si snídani. Někdy vstávám kolem 5.00 hod., když jede přítel do práce, abych mu připravila jídlo. Nedělá mi to žádný problém. Stejně se nad ránem už většinou jen převaluji. A navíc mám úplně neskutečně skvělého muže, takže to pro něj dělám ráda.

Po snídani si chvilku odpočinu. Musím načerpat síly na každodenní běžný úklid domácnosti. Průběžně si k němu přidám i nějaký hloubkový a detailní úklid. Chci, aby bylo vše přichystané, než se malá narodí. Ve čtvrtek jsem pro moji mamku přichystala oslavu narozenin, o které nevěděla. Pozvala jsem i babičku s dědou. Od rána jsem chystala pohoštění, pekla dort, slané šneky, jela jsem nakoupit atd. Jelikož byl přítel v práci až do noci, tak jsem byla na všechno sama. Co vám budu povídat, taková akce s velkým bříškem už je poněkud náročná. Oslava se ale vyvedla a mamka byla ráda.

Co se týče mého stavu, cítím se pořád dobře. Nekomfort v pohybu k této závěrečné fázi patří a já jsem ráda, že mě netrápí žádné jiné komplikace. Váhový přírůstek od začátku těhotenství je 6,5 kilogramu, což mi přijde naprosto v pořádku. Už se těším na poporodní shazování.

Další věcí, na kterou se po porodu moc a moc těším, je cvičení. Samozřejmě to nebudu přehánět. Nejdříve mám v plánu začít se cviky na posílení pánevního dna a středu těla. Je mi jasné, že nejdříve budu muset dát dohromady bříško, abych se vyhnula nějaké trvalé diastáze.

Ve vlogu vám povím něco o tom, jak zaháním těhotenské neduhy.

Mějte se krásně a za týden ahoj

Iva


Iva má za sebou 35. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

13.11.2018 5:31 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist