Kruh pro výuku plavání SWIMTRAINER „Classic“

S třístupňovým systémem výuky plavání SWIMTRAINER „Classic“ se děti lehce naučí plavat! Aby si děti vytvořily celoživotní pozitivní vztah k vodě, je potřeba začít s výukou základů plavání co nejdříve. Ideální je pro to využití speciálního třístupňového systému výuky plavání SWIMTRAINER „Classic“.

Pro děti od 3 měsíců!

Je to speciální pomůcka pro výuku plavání vyvinutá v plaveckých školách v Německu. Tyto speciálně konstruované plovací kruhy zaručují dětem spoustu zábavy při dodržení maximální bezpečnosti, neobsahují ftaláty a úspěšně prošly testy ve zkušebnách TÜV a GS.

Dítě nebo batole je ve SWIMTRAINERu „Classic“ v ideální pozici pro plavání, má volné ruce pro uchopení hračky a může si volně pohybovat nohama.

Červený SWIMTRAINER „Classic“, s největším objemem vzduchu podporuje kojence v jeho začátcích s plaváním. Používá se k seznámení miminka s vodou a výuce správných pohybů nohou při kopání (žabí reflex), při tom je hlavička dítěte bezpečně nad hladinou. Oranžový SWIMTRAINER „Classic“ s nižším objemem vzduchu optimálně nadnáší dítě tak, aby se mohlo naučit koordinaci pohybů rukou a nohou při plavání. Žlutý SWIMTRAINER „Classic“ s nejnižším vztlakem se výborně hodí pro metodický přechod k volnému plavání. Krok za krokem jsou tak děti bezpečně vedeny k volnému plavání díky snižování vzduchové podpory. Zábava při plavání je samozřejmě ústředním bodem.

Více informací na www.swimtrainer.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist