Káťa ve 27. tt – Bude to holka nebo kluk? Už to víme!

Jak jsem na tom s výbavičkou? Holka nebo kluk? Profi focení. Je tu další týden těhotenství. A co přinesl? V tomto týdnu se nic zásadního nestalo. Další kontroly mne čekají až v závěru týdne. Dnes začínáme videem… Z čeho mám, ale opravdu radost je, že mě čeká první focení ve fotoprome.cz. Jsem na to tedy zvědavá, ale moc se těším. […]

27.-tt-katka-1100x618.png Zdroj: ghebka

Jak jsem na tom s výbavičkou? Holka nebo kluk? Profi focení.

Je tu další týden těhotenství. A co přinesl? V tomto týdnu se nic zásadního nestalo. Další kontroly mne čekají až v závěru týdne.

Dnes začínáme videem…

Z čeho mám, ale opravdu radost je, že mě čeká první focení ve fotoprome.cz. Jsem na to tedy zvědavá, ale moc se těším. V prvním těhotenství jsem se fotit jako těhotná nebyla, takže to bude pro mne premiéra. Fotila jsem dceru, až když se narodila. Máme spolu, ale nádherné fotky, takže jsem teď nadšená, že i naše druhé dítko bude mít něco nového na památku.

A jak sem na tom s výbavičkou?

Vzhledem k blížící se zimě a nástupu podzimu, jsem spíše pořizovala oblečení pro dceru, která nám z půlky oblečení zase vyrostla. Jediné, co jsem tedy objednala, byly látkové plínky. Už jsem zmiňovala, že bych chtěla zkusit přebalovat kombinací jednorázových a látkových plen. Takže jsem objednala svrchní kalhotky a dvoje kalhotky AIO. Tedy All in one, kde by měla být už plenka v kalhotkách. Až přijdou, tak uvidíme…

Kluk nebo holka?

Tak a možná nastává vhodná doba na to v jaké barvičce tu výbavičku pořizovat? Tak jak už ukazuje úvodní fotka, zůstaneme u holčičích barviček. 🙂  Ano, čekáme druhou holčičku. Možná jsem si ve skrytu duše holčičku přála, protože mám po dcerce spoustu oblečení. I když bych možná byla zvědavá jaký je rozdíl vychovávat holku a kluka, ale nejspíše zůstanu jen u přemýšlení. Paní doktorka nám tedy již po druhé potvrdila holčičku. Takže už to na kluka nevypadá, tak snad nebude na porodním sále překvapení.

Výběr jména

Teď jen nás čeká vybrat to správné jméno. Což je tedy u nás docela boj. Už jsme zkoušeli napsat každý jména, která se nám líbí, na papír a vybrat shodné. Jenže po pár dnech, kdy se mi to rozleželo, se mi jména nelíbila. Dcera každý den s nějakým návrhem přijde, ale většinou jsou to jména, která neexistují, nebo jména princezen anebo jména holčiček, s kterými si zrovna ten den ve školce hrála.

Takže zatím je naše holčička bez jména

Doufám, že to do porodu vymyslíme. Je zvláštní, že když jsme se o jménech bavili, pro kluka jsme se shodli hned na prvním jméně. Když jsme před lety vybírali jméno pro dceru, taky bylo hned. Ale teď mi žádné jméno, které by se mi vyloženě líbilo, moc není… Vlastně je, ale jsou to jména prosincová, což si říkám, že by asi úplně nebyla ráda mít svátek, Vánoce a narozeniny takto po sobě.

Uvidíme, co nám přinese další týden.

Přeji hezký týden.

Vaše Katka

Katka má za sebou 27. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 

8.10.2019 5:17 | autor: Kateřina Veselá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist