Oživte si vztah romantikou

Je váš partner romantický? Určitě ano, jenomže to většinou nedává příliš najevo. Místo slova romantika použije raději výrazy jako tajemnost, smyslnost či nekonečný sex. Darovat růže, svíčky a dárečky, to ještě stále většina mužů považuje za zbytečnost. Ale i přesto zkuste pár triků, které nenechají vašeho muže chladným a váš vztah znovu rozzáří. Chcete prožít romantický a sexy večer či snad celý den?

Oblečte se tak, jak to má nejraději. Choďte po bytě v rafinované sexy košilce. Dotýkejte se ho neustále po celém těle.

Nezapomínejte mu ve vhodných chvílích zalichotit, jak je silný a úspěšný.

Z milování s ním udělejte malou slavnost. Třeba při nějaké zvláštní příležitosti. Vyzdobte ložnici, rozsviťte svíčky, nechte ho vyhládnout a pak mu naservírujte ty největší lahůdky.

Dejte si schůzku na neobvyklém místě v neobvyklou dobu. Projevte zájem o všechny jeho problémy.

Spousta žen má zábrany a jen stěží dokáže svádět svého muže tak, jak by si přála. A proč? Viníkem je většinou stydlivost. Nelíbí se vám vaše tělo? Rozpaky z toho, že nevypadáte jako hollywoodská hvězda, se dají pochopit, při sexu však nepomohou. Abychom si intimní chvilky opravdu užili, je třeba se uvolnit a cítit se přirozeně. Muži tento problém dokáží většinou překonat lépe než ženy. Promluvte si o svých pocitech s partnerem. Při společném řešení problémů se navíc prohlubuje intimita vztahu a vy se začnete cítit se svým protějškem tak spřízněny, že už vás ani nenapadne se stydět. A ještě něco – nikdo z nás nemá postavu stoprocentně dokonalou. To, co se vám na sobě nelíbí, mohou jiní právě obdivovat.

Přemýšlíte někdy nad tím, že má váš partner v intimních chvílích zavřené oči? Je to signál, že se mu sex s vámi nelíbí, nebo si naopak náruživě užívá? Je známo, že muži si totiž umí vizuální stránku sexu užít stejně jako fyzickou. A to zejména na začátku vztahu, kdy je fascinuje tajemství nového těla. Je pravda, i když to bude znít trochu tvrdě, že opakování oslabuje sílu mužské představivosti. Proto si za zavřenýma očima mohou něco představovat. Něco opět „neprozkoumaného“. Totéž se stává i ženám. Není to ale žádný velký problém. Navíc je možné, že se muž se zavřenýma očima nechává úplně strhnout fyzickým pocitem a nic jiného už není schopen vnímat.

Jestliže měl váš partner špatný den, zkuste mu spravit náladu objetím, při kterém položíte jeho ruce okolo vašeho pasu a budete ho hladit ve vlasech. Anebo se obejměte kolem pasu tak, abyste se navzájem dotýkali hrudí. Hlavu si oba položte na rameno toho druhého, relaxujte a nechte své duše splynout. A smyslné objetí? Nažhavte se tím, že vás partner obejme zezadu a oba se mírně pohupujte v bocích. Ruce natáhněte dozadu a hlaďte mu zadní část stehen.

Takže nezapomíénejte na romantiku, aby váš vztah nikdy nezevšedněl.

19.3.2009 7:16 | autor: Táňa Václavková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist