Káťa ve 34. tt – Týden nabitý událostmi

Můj první den ve 34. tt začal kontrolou. Kontrola dopadla stejně, ač tedy paní doktorce se nelíbí ty nižší průtoky a menší příbytek na váze u miminka a nulový příbytek váhy u mne.

1-1100x618.jpg Zdroj: Fotoprome.cz

Já už několik týdnu nepřibrala ani deko. Takže opět další kontrola za týden. Na kontrole jsem dostala rovnou dokument k nástupu na mateřskou dovolenou.

Takže již tento článek píšu a jsem oficiálně na mateřské dovolené, dokumenty jsem doručila do zaměstnání a domluvila se s kolegyněmi, že 4. prosince uděláme rozlučkový obídek, tak se moc těším.

Rodinné focení

Ještě ten samý den odpoledne mne čekalo další focení ve Fotopromě. Toto focení jsme pojali tzv. rodinně. Vzala jsem sebou dceru a nakonec dorazil i partner. Moc se těším na výsledek. Podle oblečení a hlavně kabátu, vím, jak mi za ten měsíc vyrostlo bříško, takže jsem zvědavá, jaké to bude v porovnání s fotkami.

Focení jsme si užili, paní fotografka byla jako vždy úžasná a i paní vizážistka. Ta ze mne vykouzlí vždy novou osobu a vzala si na židli i dceru. Ta byla nadšená, že jí přetřela make-upem a natočila vlasy. Nejdříve se styděla a pak tak krásně pózovala. 🙂

Do kina

Také jsme navštívili tento týden kino, protože i nás smetla horečka ledového království a nemohli jsme vynechat Ledové království 2. Dcera se na to moc těšila. Musím tedy přiznat, že i mně se film líbil.

Vánoce se blíží

U nás jsme započali i vánoční čas. Napekli jsme první cukroví. Vrhla jsem se na perníčky a pak jsem je s Anežkou zdobila. Jí to bavilo a máme pod jejím zdobením umělecká díla. Jsem ráda, že si je takto nazdobila. Budeme pokračovat v pečení dál, mám to moc ráda. Víkend nám bohužel neskončil moc slavně, jelikož Anežka začala posmrkávat a kašlat. Samozřejmě, že dnes už cítím příchod rýmy i já. Tak snad se toho rychle zbavíme a bude lépe…

Taška do porodnice připravena!

Ještě jsem se chtěla pochlubit, že mám připravenou již tašku do porodnice, mám tam už vše. Připravila jsem autosedačku s fusakem a zabalila, aby se na ní ještě neprášilo. Připravila jsem také tašku s věcmi pro odchod z porodnice pro mne a pro miminko. V tomhle směru jsme připraveni.

Pro tento týden se s Vámi rozloučím

Vaše Katka

 

Katka má za sebou 34. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 

 

26.11.2019 1:07 | autor: Káťa Veselá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist