Přípitek na ex

Co je to svatba? Ten, kdo ji zažil, mi dá určitě za pravdu, že tento den patří k těm krásným v životě.

Tak jsem to cítila v den svatby já i můj nastávající. Nejde jen o nějaký papír, ale hlavně jde o ten prožitý den. Ten náš byl krásný, zopakovali bychom si ho klidně znova, kdyby to nestálo tolik peněz. Měli jsme ho v září a počasí bylo jako v pohádce, sluníčko svítilo a nebyl ani mráček. A jen náhodou nám k tomu odkudsi hrálo nám rádio.

Na radnici jsme se při navlíkání snubních prstýnků museli smát, protože jsem příteli nastavila pravou ruku a ještě jsem ho hubovala, že mi prstýnek dává na špatnou ruku. Já mu ho pak taky dala schválně na špatnou, abychom ho měli oba na stejné, pravé ruce. A když manželův svědek otevřel šampáňo, abychom si připili na šťastný život, manžel to nevydržel a vypil ho na ex. Další oslavy jsme si vychutnali sami dva v Jeseníku v lázních, což bylo taky bez chybičky. Prostě nádherný a nezapomenutelný den.

V září to budou čtyři roky, co jsme si řekli ano. Od té doby si každý rok s manželem tento den oslavíme a zavzpomínáme, jak byl ten náš svatební den krásný.

Martina

Více o tématu: Martina

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist