To se zahojí, pomůže Akutol Spray.

Zná to každý rodič: hrozivě vypadající pád, pár vteřin zlověstného ticha než začne strašlivý křik, oči se rychle zalévají slzami a „největší bolest na světě“ je tu. Odřená kolena k dětství prostě patří.

Začínající teplé jarní období láká děti k nejrůznější výpravám za dobrodružstvím. A jak už to tak bývá, každý „správný dobrodruh“ si z podobné akce odnese nejeden šrám v podobě odřeného kolena, boule na hlavě či škrábnutí. Děti si nejčastěji způsobí zranění venku, v neznámém prostředí a bez dozoru.

Děti můžeme na nebezpečí upozorňovat, ale mnohem důležitější ovšem je, mít vždy v záloze dostatečný „arzenál“ účinných ochranných pomůcek (helma, chrániče a rukavice).

Když se přes veškerou opatrnost něco stane, je dobré vědět, jak malému dobrodruhovi nebo hrdince co nejvíce zmírnit následky poranění. Na boule a skřípnuté prstíčky stačí přiložit chladivý obklad, který zastaví další otok.

Na slabě odřenou povrchovou ránu jako je odřené koleno nebo škrábnutí použijte léty osvědčený plastický obvaz ve spreji Akutol spray, který ránu nejen vydezinfikuje, ale i překryje ochranným transparentním filmem.

Na krvácející ránu použijte Akutol stop spray s aktivní složkou, která z poraněného místa absorbuje krev a ránu příjemně ochladí.

Pokud chcete urychlit regeneraci postižené tkáně přestříkejte bolístku Akutolem stopjodin spray.

Ošetření zranění pomocí Akutolu spray je snadné a rychlé, tudíž malému nezbedovi v návratu k dalším dobrodružným výpravám nic nebrání.

Obsah balení Akutol spray, Akutol stop spray, Akutol stopjodin spray: 60 ml

Doporučená cena: 69 Kč

K dostání v: v lékárnách

Zdroj: tisková zpráva

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist