Péče o miminko: bezpečí v postýlce MiMi

Bezpečí je pro vaše právě narozené miminko strašně důležité. Díky postýlce MiMi a její kompatibilitě s monitorem dechu můžete i u vás doma vytvořit vašemu pokladu 100 % bezpečný prostor pro spánek a ležení. Miminko je v bezpečí, jako v péči profesionálů v porodnicích.

bw_05-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Postýlka MiMi umožňuje spolehlivé použití monitoru dechu. Usnadňuje to zejména speciální matrace, pod kterou je položena podložka se snímačem. Konstrukce postýlky umožňuje také velice jednoduché uchycení „krabičky“ – kontrolní jednotky. Kombinace monitoru dechu a postýlky vytvoří pro vaše miminko unikátní bezpečný prostor.

„Plánovali jsme pro syna zapůjčit postýlku MiMi, která se nám osvědčila, když se narodila starší dcera. O monitoru dechu jsme neuvažovali. Názor jsme změnili po poporodní komplikaci, kdy právě narozený Josífek přestal dýchat a musel být resuscitován. Už v porodnici ležel v MiMi s monitorem dechu a stejný model jsme využili i doma. Mohla jsem klidně spát, když jsem věděla, že je naše miminko pod dvojnásobnou kontrolou,“ popisuje maminka Silvie Neumannová.

Velkou výhodou postýlky je polohování. „Vaničku“, ve které miminko leží, je možné podle potřeby naklonit – což je žádoucí například pokud miminko neodříhává nebo má kvůli nemoci špatně průchozí dýchací cesty.

Postýlka je mimořádně stabilní, nehrozí pád nebo jiné nebezpečí, i když s postýlkou jezdí třeba starší sourozenci miminka. Díky kolečkům a dobrým pojezdovým vlastnostem můžete mít miminko tam, kde potřebujete – může být pořád s vámi nebo ho můžete „vystavit“ na sluníčko kvůli nebezpečí novorozenecké žloutenky. A díky průhledné vaničce stále vidíte, co miminko právě dělá.

bw_02.jpg

Pronájem postýlky MiMi je velice snadný, objednávat ji můžete on-line na www.prvnipostylka.cz nebo na telefonu 606 666 796. Postýlku doporučujeme si zarezervovat cca 14 dní před samotnou zápůjčkou. Časová rezerva slouží hlavně k výběru preferovaného barevného odstínu postýlky.

Zapůjčit postýlku je pak ale klidně možné, až když se miminko narodí. Stačí zavolat a domluvit se na termínu, místu vyzvednutí postýlky, případně na dodání postýlky přímo k vám domů.

Půjčovna má v současné době 15 kontaktních míst v celé ČR včetně Prahy, 3 z nich jsou přímo v porodnicích, a to v Karlových Varech, Domažlicích a Náchodě.

bw_06.jpg

www.prvnipostylka.cz
www.facebook.com/PrvniPostylkaMiMi
www.prvnipostylkamimi.blogspot.cz

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist