Káťa ve 29. tt – 3. trimestr

Další týden za námi a co nám přinesl? Po všech těch zdravotních peripetiích, které mě sužují, jsem si ani vůbec nevšimla, že mi aplikace v telefonu hlásí, že jsem již ve 3. trimestru.

tanecky-1100x618.jpg Zdroj: archiv Kateřiny Veselé

Zdá se neuvěřitelné, že to tak rychle uteklo a čeká mě posledních pár týdnů. Nějak mě to přinutilo přemýšlet, že tu za chvilku bude další malinký človíček. A i když jsem si o prázdninách říkala, jak to vůbec neutíká, tím, že jsem doma, tak mi teď přišlo, že jsem ten druhý trimestr prosvištěla, ani nevím jak.

A co mě tedy čeká ve třetím trimestru?

Na konci samozřejmě to nejkrásnější, ale čeká mě také nástup na mateřskou dovolenou. Na ni se těším, protože již nebudu limitovaná vycházkami v pracovní neschopnosti.

 

A jak se v tomto týdnu cítím?

Na kontrole se nic nezměnilo a ani nezlepšilo. Paní doktorka mi řekla, abych nečekala, že už se to zlepší, spíše chce, abychom miminko v bříšku udrželi, co to půjde. Dodržuji tedy klid, nenosím nic těžkého a beru léky.

Jsem ráda, že se nic nezhoršilo a neřešili jsme nemocnici nebo něco podobného. Ovšem již na sobě pozoruji větší únavu, večer pravidelně brzo usínám a partner si ze mě dělá legraci. Taky mě poslední dobou občas natečou prsty a nohy, ale to k tomu patří.

Oblečení vyřešeno

Tento týden jsem také začala vybalovat oblečení, které mám schované po dceři. Chtěla jsem vyklidit komodu, která bude sloužit na přebalování a v které měla stále věci Aňulka. Takže jsem jí přebrala oblečení, které jí je už malé, a srovnala do šatny, ale zase sem neměla kam dát to malé oblečení, tak jsme vytáhli pytle s miminkovským a začala jsem ho prát.

Čeká mě to ještě vyžehlit a uklidit do komody, já vím, že je ještě brzy, ale do komody se nijak nepráší. A vzhledem k mé zdravotní situaci nevím, jak to bude v následujících týdnech vypadat, tak jak se říká… štěstí přeje připraveným. 🙂 Zjistila jsem, že máme hromady malinkého oblečení, takže oblečení již řešit nemusíme.

3. screening

Příští týden mě čeká poslední 3. screening a další kontrola. Také mě čeká kontrola v trombocentru, takže to bude opět nabité návštěvami lékařů.

A aby to nebylo jen o mně, dala jsem vám jako úvodní foto fotku z tanečního kroužku. Dcera je z kroužku nadšená a já jsem ráda, že se jí tam tak líbí. Po kroužku pak celý týden zpívá a tancuje nám doma. 🙂

Přeji Vám hezký podzimní týden

Vaše Katka

 

Katka má za sebou 29. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

22.10.2019 5:26

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist