Myslete na bezpečí vašeho sluníčka

Když se narodí děťátko, jdou všechny starosti stranou a jediná věc, která vás zajímá, jsou jeho zdraví a spokojenost. Abyste měli vždy jistotu, že je o vaše sluníčko dobře postaráno, že nad ním stále někdo bdí a chrání ho za všech okolností, vyberte pro něj vhodné pojištění. Jednou z možností je nové dětské investiční pojištění od České pojišťovny – SLUNÍČKO Plus, které spolehlivě ochrání nejen vaše dítě, ale i vás.

SLUNÍČKO Plus je komplexní pojištění s nejširší ochranou pro dítě a až dva dospělé, které nenechá vaše dítě nikdy nezajištěné. Sluníčko Plus nabízí celou řadu kombinací pojistné ochrany. Kromě pojištění úrazu nabízí i úhradu nákladů na pobyt dítěte v nemocnici, rehabilitačním zařízení, ozdravovně či léčebně.

Také pomáhá i vám rodičům v případech dlouhodobé pracovní neschopnosti či trvalé invalidity. Pojišťovna za vás v takovém případě převezme placení pojistného, dokud se situace opět nezlepší.

SLUNÍČKO Plus pomůže Vašemu dítěti i na konci pojištění, kdy se mu vyplatí všechny zhodnocené peníze. Výše závisí na tom, jaký způsob zhodnocení zvolíte – od konzervativního s pevnou pojistnou částkou při dožití až po investování do fondů nebo programů s potenciálem vyššího zhodnocení (různou výší zhodnocení). Ať už peníze použije na studia nebo na něco jiného, získá tak od pojišťovny základ pro lehčí vstup do života.

Říkáte si, jak bude o dítě postaráno, kdyby došlo k tragickému úmrtí jednoho nebo obou pojištěných dospělých? V takovém případě pojišťovna vyplatí sjednanou pojistnou částku a přebírá na sebe povinnost placení pojistného až do doby ukončení pojištění. Navíc bude dítěti vyplácet, pokud si to tak nastavíte, do 20. roku věku sjednanou pravidelnou rentu.

SLUNÍČKO Plus je pro vaše děti zárukou spokojeného dětství a klidného spánku pro vás, rodiče.

16.10.2009 11:43 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: dětipojištěnízdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist