Iva ve 37. tt – Vánoční nálada

Ahoj, zdravím vás opět po týdnu. Pomalu mě pohlcuje vánoční nálada a ještě víc to umocňuje fakt, že tyto Vánoce budou něčím výjimečné.

fotoprome.cz-12037_0748-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


První dny v týdnu byly celkem nudné – jen úklid, vaření, odpočívání. Ve středu jsem jela na první „kontrolu“ k porodní asistentce. Čekala jsem, až na mě přijde řada. Přede mnou tam měla ještě jinou ženu. Když jim schůzka skončila a paní co byla přede mnou vyšla, začala jsem se smát. Potkala jsem se tam totiž s manželkou mého bývalého kolegy, o které jsem neměla tušení, že tam chodí. Navíc má termín asi dva dny po mě, tak třeba budeme mít štěstí a v porodnici se sejdeme.

Setkání s porodní asistentkou bylo jedním slovem skvělé. Ten přístup se nedá s tím v gynekologických poradnách srovnat. Celou dobu jsme si povídaly. Také koukala na moje výsledky ze všech vyšetřeních. Dále si prošla moje porodní přání a se vším se ztotožňovala. Poté mě vyšetřila. Jemně mi prohmatala bříško. Prý se malá krásně sune do pánve. Nyní budu mít kontroly po týdnu.

Jednou nemilou věcí je ta, že jsem si našla na spodní části bříška pár strií. Není to nic hrozného, ale tak trochu jsem doufala, že se mi to vyhne. V týdnu jsem taky prodělala dvoudenní nachlazení, ale naštěstí jsem to zahnala bylinkami a teplým čajem.

Příští týden jedu do porodnice na vyšetření, kde mi budou dělat stěry na zjištění přítomnosti streptokoka. Také by mi měli předat papíry na vyplnění – ať se tím nemusím zabývat při příjmu. A v neposlední řadě mi budou natáčet ozvy miminka.

Ve vlogu se můžete podívat na to, jak jsem začala s Vánoční přípravou.

Mějte se krásně a za týden ahoj

Iva


Iva má za sebou 37. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

27.11.2018 8:01 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist