Praha se stala centrem dětské a rodinné fotografie.

V Praze se konečně představilo dlouho očekávané první centrum dětské a rodinné fotografie. Pro velký úspěch a na naléhání svých zákazníků rozšířil známý Ateliér Fotopromě.cz své prostory o další ateliér speciálně navržený na focení miminek a další velký ateliér ideální pro fotografování rodin. Fotopromě.cz ale nezosobňuje pouze krásné umělecké fotografie, ale rovněž kvalitní tisk fotografií na plátno a další materiály, a jednu z nejširších nabídek fotorámečků i klasických rámů na velké fotoobrazy.

Je Fotopromě.cz opravdu tak zvláštní a mimořádné, nebo je to něco, co tu už bylo? Byla jsem se tajně podívat za Vás a našla všechny odpovědi.

Co všechno ve Fotopromě.cz umí

Ve Fotopromě.cz se pyšní tím, že především umí vykouzlit úsměv na tvářičce Vašich dětí i celé rodiny. Nejen při focení, ale hlavně při pohledu na hotové fotografie. Návod na krásné fotografie je prý jednoduchý: „To co děláte, musíte nejen opravdu umět, ale musíte to především dělat s láskou, výsledek se pak dostaví sám“ říká Martin Matějíček, majitel ateliérů. Jednou z hlavích zásad celého ateliéru proto je, že si focení a vše okolo musíte opravdu užít. Všichni se o Vás maximálně starají a i samotné focení probíhá vždy tak, aby se dobře cítil opravdu každý, i ten kdo se není zvyklý fotit, nebo se stydí.

Jak to tam vypadá

Ateliér Fotopromě.cz se od běžných fotoateliérů liší již na první pohled. Už z ulice vidíte sympatický obchůdek, který naznačuje, co všechno se dá s fotografií vlastně dělat. Fotografie zde zdaleka nejsou jen obrázkem na papíře, v albíčku, nebo na monitoru počítače. Protože krásné fotografie jsou zřejmě opravdu tím nejhezčím dárkem, jsou zde k vidění nespočetná plátna, velkoformátový tisk na papír, ale třeba taky na dřevo, sklo, dokonce i na kachličky a mnohé další. Navíc zde jsou spousty krásných fotorámečků a výběr z více než 2000 rámů, který určitě uspokojí i ty nejnáročnější.

V obchodě Vás uvítají, ve vlastní kočárkárně si můžete nechat kočárek a při kávě s moc milou slečnou v klidu proberete, co byste chtěli fotit, jaká jsou Vaše tajná přání, Vaše představy i co od focení očekáváte. Samotné ateliéry jsou v dalších dvou patrech, tedy takřka 600 čtverečních metrů krásných, čistých a vybavených ateliérů s kompletním zázemím, dětským koutkem, kuchyňkou, kočárkárnou a samozřejmě spoustou rekvizit a fotografické techniky.

Jak takové focení probíhá

Když jsme se do Fotopromě.cz objednávali, připadala mi navržená doba focení strašně dlouhá, jenže focení probíhá opravdu svižně, je stále zábavné a baví se i děti. Zatímco se o mě starala vizážistka, děti si už hrály a ani nepostřehly, že se už vlastně fotí. Focení probíhá velmi přirozeně, dokonce tak, že byste po skončení ještě rádi pokračovali.

Fotky si nemusíte vybírat hned na místě – koneckonců snímků se pořídilo skoro 400 a všechny jsou krásné, takže rozhodování je opravdu obtížné. Vybrali jsme si je společně s rodinou v klidu domova přes počítač. Fotografie poté ve Fotopromě krásně upravili a vyretušovali všechny nedokonalosti. Fotografie jsme dostali krásně vytištěné a samozřejmě i nahrané na CD, a to hned ve čtyřech barevných variantách.

Jaký je tedy výsledek? A co bylo dál?

Fotky jsou opravdu moc krásné, jednu jsem tedy vybrala a nechala ve Fotopromě.cz připravit jako velký obraz na plátně s krásným rámem. Sama jsem byla překvapená, jak neuvěřitelně krásně to vypadá. Bylo to jako vymalované a vždycky, když jsem někomu vysvětlovala, že je to opravdu fotografie, tak si šel pro jistotu „sáhnout“.

Fotografie sklízí obrovský úspěch u všech, komu je ukážu, obraz si ale budu muset nechat udělat ještě jeden, protože ten náš jsme nechali babičce – když jsem viděla, jak na něm může oči nechat, tak jsem jí ho prostě musela dát…

Jaký je verdikt?

Nikdy bych neřekla, že focení může být tak příjemné a výsledek tak dobrý. Fotopromě.cz proto doporučuji všemi deseti, vždyť čas letí a ztracené vzpomínky Vám nikdo nevrátí…

27.10.2010 5:20 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist