Na pohádkovou svatbu si budu muset ještě počkat

Svatba pro mě znamená životní pohádku a splnění velkého snu a přání. Už jako malá holčička jsem si přála být princeznou – mít krásné zdobené šaty, šperky, korunku a svého prince.

Je mi 24 let a už v 15 letech jsem svého prince našla – žiji s ním a s naším milovaným synem. Už dlouho toužíme projít si svou pohádkou štěstí, ale toužíme ji prožít plně dle svých přání, ale bohužel nám v tom zatím brání finanční nedostatek.

Člověk by nikdy neměl ošidit svůj sen: chtěla bych mít ty pro mě nejkrásnější šaty s vlečkou, namalovaná a učesaná profesionálem, na hlavě korunku, závoj, v ruce mít překrásnou velkou kytku, nasednout do pohádkového kočáru, projít nádherně a bohatě vyzdobenou uličkou kostela, říci své ano milovanému muži v krásném obleku a pak prožít ten nejkrásnější zbytek dne se všemi svými přáteli a rodinou. Moci je bohatě pohostit, roztancovat bezvadnou najatou kapelou a hlavně i jim zanechat kouzelnou vzpomínku.

Asi si na svoji pohádku budu muset ještě počkat, ale na druhou stranu – není krásné pořád mít na co se těšit a nad čím snít?

Romana Franců

Žlutice

Více o tématu: mužiruce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist