Náhodný inzerát

Minulý týden jsem náhodou zabrousila na stránky babywebu, hledala jsem oblečení pro Natálku a místo toho jsem našla inzerát pod názvem auto pro maminku. Klikla jsem na něj jen ze zvědavosti, protože mám auto a své vlastní řidičské zkušenosti absolvované společně s mojí malou dcerkou.

Mé překvapení bylo ještě větší, když jsem zjistila, že nabízené rady k nákupu auta pro mladé maminky poskytuje mně velmi dobře známá firma Přerost a Švorc auto. Musím konstatovat, že mi to potěšilo, protože vím, že díky jejich prodejci je má Natálka v naprostém pořádku i po středně těžké nehodě, kterou jsme, bohužel, společně absolvovali v loňském roce.

Když jsem si kupovala nový vůz, vše probíhalo celkem standardně, prodejce byl příjemný, vše se mi snažil vysvětlit tak, abych to i já, netechnická mladá holka, pochopila. Při přebírání mého nového autíčka si prodejce všiml mého rostoucího bříška a zeptal se, zda opravdu čekáme rodinu. Neváhal a ptal se dále, jakým způsobem zabezpečím své dítě v novém autě? Věděla jsem, že manžel zajistil kočárek, který půjde barevně k mému novému vozu, a proto jsem se začala ptát, zda se dá sedačka zakoupit ve stejné barevné kombinaci. Mé počáteční lehké zklamání … odpověď prodejce: „ale paní, u dětské autosedačky záleží hlavně na konstrukci, která zajistí bezpečnost vašeho dítěte.“ Později jsem pochopila proč! Po roce a půl společného cestování s naší malou Natálkou nám při cestě kousek za Prahu nedal přednost jeden „málo pozorný“ řidič, nestihla jsem zareagovat a došlo ke střetu. Najednou jsem měla mlhu před očima a slyšela jsem ukrutné ticho! Vylítla jsem z vozu a rychle běžela k zadním pravým dveřím, Natálku jsem našla bez jakéhokoliv poškození a bez úrazu, byť dveře byly značně promáčklé. Díky Bohu, vlastně díky tomu prodejci, který mi tenkrát správným způsobem“vnutil“ dražší a jinak barevnou autosedačku se systémem ISOFIX. Od té doby vím, že opravdu dobře chrání i při bočním nárazu. Díky alespoň touto cestou Přeroste a Švorci a přeji hodně dalších spokojených zákaznic !

Pavlína M.

11.9.2009 3:45 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist