Káťa ve 36. tt – Začínám odpočítávat

Hlásím se vám s dalším týdnem mého těhotenství. Tento týden stále bojuji s nachlazením, zatím zkouším různé přírodní metody, ale asi je to nějaký imunní bacil, který odolává. Chytila jsem to nejspíš od dcery a začínáme si to doma předávat, ona mi o víkendu znovu ulehla.

1-1100x618.jpg Zdroj: Fotoprome.cz

Tentokrát s teplotou, ale bez rýmy a kašle, tak uvidíme, co se z toho rozjede. Zrovna když ve školce v příštím týdnu pořádají vánoční besídku. Snad to bude dobré a budeme se moci zúčastnit.

Bude šestinedělí na pohodové vlně?

V tomto týdnu mne čekala pouze kontrola v trombocentru a paní doktorka mne předala zpět do porodnice s doporučením nasadit léky na ředění krve až po porodu, a tedy v celém šestinedělí. Mám z toho tedy obavu. Budu se dávat dohromady po porodu, do toho miminko a ještě si hlídat tohle. Stále doufám, že miminko bude tak hodné, jako byla dcera, a šestinedělí proplujeme na pohodové vlně.

A jak se cítím já?

Začínám odpočítávat a říkám si, že bych už šla klidně rodit. Problém s pálením žáhy se nelepší, spíše naopak se zhoršuje. Je tu stále bolest zad, začínají otékat nohy. To, že z postele nebo ze sedačky vstávám jak 70desátiletá babička ani nemluvě. Doprovází to doma hlasitý smích mého partnera. S tím je i spojené tipování celé rodiny, tak kolikátého už porodíš…

A co se tento týden ještě událo?

Měli jsme čerta a Mikuláše, sice tedy jen ve školce, ale myslím, že to stačilo. Doma večer nechal balíček Mikuláš za dveřmi, a protože dcerka občas zlobí, nechal jí v balíčku bramboru a uhlí. Nejdříve na to koukala a pak řekla, že teda trochu zlobila a že to ten čert asi viděl.

Tento týden přišly i nové fotky z Fotopromě. Musím tedy znovu moc poděkovat a pochválit, jsou krásné a bude to krásná vzpomínka na toto těhotenství. Už se moc těším, až budeme fotit naši malinkatou.

Také jsem tento týden byla s kolegyněmi na obědě, dostala jsem od nich spoustu dárečků. Jsou úžasné. Doufám, že zajdeme na obídek nebo na kafíčko i tehdy, až se malá narodí. Bylo to moc příjemné s nimi být. Hrozně se mi po nich stýská. Ještě bych chtěla zavítat na vánoční večírek, ale uvidíme, jak to dopadne.

Jsem jedna z mála, která může říct, že má kolem sebe nejlepší kolegyně a patří jim velké díky za to, jak vše zvládly, když jsem musela nastoupit na rizikové těhotenství, a celou dobu mě podporovaly a informovaly a zaměstnávaly mozek, abych nemyslela na nejhorší!

Tímto se pro tento týden s vámi rozloučím.

Vaše Katka

 

Katka má za sebou 36. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

10.12.2019 2:18 | autor: Kateřina Veselá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist